Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tychy: Agrestowa, Akacjowa, Albatrosów, Aleja Bielska nr parzyste do 46 i nr nieparzyste do 57, Arctowskiego, Arkadowa, Adama Asnyka, Astrów, Bacha, Bałuckiego, Barbary, Jana Barona, Bażancia, Beethovena, Begonii, Biblioteczna, Biskupa Burschego, Bociania, Boczna, Bohaterów Warszawy, Boya Żeleńskiego, Braterska, Bronisławy, Brzechwy, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Budowlanych, Bukowa, Bzów, Cisów, Cyprysowa, Cytrynowa, Czarna z wyjątkiem nr parzystych od 42 do 62, Czułowska, Czyżyków, Damrota, Derkaczy, Dołowa, Drozdów, Dworcowa, Fiołków, Flamingów, Generała Andersa, Gen. Józefa Bema, Gilów, Glinczańska, Gołębia, Grabowa, Gruszowa, Irysów, Jabłoni, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminów, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Katowicka, Klonowa, Kochanowskiego, Kolibrów, Konwalii, Kormoranów, Kosów, Kościuszki, Krótka, Krucza, Księdza Jana Kapicy, Księdza Kardynała Augusta Hlonda, Księdza Profesora Franciszka Blachnickiego, Kukułcza, Kwiatów, Leszczynowa, Lipowa, Łabędzia, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Marii Konopnickiej, Mąkołowska, Karola Miarki, Mikołowska nr parzyste do 116 i nr nieparzyste do 83, Modrzewiowa, Morelowa, Narcyzów, Cypriana Norwida, Nowokościelna, Objazdowa, Ogrodowa, Ojca Innocentego Bocheńskiego, Orla, Orzechowa, Oświęcimska 25, Palmowa, Pasaż Europejski, Pawia, Piaskowa, Piwna, Piwowarów, Plac Baczyńskiego, Plac Grażyny Bacewicz, Plac Krystyny Ryguły, Plac Świętej Anny, Plac Wolności, Pod Lasem nr parzyste do 64 i nr nieparzyste, Polna, Pomarańczy, Powstańców, Przepiórek, Prześwit, Różana, Rynek, Sadowa, Sienkiewicza, Sikorek, Skośna, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowicza, Sokola, Solna, Sowia, Starokościelna, Stefana Batorego, Stroma, Strusia, Studzienna, Szafirków, Szarotek, Szczygla, Szpakowa, Śląska, Śliwowa, Świerkowa, Topolowa, Tulipanów, Wiązowa, Jana Wieczorka, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wronia, Wschodnia, Zakątek, Zawilców, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziębia, Zimorodków, Zwierzyniecka nr parzyste do 72 i nr nieparzyste do 79, Źródlana, Żarnowiecka, Żurawia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY
-
7
Krzysztof Jan Król
604
(6,15%)
-
1
Jerzy Zdzisław Chaberko
516
(5,26%)
-
2
Jadwiga Maria Gnela
406
(4,14%)
-
5
Marcin Tomasz Szyja
253
(2,58%)
-
4
Elżbieta Krystyna Zając-Pierzchała
164
(1,67%)
-
3
Urszula Danuta Zimnol
243
(2,48%)
-
6
Piotr Adam Dulski
55
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA
-
5
Jolanta Teresa Mrówczyńska
29
(0,30%)
-
2
Marcin Andrzej Kuśmierz
502
(5,11%)
-
4
Agnieszka Maria Kijas
89
(0,91%)
-
3
