Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kalety, Miasteczko Śląskie, Krupski Młyn, Tworóg
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
5
Wanda Kozińska-Ćwieląg
29
(0,26%)
-
7
Bogusław Jan Szafarczyk
47
(0,43%)
-
2
Maria Augustyna Rogocz
109
(0,99%)
-
1
Andrzej Jan Elwart
931
(8,43%)
-
6
Joanna Cecylia Zok
73
(0,66%)
-
4
Krzysztof Stanisław Wręczycki
76
(0,69%)
-
3
Tomasz Andrzej Galios
96
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
6
Agnieszka Kaczmarek
16
(0,14%)
-
3
Tomasz Paweł Ciesielski
41
(0,37%)
-
2
Anna Urszula Mańka-Woś
79
(0,72%)
-
5
Marian Franciszek Malosczyk
54
(0,49%)
-
1
Marcin Andrzej Parys
836
(7,57%)
-
4
Katarzyna Barbara Płonka
59
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
3
Łukasz Marcin Ziob
310
(2,81%)
-
4
Maria Łukoszek
117
(1,06%)
-
2
Eugeniusz Marek Ptak
838
(7,59%)
-
1
Stanisław Józef Wieczorek
730
(6,61%)
-
6
Joanna Marta Piecuch
164
(1,49%)
-
5
Ewelina Adriana Rutkowska
64
(0,58%)
-
7
Andrzej Jerzy Mazur
38
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Stefania Elżbieta Sołtysik
164
(1,49%)
-
5
Sylwia Maria Klonek-Plaza
267
(2,42%)
-
1
Lucjan Józef Galios
844
(7,64%)
-
2
Piotr Jan Krok
505
(4,57%)
-
4
Zygfryd Piotr Ziaja
334
(3,03%)
-
7
Kinga Małgorzata Klak
269
(2,44%)
-
3
Aleksandra Natalia Polk
189
(1,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Natalia Roksana Juszczak
244
(2,21%)
-
1
Adam Krzysztof Chmiel
776
(7,03%)
-
2
Alojzy Ludwik Boryczka
192
(1,74%)
-
4
Czesław Herbert Droździok
40
(0,36%)
-
3
Marcin Jerzy Ziaja
273
(2,47%)
-
5
Agata Maria Radziej
75
(0,68%)
-
6
Małgorzata Wanda Hadrysiewicz
83
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
2
Paweł Marian Szumiał
160
(1,45%)
-
5
Iwona Justyna Golec
55
(0,50%)
-
4
Jerzy Wacław Gediga
8
(0,07%)
-
1
Piotr Jerzy Kalinowski
129
(1,17%)
-
3
Sylwia Maria Sander
37
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
2
Gerda Maria Ochman
402
(3,64%)
-
1
Marian Paweł Lisiecki
318
(2,88%)
-
3
Joachim Roman Soll
135
(1,22%)
-
4
Bożena Barbara Wiokała
20
(0,18%)
-
6
Jan Alojzy Jenczek
87
(0,79%)
-
7
Danuta Maria Dziuk
142
(1,29%)
-
5
Marzanna Kosiewicz
7
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Klaudia Magdalena Binek
28
(0,25%)
-
1
Paweł Damian Klimek
351
(3,18%)
-
7
Piotr Jan Myśliwczyk
66
(0,60%)
-
4
Wioletta Iwona Kowalczyk
31
(0,28%)
-
3
Maja Agnieszka Bartyla
50
(0,45%)
-
2
Marian Kazimierz Srebro
31
(0,28%)
-
6
Roman Jan Sterniczuk
21
(0,19%)
Okręg 2
Ożarowice, Świerklaniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
2
Maria Aleksandra Flakus
162
(2,09%)
-
4
Grażyna Halina Sajdak
31
(0,40%)
-
1
Ewa Małgorzata Lipińska
56
(0,72%)
-
3
Franciszek Piotr Graniczny
27
(0,35%)
-
5
Antoni Piotr Żurek
198
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
1
Jacek Tomasz Gerlich
340
(4,38%)
-
3
Ewa Elżbieta Jeżak-Klyta
20
(0,26%)
-
4
Daria Wiktoria Kruszelnicka-Guzy
8
(0,10%)
-
2
Remigiusz Leszek Idzik
161
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
5
Jolanta Irena Hoppe
38
(0,49%)
-
3
Gerard Jan Nickel
164
(2,11%)
-
1
Krystyna Zdzisława Kosmala
931
(11,99%)
-
4
Marek Wiktor Miś
415
(5,35%)
-
2
Błażej Jan Lubos
489
(6,30%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Justyna Zenona Warzyńska
71
(0,91%)
-
1
Jarosław Czapla
1 215
(15,65%)
-
3
Łukasz Szczepan Hatlapa
