Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Bielsko-Biała; powiaty: bielski, cieszyński, żywiecki
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Dorota Cecylia Bury
676
(0,25%)
-
2
Adam Jan Zoń
4 473
(1,67%)
-
3
Aleksandra Ewa Banot
1 139
(0,42%)
-
1
Przemysław Adam Koperski
6 358
(2,37%)
-
5
Barbara Jolanta Słonka-Gibas
456
(0,17%)
-
9
Leszek Tyrna
2 266
(0,85%)
-
8
Aneta Monika Górny
564
(0,21%)
-
6
Jan Szwarc
1 906
(0,71%)
-
4
Maria Kopel
635
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
4
Beata Ewa Błasińska
236
(0,09%)
-
1
Robert Łukasz Grajny
1 500
(0,56%)
-
5
Grzegorz Antoni Tobolski
175
(0,07%)
-
3
Anita Sara Zawisz
367
(0,14%)
-
2
Janusz Andrzej Korczak
527
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
7
Wioletta Katarzyna Dziobek
234
(0,09%)
-
2
Jarosław Andrzej Hess
437
(0,16%)
-
3
Katarzyna Olga Gasparska
283
(0,11%)
-
5
Magdalena Madzia
949
(0,35%)
-
8
Adam Tomasz Konieczny
323
(0,12%)
-
6
Paweł Piotr Miech
187
(0,07%)
-
9
Adriana Kazimiera Piekarska
246
(0,09%)
-
4
Szymon Michał Kania
557
(0,21%)
-
1
Agnieszka Zofia Lamek-Kochanowska
1 365
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
-
4
Krzysztof Ludwik Sobolewski
187
(0,07%)
-
1
Grzegorz Zbigniew Juranek
744
(0,28%)
-
7
Bożena Małgorzata Misiarz
297
(0,11%)
-
2
Arkadiusz Antoni Faruga
452
(0,17%)
-
3
Paweł Karol Wójtowicz
322
(0,12%)
-
5
Joanna Grażyna Krupa
657
(0,25%)
-
8
Krzysztof Kazimierz Matuszek
354
(0,13%)
-
6
Krystyna Bożena Pocheć
106
(0,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Zbigniew Dal
1 709
(0,64%)
-
2
Andrzej Jan Molin
9 772
(3,65%)
-
1
Klaudiusz Stanisław Komor
34 902
(13,02%)
-
5
Magdalena Maria Cieślar
6 614
(2,47%)
-
3
Hubert Zbigniew Maślanka
6 048
(2,26%)
-
7
Karolina Józefa Krzyżak
1 167
(0,44%)
-
6
Jerzy Marcin Pijanowski
1 460
(0,54%)
-
8
Magdalena Ewa Górnisiewicz
1 525
(0,57%)
-
9
Agata Ślęzak
5 242
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Kamila Stefania Zając
6 804
(2,54%)
-
5
Anna Maria Galistl
542
(0,20%)
-
6
Robert Zbigniew Kwiecień
1 074
(0,40%)
-
7
Michał Piotr Kóska
888
(0,33%)
-
8
Jan Mikołaj Billewicz
440
(0,16%)
-
9
Janusz Paweł Łacek
1 007
(0,38%)
-
2
Ewa Maria Zimowska
1 093
(0,41%)
-
4
Artur Krzysztof Popko
1 062
(0,40%)
-
3
Anna Dorota Lichy
1 076
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Sławomir Jan Cieślar
1 594
(0,59%)
-
2
Paulina Anna Krywult
755
(0,28%)
-
4
Barbara Maria Białończyk
215
(0,08%)
-
5
Grzegorz Bernasiński
188
(0,07%)
-
6
Magdalena Maria Bierska
241
(0,09%)
-
8
Patrycja Joanna Baranowska
202
(0,08%)
-
9
Paweł Adam Małysz
1 198
(0,45%)
-
3
Piotr Jan Szarek
431
(0,16%)
-
7
Artur Wojciech Lach
557
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
3
Leon Michał Śliwa
406
(0,15%)
-
1
Adam Jan Moczek
1 189
(0,44%)
-
4
Mateusz Jan Kielar
271
(0,10%)
-
5
Kornelia Lucyna Pudlik
254
(0,09%)
-
2
Agata Ernestyna Głogowska
553
(0,21%)
-
6
Bernadeta Stefania Bożek
436
(0,16%)
-
8
Iwona Magdalena Jauernik
197
(0,07%)
-
7
Piotr Tymoteusz Madejski
216
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Marcin Tomasz Jabłoński
180
(0,07%)
-
5
Dorota Barbara Kufel
423
(0,16%)
-
2
Bartłomiej Janusz Tyrlik
467
(0,17%)
-
3
Michał Jan Smagłowski
111
(0,04%)
-
1
Aisza Hadyna
440
(0,16%)
-
6
Klaudia Dominika Kantyka
247
(0,09%)
-
9
Łukasz Antoni Giertler
374
(0,14%)
-
7
Krzysztof Marek Pitas
82
(0,03%)
-
8
Iwona Krystyna Poniedziałek
116
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Magdalena Dominika Chrobak
1 751
(0,65%)
-
2
Maciej Jerzy Froński
0
(0%)
-
3
Mirosława Halina Wieczorek
491
(0,18%)
-
4
Marek Paweł Konieczny
630
(0,24%)
-
5
Sandra Dorota Bienias
482
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Krzysztof Jan Naleźniak
224
(0,08%)
-
9
Julia Karolina Stankiewicz
168
(0,06%)
-
7
Artur Dariusz Wodniok
52
(0,02%)
-
2
Katarzyna Alicja Adamczewska
203
(0,08%)
-
3
Dorota Lucyna Kaczmarek
209
(0,08%)
-
8
Łukasz Adam Stefankiewicz
53
(0,02%)
-
4
Krzysztof Jakub Głowacki
124
(0,05%)
-
5
Monika Małgorzata Kowol
132
(0,05%)
-
6
Katarzyna Barbara Gembuś
115
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
-
5
Halina Ewa Zimońska
284