Marcin Sławomir Rogala
155
(1,58%)
-
6
Ewa Maria Kołodziej
79
(0,80%)
-
7
Mirosław Alojzy Janik
64
(0,65%)
-
1
Sławomir Sobociński
560
(5,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anita Maria Skapczyk
1 028
(10,47%)
-
2
Andrzej Jan Wagner
343
(3,49%)
-
3
Tadeusz Bolesław Smagacz
298
(3,04%)
-
4
Jolanta Zofia Jędrzejczyk
80
(0,82%)
-
5
Ireneusz Janusz Kubica
100
(1,02%)
-
7
Kazimiera Głogowska-Gosz
86
(0,88%)
-
6
Agnieszka Stanisława Cieślak
39
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Anna Maria Skiba
49
(0,50%)
-
4
Paweł Marek Kuś
51
(0,52%)
-
5
Sylwia Anna Kamieńczyk
24
(0,24%)
-
7
Ireneusz Franciszek Ruchała
270
(2,75%)
-
6
Michał Olewiński
15
(0,15%)
-
1
Dawid Aron Kołodziejczyk
195
(1,99%)
-
2
Ewa Cetnar-Tkaczyk
34
(0,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Przemysław Adam Szeliga
58
(0,59%)
-
4
Joanna Krasowska-Costamagna
247
(2,52%)
-
3
Piotr Ludwik Szczepaniok
80
(0,82%)
-
1
Józef Twardzik
827
(8,43%)
-
2
Dagmara Bożena Mrozowska
557
(5,67%)
-
6
Ewa Maria Gasz
145
(1,48%)
-
7
Zbigniew Krzysztof Bajkowski
47
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
-
1
Dariusz Grzegorz Wencepel
794
(8,09%)
-
6
Anna Antonina Danielczyk
29
(0,30%)
-
2
Agnieszka Bożek
292
(2,98%)
-
3
Arkadiusz Piotr Król
176
(1,79%)
-
7
Aleksandra Beata Latusek
23
(0,23%)
-
5
Dagmara Janina Morcinek
33
(0,34%)
-
4
Stanisław Józef Kasperczyk
176
(1,79%)
Okręg 2
Tychy: Aleja Niepodległości, Baziowa, Bławatków, Bratków, Jana Brzozy, Bursztynowa, Chabrów, Cielmicka 4 i 6, Cmentarna, Cynamonowa, Czarna nr parzyste od 42 do 62, K. Darwina, Dąbrowskiego, Dębowa, Długa, Dworska, Dziewanny, Dzwonkowa, Tomasza Edisona, Edukacji, Alberta Einsteina, Juliana Ejsmonda, Elfów, Józefa Elsnera, Estetyczna, Ewarysta Estkowskiego, Fabryczna, Filaretów, Filomatów, Grzegorza Fitelberga, Fredry, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Główna, Goździków, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste do 34 i nr nieparzyste do 51, Jakuba, Jana, Jaroszowicka, Jaskrów, Kaczeniec, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Koralowa, Janusza Korczaka, Kościelna, Kowalska, Krokusów, Krzywa, Księdza Leona Szkatuły, Lawendowa, J. Ligonia, Lokalna, Łączna, Mała Aleja Róż, Marzanny, Metalowa, Miła, Miodowa, Mysłowicka, Nad Potokiem, Niezapominajek, Nowowiejska, Olchowa, Ostróżki, Oświęcimska z wyjątkiem nr 25, Paproci, Pasterska, Pod Lasem nr parzyste od 66, Pogodna, Poprzeczna, Promienna, Przejazdowa, Przemysłowa nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 21, Rolnicza, Rubinowa, Rybna, Rymarska, Samochodowa, Serdeczna, Składowa, Skotnica, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Stokrotek, Stolarska, Szmaragdowa, Świerczyniecka, Towarowa, Trzy Stawy, Turyńska, Ułańska, Urbanowicka, Hanny i Kazimierza Wejchertów, Wędkarska, Wspólna, Za Drogą, Zimowa, Zwierzyniecka nr parzyste od 74 i nr nieparzyste od 89, Żniwna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY
-
6
Adam Roman Burczyk
117
(1,25%)
-
2
Lidia Maria Gajdas
643
(6,88%)
-
1
Andrzej Józef Dziuba
1 518
(16,23%)
-
3
Anna Janina Krzystyniak
446
(4,77%)
-
4
Robert Władysław Kulig
101
(1,08%)
-
5
Mariola Barbara Szulc
112
(1,20%)
-
7
Henryk Marek Drob
111
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA
-
5
Elżbieta Stec
34
(0,36%)
-
3
Magdalena Maria Borucka
69
(0,74%)
-
4
Małgorzata Dorota Ziaja
65
(0,70%)
-
6
Łukasz Piotr Wąsowicz
17
(0,18%)
-
7
Damian Tomasz Fierla
132
(1,41%)
-
2
Michał Andrzej Walczak
84
(0,90%)
-
1
Jacek Józef Mrozowski
89
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Tadeusz Kołodziejczyk
1 297
(13,87%)
-
2
Bogdan Zdzisław Siennicki
281
(3,00%)
-
3
Łukasz Henryk Drob
377
(4,03%)
-
4
Jolanta Waluscha
130
(1,39%)
-
5
Mariola Agata Rutka
85
(0,91%)
-
7
Sebastian Stanisław Bal
58
(0,62%)
-
6
Elżbieta Kacprzak
97
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jacek Jerzy Kozub
244
(2,61%)
-
3
Anna Pawelec
51
(0,55%)
-
2
Robert Klefas
106
(1,13%)
-
5
Michał Andrzej Sagan
24
(0,26%)
-
4
Rafał Maciej Ptak
91
(0,97%)
-
7
Katarzyna Krystyna Kołoczek
33
(0,35%)
-
6
Kazimiera Wiśniewska
41
(0,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Hanna Aleksandra Niewiak-Zaskórska
198
(2,12%)
-
1
Wojciech Marcin Czarnota
1 059
(11,32%)
-
4
Sławomir Truchel
25
(0,27%)
-
6
Barbara Maria Szczepaniok
68
(0,73%)
-
3
Katarzyna Teresa Gąska
168
(1,80%)
-
5
Dawid Jan Jęśko
21
(0,22%)
-
7
Adam Rafał Niesporek
73
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
-
2
Józef Karol Ścierski
341
(3,65%)
-
1
Edyta Małgorzata Danielczyk
508
(5,43%)
-
4
Ewa Magdalena Dymek
68
(0,73%)
-
5
Łukasz Marek Sobol
13
(0,14%)
-
3
Grzegorz Stanisław Stachoń
300
(3,21%)
-
6
Magdalena Maria Milik
31
(0,33%)
-
7
Paweł Piotr Kostyra
26
(0,28%)
Okręg 3
Tychy: Aleja Bielska nr od 135 z wyjątkiem nr 201 i 203, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste od 28 i nr nieparzyste od 67, Armii Krajowej, Bajkowa, Barwna, Bieruńska, Cielmicka z wyjątkiem nr 4 i 6, Dymarek, Gajowa, Generała Ch. De Gaulle`a, Gostyńska, Górna, Grunwaldzka, Hutnicza, Jankowicka, Stefana Jaracza, Jasińskiego, Jasna, Jedności, Jemiołowa, Jesienna, Jadwigi Jędrzejowskiej, Henryka Jordana, Junaków, Jurajska, Jutrzenki, Księdza Karola Szojdy, Księdza Tischnera, Leśników, Łęgowa, Mała, Na Grobli, Na Wzgórzu, Nad Jeziorem, Nadrzeczna, Okrężna, Paprocańska, Parkowa, Plac Nowary, Plac Zbawiciela, Plac Ziętka, Podgórna, Poziomkowa, Prosta, Przemysłowa nr parzyste do 40 