Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Pietrowice Wielkie (ulice: Jana Pawła II, Janowska, Konopnickiej, Kwiatowa, Parkowa, Raciborska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Wiosenna, Górska, Zawodzie)
Pokaż więcej
Joachim Józef Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
69
(28,63%)
Ewa Maria Okrent
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
172
(71,37%)
Okręg 2
Pietrowice Wielkie (ulice: 1 Maja, Młyńska, Nowa, Krawiecka, Tłustomostka, Żeromskiego)
Pokaż więcej
Daniel Sebastian Kubiczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
83
(33,60%)
Jan Henryk Herud
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
164
(66,40%)
Okręg 3
Pietrowice Wielkie (ulice: Ligonia, Średnia, Szkolna, Chopina, Wyzwolenia,)
Pokaż więcej
Adrian Jerzy Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
37
(25,00%)
Urszula Maria Herud
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
111
(75,00%)
Okręg 4
Pietrowice Wielkie (ulice: Daszyńskiego, Fabryczna, Miarki, Mickiewicza, Świętokrzyska)
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Wycisk-Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
64
(33,68%)
Piotr Czesław Bajak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
126
(66,32%)
Okręg 5
Gródczanki, Pietrowice Wielkie (ulica: Bończyka, Ojca Pawła Schebesty, Spółdzielcza)
Pokaż więcej
Henryk Joachim Marcinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
16
(13,56%)
Bożena Elżbieta Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
102
(86,44%)
Okręg 6
Artur Janusz Jackowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
33
(25,38%)
Elżbieta Hermet
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
97
(74,62%)
Okręg 7
Klaudiusz Piotr Dokupil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
59
(41,26%)
Anna Rostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
84
(58,74%)
Okręg 8
Pawłów (ulica: Powstańców Śląskich od nr 1 do 50, Osiedleńcza, Rudnicka, Słoneczna, Słowackiego, Tuwima)
Pokaż więcej
Ewelina Lidia Malcharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
18
(16,98%)
Fryderyk Jan Gwóźdź
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
88
(83,02%)
Okręg 9
Pawłów (ulice: Boczna, Gamowska, Nowa, Pietrowicka, Powstańców Śląskich od nr 51 do 120, Polna, Spółdzielcza, Stawowa)
Pokaż więcej
Martin Michał Malcharczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
0
(0,00%)
Okręg 10
Krowiarki (ulice: Folwarczna, Kasztanowa, Kościuszki, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Raciborska, Zamkowa)
Pokaż więcej
Aleksander Mateusz Bulak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
47
(33,81%)
Monika Renata Łyczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
92
(66,19%)
Okręg 11
Amandów, Krowiarki (ulice: Leśna, Ogrodowa, Szkolna, Wyzwolenia)
Pokaż więcej
Andrzej Marian Olbrich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
47
(33,81%)
Karolina Cecylia Ziegler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
92
(66,19%)
Okręg 12
Monika Maria Kapłanek-Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAJMUND LIBERA PODĄŻAMY KU LEPSZEMU
118
(50,00%)
Witold Józef Kolowca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
118
(50,00%)
Okręg 13
Maria Joanna Palisa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
0
(0,00%)
Okręg 14
Lekartów, Samborowice (ulica: Polna, Opawska 1, 3, 5, 7, 9 i 11)
Pokaż więcej
Piotr Paweł Parys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
0
(0,00%)
Okręg 15
Samborowice (ulice: Długa, Opawska 4, 6, 8, 10, 12 - 78, Średnia)
Pokaż więcej
Ilona Maria Gawlica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, ROZWÓJ”
0
(0,00%)