(0,11%)
-
6
Antoni Sosnowski
214
(0,08%)
-
3
Maria Francuz
665
(0,25%)
-
4
Patrycja Magdalena Kondała
268
(0,10%)
-
1
Kazimierz Józef Gronkiewicz
596
(0,22%)
-
2
Wiesław Snaczke
220
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mirosław Stanisław Szemla
7 339
(2,74%)
-
6
Alicja Ogiegło
1 781
(0,66%)
-
2
Danuta Maria Kożusznik
3 545
(1,32%)
-
3
Robert Paweł Karpeta
2 463
(0,92%)
-
5
Przemysław Major
1 164
(0,43%)
-
4
Stefan Grzegorz Haczek
1 286
(0,48%)
-
8
Małgorzata Anna Klajmon
572
(0,21%)
-
7
Augustyna Domaszewicz
261
(0,10%)
-
9
Andrzej Bernard Grzyb
699
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Katarzyna Maria Koczwara
1 650
(0,62%)
-
1
Kamil Michał Sarapata
5 335
(1,99%)
-
3
Tomasz Andrzej Janik
1 698
(0,63%)
-
2
Wojciech Jerzy Duraj
2 927
(1,09%)
-
5
Krzysztof Franciszek Kozik
1 276
(0,48%)
-
6
Patrycja Agnieszka Wodyk
929
(0,35%)
-
8
Karolina Lilia Balas
1 359
(0,51%)
-
7
Magdalena Wiktoria Ostrowicka
1 659
(0,62%)
-
9
Wojciech Mateusz Tomala
2 441
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jan Kawulok
43 371
(16,18%)
-
2
Ewa Teresa Żak
14 899
(5,56%)
-
3
Stanisław Bronisław Baczyński
15 169
(5,66%)
-
5
Katarzyna Magdalena Raszka-Sodzawiczny
4 297
(1,60%)
-
8
Agnieszka Magdalena Biegun
6 963
(2,60%)
-
6
Zygmunt Antoni Mizera
5 091
(1,90%)
-
4
Tytus Bolesław Tschuk
1 309
(0,49%)
-
9
Teresa Maria Zejma
4 234
(1,58%)
-
7
Marek Zygmunt Matlak
4 612
(1,72%)
Okręg 2
miasta: Katowice, Mysłowice, Tychy; powiaty: bieruńsko-lędziński, pszczyński
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Andrzej Krowiak
301
(0,12%)
-
6
Magdalena Małgorzata Szumańska
781
(0,30%)
-
8
Zbigniew Henryk Noskowski
1 088
(0,42%)
-
1
Zbyszek Zaborowski
7 472
(2,86%)
-
2
Celina Teresa Walat
958
(0,37%)
-
5
Włodzimierz Jerzy Gorki
349
(0,13%)
-
4
Teresa Zofia Szkabrat
334
(0,13%)
-
3
Włodzimierz Roman Kwiatek
435
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Bartosz Berk
1 275
(0,49%)
-
3
Arkadiusz Wojciech Nowakowski
319
(0,12%)
-
2
Mirela Grażyna Turek
348
(0,13%)
-
5
Rafał Jaworski
294
(0,11%)
-
4
Margareta Żurowska
211
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Izabela Maria Palińska
1 650
(0,63%)
-
2
Ryszard Jan Pacer
180
(0,07%)
-
3
Patryk Bartłomiej Oczadły
370
(0,14%)
-
4
Sara Aleksandra Wójcik
456
(0,17%)
-
5
Leszek Aleksander Kraszyna
136
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
-
2
Małgorzata Anna Handermander-Lewicka
780
(0,30%)
-
3
Jacek Witold Bara
815
(0,31%)
-
1
Aleksandra Elżbieta Jelonek
4 953
(1,89%)
-
6
Bernard Leszek Skubała
232
(0,09%)
-
7
Karolina Elżbieta Dyrda
2 195
(0,84%)
-
5
Włodzimierz Tomasz Krzemiński
330
(0,13%)
-
8
Dariusz Marek Jerczyński
477
(0,18%)
-
4
Andrzej Antoni Sojka
1 890
(0,72%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Michał Sebastian Gramatyka
21 704
(8,30%)
-
6
Elżbieta Apolonia Pierzchała
3 846
(1,47%)
-
4
Sławomir Stanisław Kowalski
7 040
(2,69%)
-
3
Alina Irena Bednarz
7 693
(2,94%)
-
5
Dorota Ewa Konieczny-Simela
10 384
(3,97%)
-
8
Bożena Adela Rojewska
3 540
(1,35%)
-
7
Michał Antoni Palka
3 730
(1,43%)
-
1
Tadeusz Maria Sławek
31 632
(12,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Paweł Eugeniusz Janas
2 948
(1,13%)
-
1
Tomasz Arkadiusz Palka
8 314
(3,18%)
-
5
Marcin Grzegorz Łachacz
484
(0,18%)
-
2
Joanna Grażyna Mizera-Zalejska
1 198
(0,46%)
-
6
Ewa Joanna Mierzyńska
586
(0,22%)
-
4
Elżbieta Anna Czaja
1 632
(0,62%)
-
7
Andrzej Paweł Żołądek
670
(0,26%)
-
8
Wojciech Tomasz Zatorski
1 226
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Tomasz Bogdan Brzezina
1 444
(0,55%)
-
5
Karol Jan Nagel
152
(0,06%)
-
3
Adrianna Hanna Czapkowicz
212
(0,08%)
-
7
Agata Karolina Truś
142
(0,05%)
-
4
Tomasz Robert Niedoba
186
(0,07%)
-
2
Krzysztof Stanisław Krajewski
247
(0,09%)
-
6
Dominika Klaudia Kałęka
174
(0,07%)
-
8
Kamil Jabloński
201
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
5
Barbara Jadwiga Piątek
563
(0,22%)
-
4
Krzysztof Eugeniusz Zbijowski
245
(0,09%)
-
6
Krzysztof Baranowski
230
(0,09%)
-
7
Agnieszka Zbijowska
273
(0,10%)
-
8
Izabela Aniela Janas
370
(0,14%)
-
2
Mateusz Adam Młocek
250
(0,10%)
-
3
Marzena Marlena Rutka
422
(0,16%)
-
1
Tomasz Wojciech Musioł
1 737
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
4
Ewa Małgorzata Kapica
834
(0,32%)
-
2
Małgorzata Anna Myśliwiec
1 429
(0,55%)
-
3
Bernadeta Agnieszka Ficek
2 762
(1,06%)
-
1
Jerzy Zdzisław Gorzelik
6 177
(2,36%)
-
5
Mariusz Tomasz Gąsiorczyk
941
(0,36%)
-
6
Marta Magdalena Bainka
579
(0,22%)
-
7
Maksymilian Piotr Michałek
454
(0,17%)
-
8
Piotr Paweł Snaczke
285
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
3
Martin Mokwa
283
(0,11%)
-
2
Alina Joanna Jaworek
787
(0,30%)
-
1
Maciej Psych Smykowski
1 093
(0,42%)
-
4
Jaga Magdalena Kolawa
306
(0,12%)
-
6
Agata Zuzanna Otrębska
660
(0,25%)
-
5
Aleksander Lech Wojtasiewicz
230
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Damian Michał Hacaś
142
(0,05%)
-
4
Arkadiusz Stanisław Dąbrowski
100
(0,04%)
-
1
Szczepan Kasiński
305
(0,12%)
-
3
Tomasz Bolesław Bula
416
(0,16%)
-
8
Magdalena Elżbieta Lepiarz
69
(0,03%)
-
5
Bernard Robert Kurzawa
175
(0,07%)
-
6
Beata Anna Kandzia
140
(0,05%)
-
7
Edyta Karolina Znojek
49
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
-
4
Anna Janina Mirowska
289
(0,11%)
-
2
Tomasz Jerzy Zdrach
159
(0,06%)
-
3
Ewa Teresa Trzaska
761
(0,29%)
-
1
Stanisław Zadora
477
(0,18%)
-
5
Joanna Ewa Olborska
232
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Stanisław Boniewski
1 253
(0,48%)
-
4
Katarzyna Maria Sury
331
(0,13%)
-
3
Henryk Ryszard Nycz
731
(0,28%)
-
7
Sylwia Antonina Kasza
422
(0,16%)
-
2
Henryk Alojzy Gacki
278
(0,11%)
-
8
Grzegorz Ryszard Mierzwiński
221
(0,08%)
-
5
Zbigniew Władysław Kucz
364
(0,14%)
-
6
Katarzyna Agata Zaremba-Majcher
358
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Wiesława Urszula Rak
3 641
(1,39%)
-
5
Wiesław Rauch
356
(0,14%)
-
4
Piotr Jan Dziemba
957
(0,37%)
-
2
Jan Władysław Pietras
2 144
(0,82%)
-
6
Urszula Barbara Szewczyk
1 784
(0,68%)
-
3
Anna Elżbieta Wiśniewska
2 113
(0,81%)
-
7
Anna Maria German
1 709
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jakub Piotr Chełstowski
33 315
(12,73%)
-
2
Piotr Franciszek Czarnynoga
16 805
(6,42%)
-
5
Urszula Maria Sewielska
4 046
(1,55%)
-
4
Grzegorz Krzysztof Gaża
12 995
(4,97%)
-
6
Róża Jadwiga Mróz
3 906
(1,49%)
-
8
Bogusława Wiesława Fedorowska
2 869
(1,10%)
-
7
Beata Grobel
2 778
(1,06%)
-
3
Przemysław Aleksander Wydra
6 036
(2,31%)
Okręg 3
miasta: Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory; powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marian Franciszek Jarosz
6 462
(2,37%)
-
3
Andrzej Stanisław Kwaśniewski
1 294
(0,48%)
-
7
Dariusz Roman Jarzynka
215
(0,08%)
-
5
Krzysztof Robert Sajewicz
490
(0,18%)
-
6
Andrzej Henryk Baran
412
(0,15%)
-
4
Zofia Sobik
1 224
(0,45%)
-
8
Marta Justyna Żak
586
(0,22%)
-
2
Ilona Beata Witala-Sługa
1 232
(0,45%)
-
9
Martyna Wyżnikiewicz
285
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Karolina Barbara Maciuga
161
(0,06%)
-
4
Rafał Karol Tyc
218
(0,08%)
-
6
Magdalena Monika Słowik
272
(0,10%)
-
5
Hanna Maria Leder
145
(0,05%)
-
8
Wojciech Mateusz Mońka
207
(0,08%)
-
9
Jakub Edward Maciaś
283
(0,10%)
-
2
Tadeusz Maron
363
(0,13%)
-
1
Jacek Szymon Lanuszny
1 608
(0,59%)
-
3
Sandra Wojno
223
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Dawid Józef Matuszek
1 629
(0,60%)
-
2
Patrycja Anna Nowara
567
(0,21%)
-
7
Hanna Marzena Szukalska
333
(0,12%)
-
3
Zdzisław Smoliński
187
(0,07%)
-
4
Agnieszka Lidia Korbel
473
(0,17%)
-
5
Roman Wojciech Graniczka
159
(0,06%)
-
6
Barbara Justyna Wycisk
477
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
-
8
Grażyna Gabriela Swaczyna
1 772
(0,65%)
-
1
Paweł Helis
4 892
(1,80%)
-
7
Artur Rafał Oleksiński
577
(0,21%)
-
4
Adam Franciszek Kurdziel
670
(0,25%)
-
3
Weronika Jadwiga Topa-Mazurek
1 017
(0,37%)
-
2
Stanisław Alojzy Rduch
2 730
(1,00%)
-
6
Wiesława Joanna Hulim
792
(0,29%)
-
5
Edmund Jan Telega
640
(0,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Barbara Ewa Chrobok
8 596
(3,16%)
-
1
Wojciech Jan Kałuża
25 109
(9,22%)
-
6
Halina Maria Kantor
2 854
(1,05%)
-
2
Grzegorz Wojciech Wolnik
10 914
(4,01%)
-
8
Jolanta Danuta Grabkowska
2 928
(1,08%)
-
7
Rafał Bogusław Połednik
1 540
(0,57%)
-
5
Dariusz Ryszard Laska
3 524
(1,29%)
-
4
Henryk Piotr Siedlaczek
16 332
(6,00%)
-
9
Karolina Aleksandra Łukaszczyk
4 832
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Jadwiga Agata Buryn
5 521
(2,03%)
-
2
Marcin Krzysztof Burdzik
2 576
(0,95%)
-
3
Jacek Kamiński
2 336
(0,86%)
-
5
Magdalena Anna Pochcioł
1 248
(0,46%)
-
4
Marcin Maciej Szczygieł
1 834
(0,67%)
-
9
Aneta Maria Wróblewska
1 844
(0,68%)
-
8
Bernard Kazimierz Walecki
375
(0,14%)
-
6
Elżbieta Ewa Mnich
794
(0,29%)
-
7
Dominik Mertas
473
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
4
Bartosz Łukasz Młotek
333
(0,12%)
-
1
Konrad Karol Makarewicz
1 418
(0,52%)
-
3
Jakub Frelich
483
(0,18%)
-
2
Elżbieta Helena Kościelska
298
(0,11%)
-
5
Katarzyna Monika Chołuj
236
(0,09%)
-
6
Janusz Bieńkowski
266
(0,10%)
-
8
Marta Barbara Matuszczyk
298
(0,11%)
-
9
Adrian Bartosz Kochan
231
(0,08%)
-
7
Krystyna Zofia Janecka
265
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Janusz Stanisław Wita
4 214
(1,55%)
-
3
Paweł Jan Polok
1 506
(0,55%)
-
7
Daniel Robert Morcinek
186
(0,07%)
-
4
Ewa Karina Grzesik
465
(0,17%)
-
8
Anna Manai
185
(0,07%)
-
2
Józef Porwoł
1 217
(0,45%)
-
5
Kamil Marian Kotas
753
(0,28%)
-
6
Ewelina Sokół-Galwas
384
(0,14%)
-
9
Zuzanna Małgorzata Oleś-Binczyk
636
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Katarzyna Natalia Kendżi
1 040
(0,38%)
-
2
Marcin Mirosław Kręgiel
267
(0,10%)
-
4
Jakub Stanisław Sendek
201
(0,07%)
-
3
Anna Danuta Domańska
1 212
(0,45%)
-
5
Urszula Jolanta Grabowska-Merta
475
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
5
Kamil Krzysztof Sarecki
75
(0,03%)
-
6
Katarzyna Samborska
156
(0,06%)
-
3
Adam Jarosław Kandzia
73
(0,03%)
-
2
Rafał Jerzy Bieniek
328
(0,12%)
-
1
Piotr Szymon Koźlik
501
(0,18%)
-
4
Zofia Stankiewicz
209
(0,08%)
-
7
Alicja Cecylia Kosatka
82
(0,03%)
-
8
Wioleta Sztyber
44
(0,02%)
-
9
Joanna Maria Limanowska
148
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
-
5
Paweł Marcin Szarski
104
(0,04%)
-
1
Beata Narcyza Baran
1 474
(0,54%)
-
2
Stanisława Katarzyna Tomczyk
455
(0,17%)
-
6
Mariusz Tomasz Kosmała
214
(0,08%)
-
3
Stanisław Franciszek Trzaska
216
(0,08%)
-
4
Angela Ewa Sojka
597
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bronisław Karasek
4 314
(1,58%)
-
2
Urszula Janina Grzonka
1 521
(0,56%)
-
7
Dominika Angelika Niestrój-Tlołka
645
(0,24%)
-
3
Anna Kuś
1 767
(0,65%)
-
4
Sylwia Machnik
1 117
(0,41%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Surma
824
(0,30%)
-
5
Waldemar Paweł Wollny
1 564
(0,57%)
-
8
Krystian Daniel Nyczka
185
(0,07%)
-
9
Marian Henryk Kolorz
831
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Jadwiga Magdalena Rzotki
3 775
(1,39%)
-
3
Beata Agnieszka Myślikowska
1 147
(0,42%)
-
6
Krystyna Jadwiga Kosarga
409
(0,15%)
-
2
Marek Wiesław Strach
974
(0,36%)
-
5
Konrad Mateusz Brącel
413
(0,15%)
-
7
Mikołaj Maciej Koziej
1 107
(0,41%)
-
4
Judyta Teresa Goik
2 013
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Piotr Woś
39 618
(14,55%)
-
4
Jacek Świerkocki
8 464
(3,11%)
-
2
Stanisław Karol Jaszczuk
6 522
(2,40%)
-
3
Julia Maria Kloc-Kondracka
18 298
(6,72%)
-
5
Ewa Maria Gawęda
13 702
(5,03%)
-
6
Sławomir Tadeusz Żmudziński
3 315
(1,22%)
-
8
Jarosław Zbigniew Szczęsny
8 271
(3,04%)
-
7
Grażyna Anna Brzózka
3 963
(1,46%)
-
9
Gabriela Jadwiga Szulik
0
(0%)
Okręg 4
miasta: Bytom, Gliwice; powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Janusz Henryk Łapiński
1 051
(0,43%)
-
6
Andrzej Filipek
451
(0,19%)
-
4
Rafał Leszek Witasik
245
(0,10%)
-
2
Barbara Ewa Przybylska-Czajkowska
1 531
(0,63%)
-
5
Jadwiga Franciszka Zagórska
570
(0,23%)
-
9
Rafał Krzysztof Jureczko
1 255
(0,52%)
-
7
Jolanta Maria Hofman-Dyner
397
(0,16%)
-
8
Teresa Grażyna Samotus
214
(0,09%)
-
1
Krzysztof Stefan Wójcik
5 724
(2,36%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
5
Bogusława Elżbieta Moryc
98
(0,04%)
-
6
Joanna Gabriela Skiba
331
(0,14%)
-
7
Grzegorz Stanisław Toczek
232
(0,10%)
-
1
Cezary Kazimierz Milczyński
1 147
(0,47%)
-
3
Julianna Nikola Mońka
346
(0,14%)
-
2
Bartłomiej Marek Błasiński
238
(0,10%)
-
4
Dariusz Edwin Nowicki
193
