Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice 0:2. Pierwsze zwycięstwo GieKSy na wyjeździe!

ivan
W Nowym Sączu zapowiada się ciekawe spotkanie
W Nowym Sączu zapowiada się ciekawe spotkanie Mateusz Bobola/Sandecja.pl
Katowicka GieKSa wygrała 2:0 w Nowym Sączu z Sandecją. Dla naszej drużyny było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie!

Goście objęli prowadzenie tuż po rozpoczęciu drugiej połowy meczu. Źle wybita piłka przez gospodarzy dotarła do Przemysława Pitrego, a ten strzałem zza pola karnego, pokonał Marcina Cabaja.

Któremu klubowi z województwa śląskiego kibicujesz? [PLEBISCYT]

Wynik spotkania, na siedem minut przed końcem gry, ustanowił Łotysz Deniss Rakels, który w sytuacji sam na sam nie pozostawił żadnych szans bramkarzowi gospodarzy.

0:1 Przemysław Pitry 46'
0:2 Deniss Rakels 83'

Sandecja: Marcin Cabaj - Marcin Makuch, Mateusz Kowalski, Yuriy Zinyak, Marcin Kowalski (33 Adrian Świątek) - Bartosz Szeliga (64 Sebastian Szczepański), Piotr Mroziński (59 Arkadiusz Aleksander), Wojciech Mróz, Filip Burkhardt, Wojciech Wilczyński - Rubén Sánchez.

GKS Katowice: Maciej Wierzbicki - Alan Czerwiński, Mateusz Kamiński, Adrian Napierała, Bartłomiej Chwalibogowski - Arkadiusz Kowalczyk, Kamil Cholerzyński (77 Deniss Rakels), Grzegorz Fonfara, Przemysław Pitry, Krzysztof Wołkowicz (61 Marcin Pietroń) - Rafał Kujawa (83 Grzegorz Goncerz).

Żółte kartki: Mróz, Szeliga, Zinyak, Marcin Kowalski, Mateusz Kowalski - Wołkowicz.

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani