Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy : Blachownia, Konopiska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Grzegorz Czesław Dyner
671
(6,29%)
-
6
Justyna Małgorzata Mielczarek
58
(0,54%)
-
5
Anna Bałdyga
358
(3,36%)
-
4
Nicoletta Dorota Baskiewicz
345
(3,24%)
-
2
Roman Jan Gębuś
396
(3,71%)
-
3
Krzysztof Mirosław Ściubidło
517
(4,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
6
Agnieszka Katarzyna Kozak-Sroka
50
(0,47%)
-
1
Karol Janusz Ostalski
614
(5,76%)
-
2
Marcin Bogdan Żurek
195
(1,83%)
-
4
Piotr Sławomir Chaładaj
75
(0,70%)
-
3
Barbara Jadwiga Gradowicz
92
(0,86%)
-
5
Natalia Karolina Sobala
94
(0,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
6
Anna Iwona Winecka
203
(1,90%)
-
1
Mieczysław Chudzik
1 207
(11,32%)
-
5
Monika Katarzyna Oczkowska
79
(0,74%)
-
3
Magdalena Karina Jarosz-Wawrzyńczak
209
(1,96%)
-
2
Wojciech Stanisław Socha
249
(2,33%)
-
4
Wojciech Hubert Krauze
91
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Bożena Barbara Forma
385
(3,61%)
-
1
Magdalena Zofia Maciążka
940
(8,81%)
-
5
Zbigniew Wacław Spałek
108
(1,01%)
-
4
Jan Józef Dyner
226
(2,12%)
-
2
Maria Marta Pyrkosz
428
(4,01%)
-
6
Michał Adam Nalewajka
427
(4,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jan Adam Parkitny
756
(7,09%)
-
2
Małgorzata Zofia Grzybek
95
(0,89%)
-
3
Marcin Janusz Gołdyn
114
(1,07%)
-
6
Izabela Kowalska
174
(1,63%)
-
4
Monika Beata Szczepańczyk
82
(0,77%)
-
5
Krzysztof Kurdyk
67
(0,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Maciej Bartosz Ryś
225
(2,11%)
-
2
Joanna Magdalena Tekiela
392
(3,68%)
-
1
Sebastian Zygmunt Cierpiał
742
(6,96%)
Okręg 2
Gminy : Kamienica Polska, Poczesna, Starcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Kubat
1 129
(11,15%)
-
6
Milena Katarzyna Gorgól
88
(0,87%)
-
3
Cezary Wiesław Stempień
478
(4,72%)
-
2
Andrzej Piotr Cupiał
918
(9,06%)
-
5
Agnieszka Anna Sędziwa-Kogut
43
(0,42%)
-
4
Aneta Barbara Podsiadlik-Frączek
144
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
3
Henryk Eugeniusz Pijet
109
(1,08%)
-
4
Danuta Katarzyna Broszkiewicz
150
(1,48%)
-
6
Szczepan Jan Szumera
360
(3,55%)
-
5
Urszula Halina Pluta
32
(0,32%)
-
2
Alicja Krakowian
294
(2,90%)
-
1
Andrzej Krzysztof Goldsztajn
1 590
(15,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
4
Grzegorz Zbigniew Kluska
74
(0,73%)
-
1
Adam Edward Morzyk
696
(6,87%)
-
2
Anna Hak-Benduska
97
(0,96%)
-
3
Justyna Agnieszka Gajecka
351
(3,47%)
-
6
Agnieszka Barbara Pidzik
197
(1,95%)
-
5
Stanisław Adam Pietras
156
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Czesław Morzyk
337
(3,33%)
-
1
Maciej Andrzej Janowski
766
(7,56%)
-
6
Tomasz Jerzy Muchla
329
(3,25%)
-
2
Edyta Urszula Kundzicz
194
(1,92%)
-
5
Magdalena Anna Musialik
93
(0,92%)
-
4
Elżbieta Jadwiga Michałowska
101
(1,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Izabela Jolanta Muchla
97
(0,96%)
-
3
Mariusz Zbigniew Kowacki
78
(0,77%)
-
1
Damian Michał Galicki
235
(2,32%)
-
5
Elżbieta Anna Minkina
160
(1,58%)
-
4
Henryka Pinda
94
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jolanta Elżbieta Banasiak
156
(1,54%)
-
4
Danuta Iwona Minkina
144
(1,42%)
-
1
Łukasz Jarosław Majewski
321
(3,17%)
-
5
Wojciech Roman Nabiałek
40
(0,39%)
-
6
Leszek Tadeusz Pluta
38