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Maciej Konieczny
1 884
(0,78%)
-
2
Barbara Joanna Słania
525
(0,22%)
-
3
Konrad Mrozowski
209
(0,09%)
-
4
Helena Zofia Strokowska
176
(0,07%)
-
5
Michał Piotr Bednarz
287
(0,12%)
-
7
Artur Wrona
252
(0,10%)
-
6
Dorota Michalska
518
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
-
1
Roland Krzysztof Skubała
4 998
(2,06%)
-
3
Henryk Stanisław Klimek
1 271
(0,52%)
-
4
Dariusz Robert Wójtowicz
804
(0,33%)
-
5
Stefania Magdalena Sobolewska
998
(0,41%)
-
6
Bolesław Piotr Wielgosz
539
(0,22%)
-
7
Agata Justyna Widerska
1 024
(0,42%)
-
8
Urszula Maria Bartecka
894
(0,37%)
-
2
Dionizy Piotr Kolanko
1 342
(0,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
8
Tomasz Straszak
1 789
(0,74%)
-
1
Renata Wiesława Caban
24 621
(10,14%)
-
5
Stanisław Wiesław Demczuk
1 640
(0,68%)
-
6
Marek Janusz Bieniek
3 379
(1,39%)
-
3
Halina Maria Bieda
13 088
(5,39%)
-
7
Ewa Anna Nierychło
2 856
(1,18%)
-
2
Marek Krzysztof Gzik
16 364
(6,74%)
-
9
Krzysztof Andrzej Szczechowski
1 819
(0,75%)
-
4
Lucyna Iwona Ekkert
7 952
(3,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Anna Zofia Karwot
6 029
(2,48%)
-
2
Andrzej Piotr Tomczyk
2 220
(0,91%)
-
3
Jan Paweł Płonka
1 749
(0,72%)
-
5
Agnieszka Patrycja Słodczyk
1 715
(0,71%)
-
6
Magdalena Joanna Bisz
673
(0,28%)
-
9
Adam Ryszard Binkowski
1 343
(0,55%)
-
8
Aleksandra Anna Woźniak-Żak
983
(0,40%)
-
4
Andrzej Marian Wołoszyn
1 062
(0,44%)
-
7
Andrzej Janus
1 047
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Urszula Monika Kufel
367
(0,15%)
-
4
Agata Katarzyna Domeradzka
314
(0,13%)
-
5
Bartłomiej Andrzejewski
178
(0,07%)
-
1
Bartłomiej Marcin Truś
1 084
(0,45%)
-
2
Wojciech Adam Beśka
337
(0,14%)
-
3
Mateusz Błażej Michnik
310
(0,13%)
-
7
Michał Piotr Bomba
469
(0,19%)
-
8
Anna Barbara Sifczyk
161
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
1
Aleksander Jan König
9 602
(3,96%)
-
8
Marian Juliusz Cyroń
564
(0,23%)
-
9
Dorota Joanna Matheja
774
(0,32%)
-
3
Jacek Wojciech Laburda
458
(0,19%)
-
4
Grzegorz Mariusz Grudnik
244
(0,10%)
-
5
Cecylia Zofia Machulska
410
(0,17%)
-
7
Aneta Maria Grychtoł
258
(0,11%)
-
6
Łukasz Jan Sarkowicz
182
(0,07%)
-
2
Aniela Maria Jany
1 087
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Artur Paweł Wieczorek
1 807
(0,74%)
-
3
Bartłomiej Marek Wrębiak
267
(0,11%)
-
2
Magdalena Anna Skotalczyk
503
(0,21%)
-
5
Dariusz Gloriusz Grabowski
375
(0,15%)
-
6
Gaja Izabela Rupala
340
(0,14%)
-
4
Ewa Maśluch
408
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Andrzej Jerzy Słomczyński
115
(0,05%)
-
1
Krzysztof Przybylski
940
(0,39%)
-
2
Danuta Grażyna Kondraciuk
233
(0,10%)
-
5
Andrzej Henryk Rojek
220
(0,09%)
-
6
Oliwia Ewa Buczyńska
223
(0,09%)
-
7
Katarzyna Mitura
117
(0,05%)
-
4
Roman Zdzisław Zarzycki
358
(0,15%)
-
8
Anna Misiewicz
130
(0,05%)
-
9
Milena Skowrońska
229
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
-
2
Alicja Maria Sojka
1 076
(0,44%)
-
5
Bohdan Patucha
65
(0,03%)
-
1
Stanisław Adrian Trzaska
627
(0,26%)
-
3
Aneta Marzena Janik
576
(0,24%)
-
4
Zdzisław Kowalówka
71
(0,03%)
-
6
Elżbieta Barbara Cina
199
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Antoni Pilot
6 773
(2,79%)
-
2
Zygmunt Wilk
1 338
(0,55%)
-
3
Anna Barbara Grus
1 851
(0,76%)
-
5
Jerzy Stanisław Wojewódzki
0
(0%)
-
4
Małgorzata Zapiór
344
(0,14%)
-
6
Agnieszka Zofia Czapelka
748
(0,31%)
-
7
Agnieszka Stefańska
502
(0,21%)
-
8
Małgorzata Bożena Sobol
606
(0,25%)
-
9
Mariusz Krzysztof Poloczek
1 749
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Henryka Krystyna Janik
1 295
(0,53%)
-
4
Anna Imielińska
1 712
(0,71%)
-
2
Adrian Maciej Styczeń
900
(0,37%)
-
5
Lilia Zdzisława Brącel
562
(0,23%)
-
6
Jarosław Adamczyk
1 560
(0,64%)
-
1
Tomasz Leszek Nawrocki
4 615
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
2
Anna Maria Bednarek
443
(0,18%)
-
1
Marek Krzysztof Janik
476
(0,20%)
-
4
Marek Artur Czapkowicz
63
(0,03%)
-
3
Jadwiga Olga Kolibaj
111
(0,05%)
-
5
Bogdan Leon Gizdoń
219
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Jerzy Przedpełski
25 372
(10,45%)
-
2
Bartłomiej Leszek Kowalski
9 666
(3,98%)
-