90
(1,16%)
-
2
Iwona Sonia Wylężek
397
(5,11%)
-
5
Joanna Magdalena Wylężek
175
(2,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Sebastian Jan Nowak
861
(11,09%)
-
2
Kazimierz Stanisław Głogowski
187
(2,41%)
-
3
Justyna Anna Godlewska
144
(1,86%)
-
5
Łukasz Mateusz Ludyga
168
(2,16%)
-
4
Barbara Julia Dziuba
132
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
5
Agnieszka Joanna Fojcik
97
(1,25%)
-
4
Ignacy Wacław Pawlik
28
(0,36%)
-
1
Joanna Maria Stuka
65
(0,84%)
-
2
Jan Kryś
23
(0,30%)
-
3
Danuta Dorota Wajs
51
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
2
Zbigniew Aleksander Kozieł
125
(1,61%)
-
5
Karina Maria Atłas
35
(0,45%)
-
1
Adam Konrad Baron
366
(4,72%)
-
3
Grażyna Barbara Garłowska
59
(0,76%)
-
4
Krzysztof Stanisław Duda
32
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Tadeusz Karol Cichy
52
(0,67%)
-
4
Jakub Rafał Sakowski
43
(0,55%)
-
1
Dorota Janina Wacławczyk
240
(3,09%)
-
2
Alicja Małgorzata Musialik
66
(0,85%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
3
Sylwia Anna Szczurek
116
(2,08%)
-
2
Mateusz Adrian Żurek
119
(2,13%)
-
5
Michał Olech
101
(1,81%)
-
4
Agnieszka Ewa Jędroszkowiak-Krupa
49
(0,88%)
-
1
Marian Szczepan Szukalski
233
(4,17%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
3
Anna Maria Sosada
75
(1,34%)
-
2
Bogusław Maciej Mansfeld
280
(5,01%)
-
5
Krzysztof Stanisław Mroziński
22
(0,39%)
-
1
Mariusz Andrzej Augustynowicz
143
(2,56%)
-
4
Kornelia Renata Starzec
29
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
2
Roman Józef Kowolik
330
(5,91%)
-
1
Krystyna Trzęsiok
471
(8,43%)
-
3
Maria Bujok
263
(4,71%)
-
5
Jan Kamil Drechsler
101
(1,81%)
-
4
Adrian Mariusz Kłak
208
(3,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Maciej Przemysław Mączyński
497
(8,90%)
-
2
Adrian Pikorski
139
(2,49%)
-
3
Aneta Żaneta Kauf
57
(1,02%)
-
4
Katarzyna Anna Sordon
69
(1,24%)
-
5
Katarzyna Maria Wichary
188
(3,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Anna Irena Sykosz
514
(9,20%)
-
2
Łukasz Janusz Stawinoga
98
(1,76%)
-
4
Rafał Mariusz Nowak
43
(0,77%)
-
3
Barbara Teresa Fragstein
75
(1,34%)
-
5
Zygmunt Krawczyk
133
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
1
Andrzej Norbert Jońca
108
(1,93%)
-
3
Mirosław Damian Gross
41
(0,73%)
-
2
Jolanta Anna Kwietniewska
112
(2,01%)
-
4
Magdalena Jadwiga Zaton
10
(0,18%)
-
5
Danuta Flak
83
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
1
Katarzyna Zyga
259
(4,64%)
-
3
Agnieszka Anastazja Bilińska
159
(2,85%)
-
5
Anna Barbara Dylak
35
(0,63%)
-
2
Dariusz Artur Chludziński
114
(2,04%)
-
4
Łukasz Konrad Rola
26
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Henryk Bernard Gros
52
(0,93%)
-
3
Dorota Bogumiła Trzęsicka
68
(1,22%)
-
1
Patrycja Katarzyna Skowron
164
(2,94%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
2
Małgorzata Maria Pieniążek
27
(0,38%)
-
1
Grzegorz Antoni Szatan
89
(1,26%)
-
3
Mateusz Olaf Dudziak
6
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
2
Tomasz Piotr Dziekański
17
(0,24%)
-
4
Franciszek Stanisław Hajduk
15
(0,21%)
-
1
Gustaw Wilhelm Jochlik
469
(6,64%)
-
3
Anna Maria Tobor
65
(0,92%)
-
5
Anna Elżbieta Cichoń
20
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
1
Kazimierz Stanisław Gwóźdź
680
(9,63%)
-
2
Dariusz Leszek Wysypoł
729
(10,32%)
-
3
