Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnice: Śródmieście, Kleszczówka, Korfantego, Kleszczów, Baranowice, Osiny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Paweł Krzysztof Załoga
14
(0,21%)
-
5
Elżbieta Barbara Brodzińska
12
(0,18%)
-
3
Joanna Aneta Kieres
15
(0,22%)
-
6
Barbara Maria Mizeracka
3
(0,04%)
-
7
Marcin Łukasz Jachymek
15
(0,22%)
-
4
Mirosław Jan Senejko
19
(0,28%)
-
1
Grzegorz Kazimierz Piliszek
162
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKA SAMORZĄDNOŚĆ
-
3
Krzysztof Piotr Hałacz
283
(4,16%)
-
2
Anna Marieta Nowacka
609
(8,96%)
-
6
Szymon Gołowkin
48
(0,71%)
-
5
Sylwia Monika Broczkowska
122
(1,79%)
-
7
Jerzy Eugeniusz Buch
59
(0,87%)
-
4
Alicja Natalia Lazar-Biela
84
(1,24%)
-
8
Nikol Sandra Ledwoń
116
(1,71%)
-
1
Dawid Grzegorz Świerczek
589
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Piotr Mariusz Michta
51
(0,75%)
-
6
Michał Marian Liszka
143
(2,10%)
-
1
Daniel Emilian Wawrzyczek
658
(9,68%)
-
2
Krzysztof Antoni Mentlik
514
(7,56%)
-
3
Małgorzata Barbara Celińska
301
(4,43%)
-
4
Barbara Czyż
136
(2,00%)
-
5
Teresa Teodora Struczyk
75
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKIE POROZUMIENIE I WALDEMAR SOCHA
-
1
Piotr Kosztyła
799
(11,76%)
-
2
Arkadiusz Tomasz Kuś
622
(9,15%)
-
6
Maria Magdalena Pałuchowska
168
(2,47%)
-
8
Radosław Sylwester Wróblewski
210
(3,09%)
-
3
Leszek Hoderny
244
(3,59%)
-
4
Anita Maria Morońska
85
(1,25%)
-
5
Ewa Bernarda Kałus
390
(5,74%)
-
7
Stanisław Daniel Student
251
(3,69%)
Okręg 2
Dzielnice: 700 - lecia Żor, Księcia Władysława, Powstańców Śląskich
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Grzegorz Antoni Pitlok
161
(2,67%)
-
1
Michał Szewczyk
76
(1,26%)
-
6
Ewa Barbara Bendinger
3
(0,05%)
-
3
Daniel Dariusz Frankowicz
11
(0,18%)
-
5
Kamil Adrian Jóźwiak
14
(0,23%)
-
7
Artur Piotr Krentorz
10
(0,17%)
-
4
Angelika Lidia Wróbel
19
(0,32%)
-
8
Maria Łuczak
15
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKA SAMORZĄDNOŚĆ
-
1
Anna Małgorzata Gaszka
924
(15,33%)
-
2
Zbigniew Andrzej Krówka
256
(4,25%)
-
3
Piotr Cymbor
83
(1,38%)
-
8
Julia Ludwika Palenga
99
(1,64%)
-
4
Eliza Katarzyna Nawrocka
39
(0,65%)
-
6
Jacek Andrzej Wyleżuch
63
(1,04%)
-
5
Julita Kaczkowska
164
(2,72%)
-
7
Jan Szafraniec
87
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mieczysław Jan Jakubowski
144
(2,39%)
-
4
Ewelina Katarzyna Kret
57
(0,95%)
-
6
Kinga Natalia Latos
95
(1,58%)
-
5
Katarzyna Joanna Lubszczyk
67
(1,11%)
-
7
Maria Franciszka Sawczuk
27
(0,45%)
-
8
Mariusz Rzeszutek
67
(1,11%)
-
2
Piotr Jan Huzarewicz
476
(7,90%)
-
1
Dariusz Domański
805
(13,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKIE POROZUMIENIE I WALDEMAR SOCHA
-
4
Iwona Sabina Krupa
129
(2,14%)
-
5
Barbara Helena Chudek
87
(1,44%)
-
2
Jolanta Bożena Hrycak
322
(5,34%)
-
1
Waldemar Andrzej Socha
942
(15,62%)
-
7
Grzegorz Tomasz Granek
186
(3,09%)
-
3
Andrzej Jan Lis