5
Wioletta Maria Koper-Staszowska
4 492
(1,85%)
-
6
Dominika Monika Roj
5 113
(2,11%)
-
9
Lesław Zbigniew Ordon
2 980
(1,23%)
-
3
Józef Jan Kubica
9 440
(3,89%)
-
7
Irena Maria Kocurek
3 119
(1,28%)
-
8
Magdalena Patrycja Urbaniak-Leśniak
2 364
(0,97%)
-
4
Tomasz Jan Olszewski
8 615
(3,55%)
Okręg 5
miasta: Chorzów, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Zabrze
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Teresa Wiesława Sadowska
576
(0,29%)
-
1
Andrzej Jan Lekston
6 050
(3,03%)
-
3
Agnieszka Bedlińska
766
(0,38%)
-
2
Jolanta Ewa Szcześniak
1 829
(0,92%)
-
4
Wojciech Musiałek
542
(0,27%)
-
5
Elżbieta Teresa Dikta
344
(0,17%)
-
7
Ryszard Sławomir Olek
571
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Grzegorz Aleksander Frejno
131
(0,07%)
-
6
Joanna Magdalena Smakowska
97
(0,05%)
-
4
Urszula Kuryło
263
(0,13%)
-
5
Michał Andrzej Baborski
132
(0,07%)
-
7
Arnold Paweł Czupryna
125
(0,06%)
-
8
Paweł Mikołaj Podemski
92
(0,05%)
-
3
Agata Judyta Sikora
326
(0,16%)
-
1
Mateusz Fiedorowicz
1 022
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Marcelina Monika Zawisza
1 653
(0,83%)
-
7
Michał Mysior
139
(0,07%)
-
4
Bartłomiej Brzozowiec
158
(0,08%)
-
2
Marek Henryk Maślanka
355
(0,18%)
-
3
Katarzyna Jolanta Zelwor
169
(0,08%)
-
5
Anna Małgorzata Kraszyna
214
(0,11%)
-
8
Rafał Dariusz Frelek
125
(0,06%)
-
6
Marcin Karol Konopnicki
124
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
-
6
Małgorzata Teresa Markowska
1 002
(0,50%)
-
8
Oliwia Agnieszka Rduch
1 380
(0,69%)
-
5
Jolanta Cichocka-Orłowska
1 944
(0,97%)
-
2
Witold Kazimierz Berus
1 829
(0,92%)
-
3
Jerzy Alojzy Mercik
3 886
(1,95%)
-
7
Krzysztof Marek Joniec
782
(0,39%)
-
1
Leon Swaczyna
5 213
(2,61%)
-
4
Dawid Rafał Jasiura
601
(0,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Urszula Magdalena Koszutska
8 558
(4,28%)
-
2
Iwona Zofia Dudko-Pawłowska
6 363
(3,19%)
-
7
Edyta Stanisława Liszka
2 677
(1,34%)
-
6
Sebastian Paweł Bryłka
1 547
(0,77%)
-
1
Maciej Paweł Kolon
19 993
(10,01%)
-
5
Marek Stanisław Kopel
12 090
(6,05%)
-
4
Janusz Paweł Pasternak
6 612
(3,31%)
-
8
Wojciech Ryszard Niezgoda
4 250
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Adam Bernard Klacka
4 720
(2,36%)
-
3
Jarosław Antoni Rejek
780
(0,39%)
-
4
Aldona Halina Werner
1 421
(0,71%)
-
7
Agnieszka Irena Szewczyk
1 536
(0,77%)
-
2
Zbigniew Józef Domżalski
2 290
(1,15%)
-
6
Anna Krystyna Gerstel
534
(0,27%)
-
8
Marcin Wróblewski
1 460
(0,73%)
-
5
Mirosław Gosiewski
664
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Bożena Krystyna Modzelewska
310
(0,16%)
-
1
Michał Rafał Markiewka
1 115
(0,56%)
-
4
Małgorzata Joanna Major
241
(0,12%)
-
3
Marcin Michał Harendarczyk
131
(0,07%)
-
6
Agnieszka Natalia Potoczek
210
(0,11%)
-
8
Tomasz Marian Bomba
469
(0,23%)
-
7
Filip Hailli Sesay
110
(0,06%)
-
5
Artur Tomasz Neukirch
170
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
8
Barbara Małgorzata Klimek
322
(0,16%)
-
2
Kornelia Maria Aplik
213
(0,11%)
-
6
Tomasz Jan Krzempek
114
(0,06%)
-
3
Michał Adam Głogowski
423
(0,21%)
-
5
Antoni Stefan Rogulski
167
(0,08%)
-
4
Aneta Jadwiga Kielar
213
(0,11%)
-
7
Joanna Teresa Sobczyk
684
(0,34%)
-
1
Tomasz Michał Kik
702
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
7
Tomasz Wojciech Szulc
842
(0,42%)
-
3
Jolanta Lucyna Skorupa
677
(0,34%)
-
2
Joachim Józef Otte
1 609
(0,81%)
-
4
Janusz Józef Dubiel
1 076
(0,54%)
-
8
Jowita Trzaska
476
(0,24%)
-
5
Anna Katarzyna Kubica
831
(0,42%)
-
6
Katarzyna Marta Elias
222
(0,11%)
-
1
Henryk Krzysztof Mercik
5 782
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Anna Małgorzata Łukaszczyk
1 521
(0,76%)
-
3
Grażyna Danuta Kulik
708
(0,35%)
-
4
Magdalena Agnieszka Bula
446
(0,22%)
-
2
Krystian Zygmunt Mrukwa
281
(0,14%)
-
5
Filip Dariusz Pawlak
384
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
6
Józefa Maria Soroka
88
(0,04%)
-
1
Piotr Leopold Litwa
424
(0,21%)
-
2
Ewelina Małgorzata Małecka
424
(0,21%)
-
3
Mirosława Tamara Polak-Jasiulek
113
(0,06%)
-
7
Marlena Muras
105
(0,05%)
-
5
Sebastian Marcin Szostok
297
(0,15%)
-
8
Jarosław Zdzisław Praclewski
56
(0,03%)
-
4