Aleksandra Maria Kamińska
161
(2,28%)
-
5
Justyna Barbara Konik
549
(7,78%)
-
4
Piotr Paweł Głuch
188
(2,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Józef Pietryga
447
(6,33%)
-
5
Barbara Maria Wężyk
143
(2,03%)
-
2
Maria Helena Wilczek
212
(3,00%)
-
1
Jan Uchański
621
(8,79%)
-
4
Damian Franciszek Szołtysik
101
(1,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Magdalena Czmok
132
(1,87%)
-
1
Janusz Maciej Puchalski
344
(4,87%)
-
2
Erhard Paweł Reiss
280
(3,97%)
-
3
Elżbieta Katarzyna Kulej
140
(1,98%)
-
4
Stanisław Szot
126
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
2
Joanna Izabela Ciba
97
(1,37%)
-
4
Grażyna Halina Parma
97
(1,37%)
-
3
Adam Marian Płonka
39
(0,55%)
-
5
Dominik Stanisław Omasta
104
(1,47%)
-
1
Józef Aleksander Korpak
516
(7,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
5
Zuzanna Maria Cieśla-Skrzypulec
38
(0,54%)
-
2
Łukasz Mirosław Bystrzanowski
54
(0,76%)
-
4
Mateusz Szymon Bartosik
84
(1,19%)
-
1
Marian Andrzej Krupa
244
(3,46%)
-
3
Elżbieta Irena Krzemińska
30
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Joanna Elżbieta Sędłak
55
(0,78%)
-
4
Mirosław Cichy
42
(0,59%)
-
2
Wojciech Krzysztof Musialik
67
(0,95%)
-
3
Karolina Ewa Srebro
33
(0,47%)
Okręg 5
Okręg wyborczy nr 1 i 2 Miasta Tarnowskie Góry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
2
Marzena Małgorzata Majnicz
27
(0,17%)
-
5
Barbara Gertruda Stolarczyk
25
(0,15%)
-
1
Sławomir Ryszard Wilk
458
(2,83%)
-
3
Krzysztof Andrzej Musialik
52
(0,32%)
-
4
Krystyna Soforek
68
(0,42%)
-
6
Agnieszka Świerczyńska
14
(0,09%)
-
8
Marian Tadeusz Garczorz
13
(0,08%)
-
9
Joanna Barbara Banasik-Noczyńska
67
(0,41%)
-
7
Paweł Michał Janicki
60
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
2
Ilona Anna Łuczak
249
(1,54%)
-
9
Marek Tomasz Jaworski
125
(0,77%)
-
7
Paulina Maria Kurek
38
(0,23%)
-
1
Stanisław Maciej Torbus
635
(3,92%)
-
5
Maciej Janusz Jarolim
206
(1,27%)
-
4
Marian Kazimierz Ozdowy
43
(0,27%)
-
6
Alicja Elżbieta Czura-Musialik
75
(0,46%)
-
8
Sonia Małgorzata Kamińska
29
(0,18%)
-
3
Mateusz Kazimierz Zawadzki
144
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
3
Monika Danuta Dolnicka-Celary
658
(4,06%)
-
2
Paweł Józef Mrachacz
955
(5,90%)
-
5
Michał Krzysztof Sporoń
969
(5,98%)
-
7
Anna Katarzyna Dittfeld
331
(2,04%)
-
1
Krzysztof Henryk Łoziński
892
(5,51%)
-
8
Klaudia Ewa Sobczyk
320
(1,98%)
-
4
Grzegorz Janusz Waloszczyk
683
(4,22%)
-
9
Agnieszka Krystyna Masłowska
142
(0,88%)
-
6
Beata Barbara Drzewiecka
190
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Aneta Grażyna Czech
156
(0,96%)
-
6
Henryk Marian Bula
99
(0,61%)
-
8
Jerzy Józef Dziuk
221
(1,36%)
-
9
Bartosz Tomasz Śnietka
607
(3,75%)
-
1
Maria Jolanta Ożga
1 769
(10,93%)
-
4
Nina Ochman
156
(0,96%)
-
3
Marianna Gliwa
99
(0,61%)
-
2
Krzysztof Jacek Piasecki
626
(3,87%)
-
5
Zdzisław Florian Patkowski
100
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Bernarda Elżbieta Piekarska
298
(1,84%)
-
1
Przemysław Krzysztof Cichosz
1 143
(7,06%)
-
8
Iwona Renata Tarnowska
179
(1,11%)
-
6
Joanna Maria Hetman
104
(0,64%)
-
7
Franciszek Wnęk
103
(0,64%)
-
9
Krzysztof Piotr Mazik
441
(2,72%)
-
4
Michał Aleksander Skrzypiciel
216
(1,33%)
-
5
Marian Jan Ciba
88
(0,54%)
-
3
Anna Kornelia Tobor
444
(2,74%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