(0,38%)
-
2
Grażyna Helena Tebin
38
(0,38%)
Okręg 3
Gmina Mykanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Smela
2 079
(29,49%)
-
2
Adam Wochal
738
(10,47%)
-
5
Magdalena Maria Brewczyńska-Jeziak
276
(3,92%)
-
4
Klaudia Paulina Worwąg
98
(1,39%)
-
3
Krzysztof Maciej Nabiałczyk
293
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
1
Michał Marek Krzysiński
410
(5,82%)
-
3
Romuald Ryszard Leciak
130
(1,84%)
-
2
Magdalena Monika Kuban
159
(2,26%)
-
4
Małgorzata Bińczyk
160
(2,27%)
-
5
Paweł Piotr Kokot
350
(4,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ignacy Jan Palutek
722
(10,24%)
-
5
Mariusz Tomasz Chudzicki
484
(6,87%)
-
4
Jarosław Henryk Piątek
221
(3,14%)
-
2
Mariola Koćwin
250
(3,55%)
-
3
Marzena Teresa Bachniak
113
(1,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Cezary Adrian Jachymski
57
(0,81%)
-
3
Aleksander Jerzy Rychlewski
42
(0,60%)
-
4
Beata Katarzyna Florek
73
(1,04%)
-
1
Maria Janina Głowienkowska
91
(1,29%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Magdalena Iwona Chiluta-Korycka
151
(2,14%)
-
2
Artur Krzysztof Krysiak
83
(1,18%)
-
3
Olga Barbara Szcześniewska
69
(0,98%)
Okręg 4
Gminy: Kłomnice, Kruszyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bożena Maria Lara
541
(6,68%)
-
1
Leszek Eugeniusz Wiśniewski
394
(4,86%)
-
3
Adam Paweł Śliwakowski
307
(3,79%)
-
4
Joanna Katarzyna Stacherczak
177
(2,18%)
-
5
Sławomir Michał Pruciak
210
(2,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
1
Jan Marian Miarzyński
1 091
(13,46%)
-
4
Przemysław Waldemar Zieliński
191
(2,36%)
-
3
Iwona Marianna Zatoń
104
(1,28%)
-
5
Halina Krystyna Koza
111
(1,37%)
-
2
Andrzej Borkowski
230
(2,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
4
Teresa Zatoń
80
(0,99%)
-
1
Adam Michał Zając
383
(4,73%)
-
3
Dariusz Kaczmarek
23
(0,28%)
-
5
Zbigniew Andrzej Modlasiński
47
(0,58%)
-
2
Katarzyna Małgorzata Mucha
256
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Elżbieta Małgorzata Łągiewka
903
(11,14%)
-
4
Henryka Łucja Mazur
81
(1,00%)
-
5
Robert Józef Kępa
465
(5,74%)
-
2
Tomasz Maj
641
(7,91%)
-
3
Włodzimierz Szymon Mostowski
73
(0,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Anna Teresa Tyras
58
(0,72%)
-
1
Paweł Piotr Łapeta
631
(7,79%)
-
2
Jerzy Wąsikowski
210
(2,59%)
-
5
Barbara Maria Mizera
425
(5,24%)
-
4
Paweł Piotr Leśniak
122
(1,51%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Daria Ewa Król-Berdys
253
(3,12%)
-
2
Małgorzata Czech
45
(0,56%)
-
3
Piotr Tomasz Smolarek
52
(0,64%)
Okręg 5
Gminy : Mstów, Rędziny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Michalik
320
(3,35%)
-
4
Magdalena Agnieszka Całusińska
368
(3,85%)
-
3
Adam Norbert Jaruga
643
(6,73%)
-
2
Maria Anna Cierniak
269
(2,81%)
-
5
Mateusz Marcin Mstowski
31
(0,32%)
-
6
Mariola Bożena Tomczyk
497
(5,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
4
Stanisław Marek Kitala
138
(1,44%)
-
1
Jolanta Małgorzata Brzozowska-Ciura
502
(5,25%)
-
2
Zbigniew Mieczysław Wawrzyniak
581
(6,08%)
-
3
Mariola Krystyna Zgrzebna
238
(2,49%)
-
5
Adam Zbigniew Michalak
222
(2,32%)
-
6
Urszula Marianna Całusińska
606
(6,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Katarzyna Maria Kapica
1 447
(15,14%)
-
3
Aleksandra Ilona Kowalczyk
505
(5,28%)
-
4
Piotr Dariusz Witkowski