Iwona Weronika Wypior
240
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Dariusz Józef Maciąg
295
(0,15%)
-
1
Dariusz Roman Bochenek
2 861
(1,43%)
-
4
Jadwiga Sabina Stalmach
326
(0,16%)
-
2
Aneta Urszula Skworc
622
(0,31%)
-
5
Janusz Redełkiewicz
194
(0,10%)
-
6
Aneta Łakota
313
(0,16%)
-
8
Krystyna Anna Palej
295
(0,15%)
-
7
Adam Jarosław Bokuniewicz
117
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Alicja Anna Kozyra
2 014
(1,01%)
-
1
Izabela Matylda Gołaszczyk-Sobczyk
2 918
(1,46%)
-
5
Michał Andrzej Babicz
820
(0,41%)
-
2
Marek Andrzej Zajkowski
874
(0,44%)
-
4
Delfina Nowak
1 068
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Rafał Kandziora
25 971
(13,00%)
-
2
Mariusz Andrzej Wal
4 513
(2,26%)
-
3
Alina Edyta Nowak
6 733
(3,37%)
-
4
Teresa Maria Wróbel
4 171
(2,09%)
-
5
Dariusz Jarosław Iskanin
6 061
(3,03%)
-
6
Anna Joanna Borówka
3 528
(1,77%)
-
7
Piotr Jan Palka
3 556
(1,78%)
-
8
Marcin Antoni Tomecki
2 367
(1,18%)
Okręg 6
miasto: Częstochowa; powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Mariusz Dominik Ogończyk
1 319
(0,60%)
-
6
Małgorzata Elżbieta Majer
2 738
(1,24%)
-
4
Grzegorz Mieczysław Sikorski
1 867
(0,84%)
-
3
Gabriela Łacna
3 419
(1,54%)
-
1
Marek Paweł Balt
24 225
(10,94%)
-
5
Jolanta Pelagia Tromczyńska
988
(0,45%)
-
2
Wojciech Jan Konieczny
7 045
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Kamil Mikołaj Stolarski
374
(0,17%)
-
3
Agata Maria Janoska-Grabowska
288
(0,13%)
-
4
Aleksandra Łucja Błasińska
167
(0,08%)
-
5
Artur Jerzy Szulik
165
(0,07%)
-
1
Dawid Franciszek Gieroń
902
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Magdalena Mirella Żołnowska
465
(0,21%)
-
1
Dominik Jakub Puchała
1 263
(0,57%)
-
6
Agnieszka Alina Szafarowicz
348
(0,16%)
-
4
Agata Olga Chudalewska
258
(0,12%)
-
5
Jacek Andrzej Malinowski
174
(0,08%)
-
3
Krzysztof Andrzej Brzózka
725
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Radosław Leszek Panas
2 995
(1,35%)
-
1
Marta Maria Salwierak
15 556
(7,03%)
-
4
Mariusz Andrzej Zaczkowski
2 394
(1,08%)
-
6
Agnieszka Ewa Brzozowska
1 624
(0,73%)
-
5
Katarzyna Anna Bigosińska
1 235
(0,56%)
-
2
Krystian Paweł Zamorowski
1 936
(0,87%)
-
7
Andrzej Szewiński
13 462
(6,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Włodzimierz Bogdan Skalik
7 898
(3,57%)
-
5
Magdalena Sylwia Szymanek
1 736
(0,78%)
-
2
Jurand Damian Bień
1 682
(0,76%)
-
4
Rafał Adrian Gawenda
1 311
(0,59%)
-
6
Sandra Maria Palt-Dorobisz
396
(0,18%)
-
3
Monika Aleksandra Kumor
1 977
(0,89%)
-
7
Marcin Krzysztof Najman
2 419
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
6
Klaudia Maria Trąbska
223
(0,10%)
-
3
Igor Adam Wojnowski
250
(0,11%)
-
7
Ewa Maria Palacz
295
(0,13%)
-
5
Patrycja Katarzyna Szczupak
233
(0,11%)
-
1
Jacek Adam Pawlikowski
1 366
(0,62%)
-
4
Wiktor Dominik Polak
430
(0,19%)
-
2
Sławomir Marek Wnuczek
374
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
-
5
Szymon Paweł Kołodziejczyk
444
(0,20%)
-
4
Dorota Anna Orzechowska
382
(0,17%)
-
3
Stanisław Adam Suchanek
290
(0,13%)
-
1
Elżbieta Gabriela Bryła
1 006
(0,45%)
-
2
Marcin Piotr Starczewski
467
(0,21%)
-
6
Sylwia Barbara Madejska
312
(0,14%)
-
7
Justyna Anna Pietryga
255
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
7
Cezary Patryk Świtała
285
(0,13%)
-
1
Waldemar Murek
317
(0,14%)
-
2
Mariusz Wojciech Janicki
260
(0,12%)
-
3
Paweł Stanisław Szczytkowski
129
(0,06%)
-
5
Mariola Macherzyńska
253
(0,11%)
-
6
Ewa Maria Forreiter
95
(0,04%)
-
4
Wiesława Maria Maciorowska
99
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Katarzyna Anna Musiałczyk
743
(0,34%)
-
3
Mirela Ewa Sołtysik
467
(0,21%)
-
2
Tomasz Jacek Knot
288
(0,13%)
-
4
Marek Dariusz Sakowski
276
(0,12%)
-
5
Elżbieta Krystyna Grabowska
571
(0,26%)
-
6
Jakub Kazimierz Janik
424
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Andrzej Jakóbczyk
563
(0,25%)
-
4
Elżbieta Krzysztofa Spych
99
(0,04%)
-
3
Anna Stanisława Kocjasz
89
(0,04%)
-
5
Agnieszka Elżbieta Rzeszutek
128
(0,06%)
-
1
Michał Stanisław Figlus
188
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Janusz Kosela
2 470
(1,12%)
-
3
Anna Nowicka
3 072
(1,39%)
-
5