285
(4,73%)
-
6
Radosław Jacek Góra
203
(3,37%)
-
8
Zofia Jadwiga Klaczyńska
113
(1,87%)
Okręg 3
Dzielnice: Pawlikowskiego, Sikorskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Marek Stanisław Łuczak
161
(3,06%)
-
3
Jacek Joachim Szewczyk
12
(0,23%)
-
2
Remigiusz Robert Temich
19
(0,36%)
-
4
Tomasz Przemysław Brzezinka
8
(0,15%)
-
5
Anna Guziuk
42
(0,80%)
-
6
Bogusław Zygmunt Mizeracki
3
(0,06%)
-
7
Ewa Barbara Józefowicz
4
(0,08%)
-
8
Lila Aleksandra Małkus
9
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKA SAMORZĄDNOŚĆ
-
8
Dariusz Eugeniusz Filak
132
(2,51%)
-
3
Jolanta Maria Pasierbek
139
(2,64%)
-
2
Elżbieta Małgorzata Worsztynowicz
183
(3,47%)
-
6
Renata Barbara Bartecka
85
(1,61%)
-
5
Piotr Augustyn Siejok
75
(1,42%)
-
1
Jerzy Marciniak
384
(7,29%)
-
4
Marta Jabłońska
72
(1,37%)
-
7
Marzena Małgorzata Dudek
74
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Władysław Miketa
639
(12,13%)
-
7
Joachim Stanisław Grzonka
149
(2,83%)
-
2
Marcin Rafał Gaj
152
(2,89%)
-
4
Monika Katarzyna Raiwa
40
(0,76%)
-
3
Grzegorz Henryk Książek
315
(5,98%)
-
6
Grażyna Bożena Skwarko
39
(0,74%)
-
5
Paweł Rzymanek
42
(0,80%)
-
8
Beata Brulińska
109
(2,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKIE POROZUMIENIE I WALDEMAR SOCHA
-
4
Mateusz Adam Mleczko
228
(4,33%)
-
3
Barbara Ewa Fiedor
521
(9,89%)
-
8
Liliana Elżbieta Wawrzyniak
40
(0,76%)
-
6
Jarosław Nieściur
36
(0,68%)
-
7
Danuta Jadwiga Ujma
117
(2,22%)
-
1
Michał Jan Miłek
561
(10,65%)
-
5
Marta Barbara Basek
219
(4,16%)
-
2
Kamil Michał Owczarek
659
(12,51%)
Okręg 4
Dzielnice: Zachód, Rój, Rowień-Folwarki, Rogoźna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Ilona Justyna Drab
69
(1,20%)
-
1
Henryka Jóźwiak
54
(0,94%)
-
2
Grzegorz Tomasz Ladorudzki
45
(0,78%)
-
3
Bartosz Kaczorowski
20
(0,35%)
-
5
Barbara Anna Sobik
43
(0,75%)
-
4
Rafał Grzegorz Słota
20
(0,35%)
-
6
Tadeusz Piotr Kula
47
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKA SAMORZĄDNOŚĆ
-
7
Jan Bogdan Łakota
97
(1,69%)
-
5
Monika Daniela Towścik
65
(1,13%)
-
1
Kazimierz Konrad Dajka
819
(14,29%)
-
2
Joanna Katarzyna Gabryś
327
(5,70%)
-
4
Karol Jarosław Pistelok
72
(1,26%)
-
6
Maria Anna Szymczyk-Rycombel
38
(0,66%)
-
3
Władysław Łukasiewicz
457
(7,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Henryk Piotr Oszek
437
(7,62%)
-
3
Urszula Biela
143
(2,49%)
-
5
Zbigniew Beniamin Konsek
200
(3,49%)
-
4
Marek Stanisław Szmigielski
69
(1,20%)
-
6
Danuta Malicka-Rosińska
41
(0,72%)
-
7
Magdalena Najgiebauer
35
(0,61%)
-
1
Krzysztof Kurek
826
(14,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻORSKIE POROZUMIENIE I WALDEMAR SOCHA
-
5
Alana Marianna Gawlik
166
(2,90%)
-
6
Grażyna Krzemińska
118
(2,06%)
-
3
Józef Sobik
255
(4,45%)
-
4
Dariusz Marek Buchalik
224
(3,91%)
-
1
Wojciech Robert Maroszek
535
(9,33%)
-
2
Jadwiga Teresa Kempny
263
(4,59%)
-
7
Florian Paweł Żur
248
(4,33%)