3
Franciszek Ryszard Wiegand
83
(0,51%)
-
4
Beata Małgorzata Przybyła
37
(0,23%)
-
7
Wioletta Anna Marchewka
83
(0,51%)
-
1
Jan Józef Hahn
209
(1,29%)
-
2
Marzena Sylwia Lipinska
66
(0,41%)
-
6
Jolanta Katarzyna Zych
42
(0,26%)
-
5
Janusz Jerzy Szwajnoch
53
(0,33%)
-
8
Krystian Józef Wonchała
23
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
8
Grażyna Krystyna Maronna
11
(0,07%)
-
2
Ryszard Tadeusz Lach
39
(0,24%)
-
6
Danuta Irena Cichoń
21
(0,13%)
-
1
Elżbieta Beata Susek
174
(1,07%)
-
3
Andrzej Lorencki
105
(0,65%)
-
5
Ewa Małgorzata Cieśla
38
(0,23%)
-
9
Katarzyna Monika Pilot
89
(0,55%)
-
7
Bartłomiej Jan Kuźniarz
48
(0,30%)
-
4
Jarosław Zdzisław Wesołek
209
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Sabina Maria Skolik
45
(0,28%)
-
2
Stanisław Kijowski
40
(0,25%)
-
5
Karina Maria Derbis
40
(0,25%)
-
8
Edward Jan Sukiennik
23
(0,14%)
-
7
Piotr Jerzy Mężyk
51
(0,31%)
-
6
Patrycja Katarzyna Krusz
34
(0,21%)
-
4
Halina Wierzbicka-Klok
24
(0,15%)
-
1
Józef Burdziak
287
(1,77%)
Okręg 6
Okręg wyborczy nr 3 Miasta Tarnowskie Góry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
5
Maria Elżbieta Dudziak
7
(0,08%)
-
4
Jan Edmund Bartkowski
30
(0,36%)
-
6
Krystyna Czajkowska
5
(0,06%)
-
1
Grzegorz Antoni Burzka
167
(2,01%)
-
2
Mirosław Józef Szyszka
148
(1,78%)
-
3
Katarzyna Jolanta Gąsewicz-Kluba
50
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY „NASZ SAMORZĄD”
-
1
Artur Damian Maligłówka
999
(12,01%)
-
4
Mirosław Andrzej Burczyk
31
(0,37%)
-
5
Jakub Kamil Lis
29
(0,35%)
-
2
Daria Kasandra Jasmer
33
(0,40%)
-
3
Romualda Iwona Kubacka
31
(0,37%)
-
6
Monika Elżbieta Sottopietra-Kowal
45
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
1
Adam Krzysztof Morawiec
655
(7,88%)
-
5
Zbigniew Włodzimierz Sauer
470
(5,65%)
-
2
Jerzy Józef Wójcik
194
(2,33%)
-
6
Bożena Maria Gruca
139
(1,67%)
-
3
Katarzyna Patrycja Preweda
211
(2,54%)
-
4
Monika Katarzyna Siwy
461
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Grzegorz Mieczysław Kocot
215
(2,59%)
-
4
Joachim Piotr Szymoś
168
(2,02%)
-
1
Jan Gryc
1 073
(12,90%)
-
6
Aniela Pelagia Gołkowska-Grzęda
167
(2,01%)
-
5
Lidia Katarzyna Kochel
209
(2,51%)
-
3
Ewelina Katarzyna Kubica
244
(2,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Tomasz Stanisław Broczkowski
60
(0,72%)
-
6
Andrzej Zbigniew Karch
88
(1,06%)
-
1
Monika Katarzyna Oleś
907
(10,91%)
-
3
Ewa Dominika Chwała
79
(0,95%)
-
5
Wioleta Natalia Garus
150
(1,80%)
-
2
Rafał Marian Sorichta
156
(1,88%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE ŚLĄSKIE
-
1
Krzysztof Henryk Spojda
149
(1,79%)
-
2
Maria Jadwiga Witkowska
66
(0,79%)
-
3
Teresa Gertruda Markowska
27
(0,32%)
-
6
Sebastian Marek Korpak
68
(0,82%)
-
4
Kornelia Maria Kicińska
99
(1,19%)
-
5
Daniel Herman Masczyk
13
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNIE DLA SAMORZĄDU
-
2
Stefan Piotr Nowak
28
(0,34%)
-
1
Jan Ozga
179
(2,15%)
-
3
Agnieszka Bożena Pyrek
50
(0,60%)
-
4
Rudolf Antoni Wodarczyk
36
(0,43%)
-
5
Gabriela Krystyna Drzyźla
11
(0,13%)
-
6
Anna Łucja Walisko-Brysch
17
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Dominik Ignacy Helisz
189
(2,27%)
-
4
Iwona Lidia Moska
19
(0,23%)
-
3
Julian Szczepan Miraś
18
(0,22%)
-
2
Tadeusz Krzysztof Tarnowski
105
(1,26%)
-
5
Ewa Monika Rogozińska
21
(0,25%)