i nr nieparzyste do 19, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Rybitwy, Rzeczna, Władysława Sikorskiego, Strefowa, Strzelecka, Św. Józefa, Targiela, Lwa Tołstoja, Turkusowa, Henryka Wieniawskiego, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Zacisze, Gabrieli Zapolskiej, Rudolfa Zaręby, Zbożowa, Aleksandra Zelwerowicza, Alfonsa Zgrzebnioka, Ziemiańska, Ziołowa, Złota, Zygmunta, Stanisława Żółkiewskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY
-
3
Mariusz Jan Mazur
289
(2,73%)
-
2
Mieczysław Antoni Podmokły
830
(7,84%)
-
5
Zbigniew Stanisław Pustelnik
123
(1,16%)
-
4
Karolina Anna Chemicz-Pałys
477
(4,51%)
-
7
Aleksandra Zofia Spisak-Golemo
229
(2,16%)
-
6
Ryszard Józef Janik
292
(2,76%)
-
1
Urszula Łucja Paździorek-Pawlik
1 169
(11,04%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA
-
5
Wioletta Izabela Niebieszczańska
90
(0,85%)
-
4
Dominik Franciszek Lampert
24
(0,23%)
-
6
Julia Anna Lauer
37
(0,35%)
-
7
Maciej Bodzioch
134
(1,27%)
-
2
Tadeusz Stanisław Furczyk
40
(0,38%)
-
3
Urszula Katarzyna Polubiec
59
(0,56%)
-
1
Igor Zbyszko Śmietański
363
(3,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Zbigniew Bogdan Modrzik
32
(0,30%)
-
2
Andrzej Piotr Włoszek
204
(1,93%)
-
1
Marek Leszek Gołosz
1 252
(11,83%)
-
3
Iwona Magdalena Oleksiak
512
(4,84%)
-
4
Stanisław Zapała
376
(3,55%)
-
5
Katarzyna Magdalena Wróbel
157
(1,48%)
-
7
Teresa Zawarus
92
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Michał Andrzej Dudek
242
(2,29%)
-
3
Mateusz Hubert Błazik
154
(1,45%)
-
2
Adam Sylwester Hirsekorn
61
(0,58%)
-
4
Magdalena Małgorzata Myśliwiec
102
(0,96%)
-
7
Piotr Wojciech Śleziona
99
(0,94%)
-
5
Anna Teresa Porembska
34
(0,32%)
-
6
Martyna Agnieszka Mansel
19
(0,18%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Danuta Barbara Gonta
98
(0,93%)
-
2
Maciej Paweł Jędrzejko
256
(2,42%)
-
1
Rafał Grzegorz Żelazny
1 279
(12,08%)
-
7
Marcin Radosław Nieckarz
62
(0,59%)
-
4
Maciej Piotr Blada
100
(0,94%)
-
3
Justyna Maria Rutkowska
227
(2,14%)
-
5
Barbara Ewa Orzechowska
186
(1,76%)
KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
-
1
Paweł Białoń
200
(1,89%)
-
3
Bożena Lidia Kontny
101
(0,95%)
-
2
Bogumiła Jolanta Wieczorek
404
(3,82%)
-
4
Dariusz Łukasz Drozdek
62
(0,59%)
-
5
Monika Anna Bednarska
29
(0,27%)
-
7
Marcin Kurzak
47
(0,44%)
-
6
Dawid Michał Patalong
43
(0,41%)
Okręg 4
Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 54 do 82 i nr nieparzyste od 69 do 101, Aleja Jana Pawła II, Aleja Marszałka Piłsudskiego nr parzyste do 20 i nr nieparzyste do 65D, Ciasna, Cicha, Cienista, M. Curie-Skłodowskiej, Cyganerii, Stefana Czarnieckiego, Antoniego Czechowa, Czereśniowa, Czysta, Romana Dmowskiego, Stefana Grota-Roweckiego nr parzyste od 42 i nr nieparzyste od 53, Feliksa Konecznego, Konfederatów Barskich, Melchiora Kubicy, Karola Kurpińskiego, Młodzieżowa, Moniuszki, Morcinka, Mozarta, Zofii Nałkowskiej, Elizy Orzeszkowej, Plac Curie-Skłodowskiej, Plac Czarnieckiego, Plac Korfantego, Ludomira Różyckiego, Uczniowska, Kornela Ujejskiego, Ustronna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY
-
5
Bogdan Eugeniusz Buczek
17
(0,18%)
-
2
Krzysztof Jan Woźniak
940
(10,01%)
-
6
Wojciech Tadeusz Lewandowski
193
(2,06%)
-
7
Waldemar Benedykt Gandzel
79
(0,84%)
-
3
Aleksandra Ewa Pabian
328
(3,49%)
-
4
Krystyna Agnieszka Cygan
287
(3,06%)
-
1
Barbara Józefa Konieczna
1 586
(16,89%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA
-
4
Paweł Jan Cybulski
98
(1,04%)
-
5
Bernadeta Helena Orzeł
73
(0,78%)
-
6
Łukasz Władysław Wiewióra
39
(0,42%)
-
2
Zygmunt Andrzej Marczuk
80
(0,85%)
-
1
Krystyna Wioletta Leszczyńska
223
(2,37%)
-
3
Tomasz Michał Bobrowski
52
(0,55%)
-
7
Teresa Grażyna Janeczko
128
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sławomir Piotr Wróbel
342
(3,64%)
-
3
Jerzy Bogdan Kozioł
339
(3,61%)
-
1
Jarosław Artur Hajduk
1 317
(14,02%)
-
4
Ewa Janina Pitner-Wróblewska
66
(0,70%)
-
6
Beata Barbara Maciejewska
125
(1,33%)
-
7
Mariusz Zdzisław Cieślak
119
(1,27%)
-
5
Agnieszka Barbara Macioń
65
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Sławomir Sebastian Biela
45
(0,48%)
-
1
Sławomir Adam Buturla
277
(2,95%)
-
5
Dominika Agnieszka Prędki
32
(0,34%)
-
2
Daria Anna Hirsekorn
59
(0,63%)
-
4
Izabela Magdalena Czerwiec
43
(0,46%)
-
3
Bartosz Rafał Kiszewski
53
(0,56%)
-
6
Dorota Anna Rozmarynowska
29
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Sławomir Dariusz Żukowski
75
(0,80%)
-
2
Bogusława Jadwiga Witońska
211
(2,25%)
-
1
Grzegorz Tomasz Gwóźdź
880
(9,37%)
-
3
Łukasz Mateusz Bula
85
(0,91%)
-
5
Łukasz Przemysław Kłoda
40
(0,43%)
-
4
Małgorzata Sabina Krzysteczko
84
(0,89%)
-
7
Anne-Sophie Dorothee Georgie Basta
342
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
-
2
Ireneusz Zdzisław Sieńko
103
(1,10%)
-
1
Klaudiusz Czesław Slezak
220
(2,34%)
-
3
Michał Józef Nowak
18
(0,19%)
-
4
Joanna Maria Grzybek
28
(0,30%)
-
5
Anna Małgorzata Szczygieł-Siegień
17
(0,18%)
-
7
Michał Stanisław Kasperczyk
226
(2,41%)
-
6
Ewa Izabela Klima
28
(0,30%)
Okręg 5
Tychy: Aleja Bielska nr parzyste od 90 do 110 i nr nieparzyste 201 i 203, Borowa, Władysława Broniewskiego, Browarowa, Chałupnicza, Chłodnicza, Dojazdowa, Dunikowskiego, Graniczna, Grzybowa, Władysława Hańczy, Harcerska, Hetmańska, Zdzisława Hierowskiego, Honoraty, Majora Hubala, Husarii Polskiej, Ireny Sendlerowej, Jagodowa, Jaśkowicka, Jeżynowa, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego, Ks. Stanisława