Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy : Opatów, Panki, Przystajń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Henryk Kiepura
1 393
(19,50%)
-
2
Karolina Ewa Kurek
200
(2,80%)
-
3
Jerzy Kiepura
472
(6,61%)
-
6
Magdalena Anna Grzesiak
184
(2,58%)
-
4
Tomasz Stanisław Jeziorski
455
(6,37%)
-
5
Longina Kierat
87
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
-
2
Maria Magdalena Napieraj
34
(0,48%)
-
1
Jakub Jacek Paturej
26
(0,36%)
-
3
Alina Maria Pietrzak
41
(0,57%)
-
4
Marek Jan Sroka
39
(0,55%)
-
5
Elżbieta Krystyna Szpulak
36
(0,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jadwiga Aniela Paliwoda
35
(0,49%)
-
3
Grażyna Krystyna Bobińska
68
(0,95%)
-
1
Aniela Małgorzata Stopa
384
(5,38%)
-
2
Jarosław Stanisław Kudła
72
(1,01%)
-
5
Robert Marcin Włodarski
25
(0,35%)
-
6
Janusz Stanisław Dyła
9
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Piotr Sylwester Bujak
203
(2,84%)
-
1
Renata Tomczyk
835
(11,69%)
-
5
Urszula Justyna Kierat
127
(1,78%)
-
2
Bogdan Edward Paprotny
593
(8,30%)
-
4
Józef Kiedrzyn
132
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
5
Damian Tomasz Przygoda
140
(1,96%)
-
1
Bożena Zofia Leszczyńska
305
(4,27%)
-
4
Marek Jelonek
252
(3,53%)
-
2
Konrad Szczepan Bujak
101
(1,41%)
-
3
Jolanta Mann-Matuszczyk
173
(2,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Wojciech Go
39
(0,55%)
-
1
Mariusz Kotas
139
(1,95%)
-
2
Małgorzata Duleba
41
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD KOMPETENTNYCH LUDZI
-
2
Adam Henryk Pawelak
89
(1,25%)
-
4
Martyna Daniela Sitek
61
(0,85%)
-
1
Wojciech Kamil Kempa
307
(4,30%)
-
3
Aneta Jadwiga Knop
15
(0,21%)
-
5
Kamil Grzegorz Wiecha
31
(0,43%)
Okręg 2
Gminy : Krzepice, Lipie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zbigniew Adam Pilśniak
1 085
(16,29%)
-
3
Gabriela Mirosława Kluba
189
(2,84%)
-
6
Jolanta Maria Węzik
98
(1,47%)
-
5
Elżbieta Biernacka-Pacha
105
(1,58%)
-
2
Józef Bronisław Borecki
546
(8,20%)
-
4
Andrzej Cer
320
(4,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Dorota Maria Eksner
97
(1,46%)
-
5
Alojzy Józef Kwiatkowski
36
(0,54%)
-
3
Stanisław Ceglarz
38
(0,57%)
-
4
Anna Ewa Makles
34
(0,51%)
-
1
Mariusz Dariusz Palacz
332
(4,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Maciej Piotr Mońka
692
(10,39%)
-
3
Mariusz Ligęza
148
(2,22%)
-
4
Daniela Szczepaniak
350
(5,26%)
-
1
Zbigniew Kulej
744
(11,17%)
-
6
Anna Janina Chyrzyńska
108
(1,62%)
-
5
Renata Teresa Krawczyk
226
(3,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Bartłomiej Józef Tołpa
72
(1,08%)
-
4
Żaneta Kalina Pawelec
90
(1,35%)
-
3
Katarzyna Magdalena Trojak
37
(0,56%)
-
1
Dawid Sylwester Cieśla
138
(2,07%)
-
5
Piotr Paweł Kaniewski
46
(0,69%)
-
6
Michalina Anna Kilan
70
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD KOMPETENTNYCH LUDZI
-
3
Katarzyna Anna Mączka
84
(1,26%)
-
4
Krzysztof Waldemar Sobera
141
(2,12%)
-
2
Marcin Zdzisław Świerczyński
253
(3,80%)
-
1
Dariusz Andrzej Pilśniak
581
(8,72%)
Okręg 3
Gminy : Miedźno, Popów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Marta Kinga Kustalik
135
(2,20%)
-
1
Marek Andrzej Sawicki
987
(16,07%)
-
3
Ela Anna Michalska
83
(1,35%)
-
2
Mieczysław Szewczyk
596
(9,70%)
-
5
Anna Mikke
150
(2,44%)
-
6
Tomasz Drabik
425
(6,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
-
3
Artur Stefan Mszyca
107
(1,74%)
-
6