95
(0,99%)
-
5
Karol Zbigniew Kowalski
62
(0,65%)
-
6
Katarzyna Agnieszka Gołkowska
114
(1,19%)
-
2
Robert Grzegorz Knysak
822
(8,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Stanisław Marian Dzwonnik
935
(9,78%)
-
2
Andrzej Dariusz Lenort
126
(1,32%)
-
5
Agata Marta Figzał
87
(0,91%)
-
4
Monika Bożena Chwat
37
(0,39%)
-
3
Bożena Grażyna Cieślik
109
(1,14%)
-
6
Artur Tadeusz Kaźmierski
131
(1,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Stanisław Wawrzak
418
(4,37%)
-
2
Małgorzata Katarzyna Smolarek
157
(1,64%)
-
3
Janusz Bernard Guliński
100
(1,05%)
Okręg 6
Gminy : Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Przyrów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Henryk Adam Kasiura
1 206
(16,13%)
-
2
Tadeusz Stafan Ciastko
903
(12,08%)
-
3
Małgorzata Józefa Brodek
398
(5,32%)
-
4
Joanna Ewa Kiepal
24
(0,32%)
-
5
Andrzej Stanisław Orzeł
47
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
2
Gwidon Marek Jelonek
785
(10,50%)
-
3
Mieczysława Ewa Kolan
171
(2,29%)
-
4
Danuta Joanna Ledzińska
104
(1,39%)
-
5
Jarosław Krzysztof Rydzek
60
(0,80%)
-
1
Artur Grzegorz Sygit
574
(7,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
1
Roman Ignacy Hyla
365
(4,88%)
-
3
Wiesław Stanisław Sikora
42
(0,56%)
-
4
Ilona Felicja Ludas
17
(0,23%)
-
2
Gabriel Andrzej Knap
96
(1,28%)
-
5
Urszula Krystyna Krzywańska
25
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Edyta Maria Wierzbińska
907
(12,13%)
-
2
Jacek Stanisław Stencel
209
(2,79%)
-
3
Elżbieta Halina Lipka
137
(1,83%)
-
5
Dorota Justyna Jakubowska
513
(6,86%)
-
4
Andrzej Adam Hamerla
109
(1,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Waldemar Zdzisław Dors
162
(2,17%)
-
2
Jolanta Fyda
206
(2,75%)
-
3
Aneta Genowefa Pośpiech
35
(0,47%)
-
4
Iwona Wanda Sztajnowska
47
(0,63%)
-
5
Adam Marek Odrzywolski
120
(1,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Małgorzata Ewa Pietruszka
39
(0,52%)
-
3
Barbara Alicja Majewska
37
(0,49%)
-
1
Bartłomiej Józef Sobczak
140
(1,87%)
Okręg 7
Gminy : Janów, Lelów, Olsztyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Tadeusz Ozga
29
(0,34%)
-
4
Krzysztof Jan Szczepanek
307
(3,58%)
-
6
Rafał Tomasz Ciszewski
253
(2,95%)
-
3
Joanna Alina Haładyn
488
(5,70%)
-
1
Danuta Barbara Tomza
526
(6,14%)
-
2
Marianna Irena Dziura
1 010
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
-
2
Renata Jolanta Samek
397
(4,63%)
-
5
Marek Krzysztof Stępień
149
(1,74%)
-
4
Grzegorz Józef Trąbski
259
(3,02%)
-
6
Janusz Zygmunt Solak
189
(2,21%)
-
3
Sylwia Kozioł
105
(1,23%)
-
1
Monika Anna Kosielak
764
(8,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jerzy Adam Szydłowski
384
(4,48%)
-
4
Edyta Beata Czajkowska
201
(2,35%)
-
1
Adam Przemysław Markowski
1 004
(11,72%)
-
3
Teresa Ewa Pala
454
(5,30%)
-
5
Janina Teresa Trojakowska
84
(0,98%)
-
6
Zbigniew Marek Leszczyński
303
(3,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Andrzej Tomasz Włochowicz
71
(0,83%)
-
1
Andrzej Sebastian Gaudziński
152
(1,77%)
-
3
Marcin Jan Gawron
198
(2,31%)
-
4
Ewa Grzywna
45
(0,53%)
-
5
Monika Grażyna Kozierkiewicz
24
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marzena Monika Maniszewska
843
(9,84%)
-
3
Zbigniew Janusz Napora
55
(0,64%)
-
1
Piotr Grabowski
272
(3,18%)