Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Domagalskiej, Ferensa, Konopnickiej od nr 1 do nr 57 nieparzyste i od nr 2 do nr 64 parzyste, Osiedlowa
Pokaż więcej
Sławomir Ryszard Zalas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
117
(57,35%)
Paweł Lesław Kajdas
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
17
(8,33%)
Joanna Agnieszka Bryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
30
(14,71%)
Zbigniew Janusz Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(19,61%)
Okręg 2
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Konopnickiej od nr 59 do nr 135 nieparzyste i od nr 66 do nr 224 parzyste
Pokaż więcej
Wiesław Marian Zgrzeblak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
88
(44,67%)
Ewa Antonina Ujma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
3
(1,52%)
Anna Monika Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
46
(23,35%)
Marcin Marek Goldsztajn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KAMIENICA POLSKA
32
(16,24%)
Gabryela Klar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
28
(14,21%)
Okręg 3
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Jastrzębska, Konopnickiej od nr 137 do nr 225 nieparzyste i od nr 226 do nr 350 parzyste, Kościuszki
Pokaż więcej
Waldemar Stefan Szymanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
32
(16,33%)
Krzysztof Stanisław Ratman
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
28
(14,29%)
Artur Mariusz Furmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
66
(33,67%)
Jan Ekielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(6,12%)
Rafał Potemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY KAMIENICA POLSKA
58
(29,59%)
Okręg 4
Sołectwo Kamienica Polska ulice: Apteczna, Konopnickiej od nr 225A do nr 265 nieparzyste i od nr 352 do nr 402 parzyste, Kopalniana, Magazynowa, Południowa, Wspólna
Pokaż więcej
Tomasz Piotr Nowowiejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
121
(65,41%)
Adrian Damian Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(34,59%)
Okręg 5
Sołectwo Kamienica Polska: Podlesie, Romanów
Pokaż więcej
Marian Adam Kidawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
51
(28,33%)
Bartłomiej Mirosław Filipiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
16
(8,89%)
Agnieszka Katarzyna Gajewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
33
(18,33%)
Grażyna Ewa Pilicka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(44,44%)
Okręg 6
Sołectwo Osiny ulice: Częstochowska od nr 1 do nr 163 nieparzyste i od nr 2 do nr 162 parzyste
Pokaż więcej
Bogusław Dobosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
102
(60,00%)
Michał Krzysztof Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
31
(18,24%)
Ewa Helena Rydzykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(21,76%)
Okręg 7
Sołectwo Osiny ulice: Częstochowska od nr 165 do nr 205 nieparzyste i od nr 164 do nr 212 parzyste, Górnicza, Leśna, Jasna, Osiedlowa, Strażacka, Szkolna, Dębowa, Spacerowa
Pokaż więcej
Damian Piotr Michalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
24
(12,37%)
Maciej Józef Pilśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
32
(16,49%)
Daniel Krzysztof Sapalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
46
(23,71%)
Dawid Tadeusz Wiktor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(6,19%)
Michał Artur Otrębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
80
(41,24%)
Okręg 8
Sołectwo Rudnik Wielki ulice: Cicha, Modrzewiowa, Nowa, Rzeczna, Słoneczna od nr 1 do nr 113 nieparzyste i od nr 2 do nr 116 parzyste, Sosnowa
Pokaż więcej
Elżbieta Marianna Zemła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
34
(14,78%)
Piotr Wiesław Pyrzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
29
(12,61%)
Andrzej Jan Okręglicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(13,48%)
Halina Aniela Rogacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
97
(42,17%)
Marcin Włodzimierz Huras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(16,96%)
Okręg 9
Sołectwo Rudnik Wielki ulice: Brzozowa, Gajowa, Olchowa, Piaskowa, Parkowa, Strażacka, Słoneczna od nr 115 do nr 223 nieparzyste i od nr 118 do nr 248 parzyste
Pokaż więcej
Grzegorz Stefan Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
198
(82,16%)
Wojciech Damian Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
15
(6,22%)
Aleksandra Krystyna Gawrońska-Klima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
28
(11,62%)
Okręg 10
Sołectwo Wanaty ulice: Boczna, Topolowa, Warszawska, Wierzbowa
Pokaż więcej
Mirosław Coner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
91
(62,76%)
Magdalena Wiesława Grajcar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
11
(7,59%)
Stefan Antoni Banasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(29,66%)
Okręg 11
Sołectwo Wanaty ulice: Karoliny, Klonowa, Osińska, Spokojna, Złote Dęby, Cisowa
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Górniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
63
(36,42%)
Krystyna Barbara Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
34
(19,65%)
Roman Włodzimierz Siejka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
76
(43,93%)
Okręg 12
Sołectwo Zawada ulice: Długa, Jaśminowa
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Lewicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
34
(23,45%)
Grzegorz Mirosław Jagusiak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(24,83%)
Marek Jan Huras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
4
(2,76%)
Tadeusz Zdzisław Zaskórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
45
(31,03%)
Jarosław Roman Grzyb
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(17,93%)
Okręg 13
Sołectwo Zawada ulice: Akacjowa, Botaniczna, Krótka, Leśna, Złote Dęby; Kolonia Klepaczka ulice: Polna Transportowa, Zielona
Pokaż więcej
Andrzej Adam Blachnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
28
(16,67%)
Teresa Janina Machnia
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
90
(53,57%)
Izabela Joanna Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY LISEK
34
(20,24%)
Marcin Wojciech Musiał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(9,52%)
Okręg 14
Sołectwo Zawisna od nr 1 do nr 99 nieparzyste i od nr 2 do nr 68A parzyste
Pokaż więcej
Józefa Janina Huras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,WSPÓLNIE DLA KAMIENICY"
11
(9,40%)
Halina Pańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
106
(90,60%)
Okręg 15
Sołectwo Zawisna od nr 101 do nr 177 nieparzyste i od nr 70 do nr 164 parzyste
Pokaż więcej
Ryszard Włodzimierz Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KAMIENICA POLSKA
28
(17,83%)
Renata Maryla Ligus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(12,10%)
Wiesława Regina Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZAWISNA
63
(40,13%)
Anita Małgorzata Szczerbak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI I ODPOWIEDZIALNI
47
(29,94%)