Radziejewskiego, Legionów Polskich, Stanisława Lencewicza, Leśna, Łąkowa, Malinowa, Mikołowska nr parzyste od 122 i nr nieparzyste od 89, Młyńska, Mostowa, Murarska, Myśliwska, Nizinna, Nowa, Obywatelska, Owczarska, Plac Konstytucji 3 - go Maja, Podleska, Macieja Rataja, Regionalna, Reja, Władysława Reymonta, Rękodzielnicza, Henryka Rodakowskiego, Rodzeństwa Krzyżowskich, Rolna, Walentego Roździeńskiego, Runowa, Lucjana Rydla, Skalna, Sosnowa, Stawowa, Stoczniowców 70, Sublańska, Szkolna, Szuwarków, Św. Elżbiety, Wałowa, Wąska, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilcza, Wilkowyjska, Willowa, Wisławy Szymborskiej, Wiśniowa, Wodna, Wrzosowa, Zagrodowa, Zgody, Zrębowa, Żarowska, Żorska, Żwakowska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PREZYDENTA ANDRZEJA DZIUBY
-
3
Anna Barbara Kulczyk-Szymańska
307
(2,84%)
-
1
Michał Ryszard Kasperczyk
1 950
(18,05%)
-
2
Patrycja Barbara Kosowska-Pawłowicz
482
(4,46%)
-
4
Małgorzata Jadwiga Grabowska
276
(2,56%)
-
6
Rafał Edward Oprzondek
68
(0,63%)
-
5
Zdzisław Dzikołowski
97
(0,90%)
-
7
Anna Helena Dziubek
180
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU MIASTA TYCHY INICJATYWA TYSKA
-
1
Miłosz Stec
405
(3,75%)
-
2
Beata Anna Widenka
107
(0,99%)
-
4
Stefan Stanisław Moćko
221
(2,05%)
-
7
Joanna Agnieszka Październy
192
(1,78%)
-
5
Sebastian Bałajewicz
42
(0,39%)
-
6
Marek Ryszard Stańczyk
31
(0,29%)
-
3
Joanna Maria Zaworska
130
(1,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Katarzyna Monika Rędzio
61
(0,56%)
-
1
Andrzej Kazimierz Kściuczyk
1 290
(11,94%)
-
2
Aleksandra Maria Wysocka-Siembiga
466
(4,31%)
-
7
Monika Barbara Gołosz
273
(2,53%)
-
4
Henryk Stanisław Szczepańczyk
123
(1,14%)
-
5
Jan Zygmunt Rutkowski
78
(0,72%)
-
3
Zygmunt Jerzy Grochowalski
424
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Szymon Jan Zdziebko
478
(4,43%)
-
5
Łukasz Eugeniusz Froch
14
(0,13%)
-
4
Agnieszka Anna Kozerska
53
(0,49%)
-
6
Wojciech Stanisław Żółkiewicz
27
(0,25%)
-
3
Artur Ferdynand Chochorowski
65
(0,60%)
-
2
Alicja Joanna Pater-Rodriguez
82
(0,76%)
-
7
Anna Stanisława Zduniak
34
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Maciej Jacek Gramatyka
1 339
(12,40%)
-
5
Barbara Rymer
53
(0,49%)
-
2
Magdalena Ewa Łuka
418
(3,87%)
-
3
Alicja Madejska
99
(0,92%)
-
4
Aschab-Ali Nurbagandow
116
(1,07%)
-
7
Tomasz Krzysztof Bień
104
(0,96%)
-
6
Mirella Jowita Kowalcze-Kokolus
43
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
-
1
Paweł Andrzej Porszke
301
(2,79%)
-
2
Tomasz Krzysztof Musioł
91
(0,84%)
-
3
Andrzej Latusek
62
(0,57%)
-
7
Adam Jan Antosiewicz
61
(0,56%)
-
6
Beata Bożena Kieburg
20
(0,19%)
-
4
Barbara Bożena Jusiak
118
(1,09%)
-
5
Anna Wiktoria Biel-Fabian
21
(0,19%)