Robert Marek Leśnikowski
59
(0,96%)
-
1
Elżbieta Lutak-Obersztyn
199
(3,24%)
-
2
Mariusz Dawid Makles
140
(2,28%)
-
4
Maria Elżbieta Petrykowska
25
(0,41%)
-
5
Renata Tałajczyk
233
(3,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Marek Andrzej Noga
220
(3,58%)
-
3
Bożena Teresa Drabek
38
(0,62%)
-
5
Henryk Owczarek
86
(1,40%)
-
1
Mariola Halina Starzyńska
308
(5,01%)
-
4
Halina Marianna Pawełoszek
56
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Teresa Krystyna Żurawska
526
(8,56%)
-
2
Agnieszka Wanda Związek
403
(6,56%)
-
4
Wojciech Tałajczyk
317
(5,16%)
-
1
Andrzej Kluczny
790
(12,86%)
-
6
Łukasz Grzegorz Kasztelan
124
(2,02%)
-
5
Mariola Ewa Mandat
136
(2,21%)
Okręg 4
Gmina Kłobuck
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Jerzy Piotr Szaflik
204
(2,20%)
-
3
Joanna Foszner
282
(3,03%)
-
1
Maciej Piotr Biernacki
724
(7,79%)
-
5
Elżbieta Joanna Sławuta
125
(1,35%)
-
7
Aneta Maria Nocoń
98
(1,05%)
-
4
Krzysztof Michał Wośtak
141
(1,52%)
-
2
Tomasz Majchrowski
447
(4,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
-
1
Robert Rajmund Glajzner
191
(2,06%)
-
2
Artur Robert Mszyca
110
(1,18%)
-
4
Wiesław Adam Myszkowski
110
(1,18%)
-
6
Andrzej Koralewski
40
(0,43%)
-
7
Alicja Maria Stefańska
31
(0,33%)
-
3
Karolina Anna Dominik
89
(0,96%)
-
5
Krystyna Elżbieta Rokosa
65
(0,70%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Waldemar Andrzej Robak
394
(4,24%)
-
4
Magdalena Barbara Grądys
167
(1,80%)
-
2
Roman Bronisław Minkina
261
(2,81%)
-
7
Edyta Ilona Jelonek
47
(0,51%)
-
6
Beata Katarzyna Szczerbak
53
(0,57%)
-
1
Krzysztof Wiesław Nowak
693
(7,46%)
-
5
Ryszard Mrowiec
127
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Adam Karoń
263
(2,83%)
-
4
Kamila Anna Heluszka
135
(1,45%)
-
1
Bogdan Zenon Adamik
1 063
(11,44%)
-
2
Andrzej Feliks Kornobis
181
(1,95%)
-
5
Dariusz Ryszard Wojnowski
421
(4,53%)
-
6
Regina Maria Łobodzińska
118
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA
-
3
Katarzyna Renata Kurdyś
92
(0,99%)
-
4
Tomasz Czesław Cajler
123
(1,32%)
-
5
Agnieszka Krauze
220
(2,37%)
-
6
Jan Wacław Puchała
120
(1,29%)
-
1
Olga Dorota Skwara
602
(6,48%)
-
2
Tomasz Piotr Kasprzyk
432
(4,65%)
-
7
Krzysztof Adam Chamarowski
548
(5,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jadwiga Bugaj
425
(4,57%)
-
4
Bartłomiej Daniel Sabat
41
(0,44%)
-
2
Fryderyk Krzysztof Folcholc
68
(0,73%)
-
3
Katarzyna Zofia Konieczna
42
(0,45%)
Okręg 5
Gmina Wręczyca Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Aneta Katarzyna Kiepura
916
(12,88%)
-
2
Wacław Kmieć
343
(4,82%)
-
4
Zdzisław Adam Majchrzak
80
(1,13%)
-
3
Izabela Marta Górniak
219
(3,08%)
-
6
Urszula Lisek
188
(2,64%)
-
5
Henryk Brzezicha
205
(2,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
-
5
Dariusz Sylwester Suchanek
137
(1,93%)
-
3
Justyna Janina Strzelczyk
431
(6,06%)
-
6
Marcin Jacek Nowak
188
(2,64%)
-
2
Katarzyna Pawełkiewicz
316
(4,44%)
-
4
Krzysztof Andrzej Mika
324
(4,56%)
-
1
Zdzisława Kall
1 103
(15,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Bolesław Oczkowski
1 082
(15,22%)
-
1
Piotr Jakub Nowak
579
(8,14%)
-
3
Sylwia Izabela Ślązak
182
(2,56%)
-
4
Beata Chrzęstek
166
(2,33%)
-
5
Mieczysław Chwałczyk
208
(2,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marzena Elżbieta Sabat
210
(2,95%)
-
3
Konrad Marek Czechowski
60
(0,84%)
-
2
Iwona Józefa Sadek
173
(2,43%)