Bernadetta Barbara Niemczyk
844
(0,38%)
-
1
Stanisław Gmitruk
11 803
(5,33%)
-
4
Małgorzata Ewa Gałuszka
1 531
(0,69%)
-
6
Andrzej Franciszek Kucharczyk
1 291
(0,58%)
-
7
Grzegorz Boski
2 745
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Agata Ewelina Luks
719
(0,32%)
-
7
Paweł Zbigniew Mizgalski
1 202
(0,54%)
-
5
Beata Bogus
1 046
(0,47%)
-
2
Martyna Maria Maranda
2 913
(1,32%)
-
1
Janusz Henryk Krakowian
3 958
(1,79%)
-
4
Marcin Robert Lisowski
1 142
(0,52%)
-
6
Elżbieta Maria Strach
737
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Piotr Bogdan Bańka
16 925
(7,65%)
-
1
Beata Dorota Kocik
26 389
(11,92%)
-
3
Monika Fajer
10 916
(4,93%)
-
4
Roman Ludwik Borecki
4 249
(1,92%)
-
7
Andrzej Perliński
6 605
(2,98%)
-
5
Maciej Paweł Zielonka
3 961
(1,79%)
-
6
Teresa Włosowicz
1 897
(0,86%)
Okręg 7
miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec; powiaty: będziński, zawierciański
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Rafał Damian Porc
11 488
(4,12%)
-
3
Bożena Ewa Borowiec
5 860
(2,10%)
-
2
Zbigniew Tomasz Jaskiernia
5 659
(2,03%)
-
5
Zbigniew Tadeusz Łukasik
4 247
(1,52%)
-
7
Rafał Jan Pietrzyk
3 673
(1,32%)
-
8
Magdalena Monika Kot
2 337
(0,84%)
-
4
Anna Ewa Filik
1 398
(0,50%)
-
6
Izabela Katarzyna Gajos
2 156
(0,77%)
-
9
Ewa Łatak
1 952
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Krzysztof Adam Pałka
725
(0,26%)
-
5
Elżbieta Halina Knetig
110
(0,04%)
-
3
Renata Aleksandra Cygan
370
(0,13%)
-
7
Olga Kinga Klarczyńska
431
(0,15%)
-
6
Krzysztof Mirosław Herman
287
(0,10%)
-
1
Paweł Michał Mazur
2 754
(0,99%)
-
4
Paweł Wiesław Szmigiel
240
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Jakub Henryk Tesluk
1 202
(0,43%)
-
2
Urszula Czajer
636
(0,23%)
-
8
Sebastian Jakub Czajer
171
(0,06%)
-
3
Jacek Kustrzycki
254
(0,09%)
-
6
Aleksandra Maria Granat
420
(0,15%)
-
5
Damian Mariusz Domagała
810
(0,29%)
-
7
Mateusz Paweł Magiera
377
(0,14%)
-
4
Katarzyna Zofia Kawoń
340
(0,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
9
Dominik Adam Łężak
2 242
(0,80%)
-
1
Wojciech Paweł Saługa
42 676
(15,32%)
-
2
Mirosław Jerzy Mazur
12 235
(4,39%)
-
3
Iwona Aneta Jelonek
6 458
(2,32%)
-
4
Katarzyna Karolina Stachowicz
19 704
(7,07%)
-
7
Marcin Bernard Janeczek
1 976
(0,71%)
-
5
Teresa Wąsowicz
3 734
(1,34%)
-
6
Anna Krystyna Zakrzewska-Zamora
3 196
(1,15%)
-
8
Paweł Kazimierz Lejman
1 332
(0,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Karolina Malwina Kosik
999
(0,36%)
-
3
Artur Wilk
3 147
(1,13%)
-
4
Paweł Dratwa
972
(0,35%)
-
1
Marcin Grzegorz Góralczyk
8 172
(2,93%)
-
2
Agnieszka Janina Krasicka
1 656
(0,59%)
-
6
Andrzej Jacek Smogór
406
(0,15%)
-
7
Aleksandra Barbara Łyczykowska
408
(0,15%)
-
8
Anna Łabuś
1 701
(0,61%)
-
9
Andrzej Marek Duda
1 645
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Dominik Łukasz Charasim
1 528
(0,55%)
-
2
Izabela Katarzyna Krupa-Szczęsny
493
(0,18%)
-
3
Dawid Andrzej Matysiak
256
(0,09%)
-
5
Zofia Kucharska
329
(0,12%)
-
6
Artur Robert Budzyński
316
(0,11%)
-
4
Damian Mariusz Kluz
291
(0,10%)
-
7
Anna Kornelia Kowalczyk
268
(0,10%)
-
8
Marcin Tomasz Galus
309
(0,11%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
3
Zuzanna Izabela Jakubowska
279
(0,10%)
-
2
Paweł Zbigniew Graja
152
(0,05%)
-
6
Elżbieta Barbara Brachman
59
(0,02%)
-
4
Rafał Michał Bubel
350
(0,13%)
-
1
Leon Sładek
313
(0,11%)
-
5
Maria Małysz
483
(0,17%)
-
9
Anetta Małgorzata Skrzypek
345
(0,12%)
-
7
Jolanta Ewa Sładek
93
(0,03%)
-
8
Lesław Janusz Bandurowski
39
(0,01%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Ewa Barbara Skotalczyk
1 945
(0,70%)
-
2
Wiesław Mieczysław Hołysz
232
(0,08%)
-
3
Joanna Agnieszka Magner-Chrobak
521
(0,19%)
-
4
Marek Józef Bartoń
322
(0,12%)
-
5
Wiktoria Elżbieta Grabowska
831
(0,30%)
-
6
Mariusz Paweł Drozdowski
536
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
8
Sławomir Marian Szastak
125
(0,04%)
-
9
Zofia Bauza
190
(0,07%)
-
1
Krzysztof Sarecki
526
(0,19%)
-
2
Hanna Maria Figlus
346
(0,12%)
-
7
Krzysztof Władysław Piskorski
140
(0,05%)
-
3
Waldemar Bartłomiej Turlej
133
(0,05%)
-
4
Elżbieta Anna Małota
380
(0,14%)
-
5
Krystyna Klekot
125
(0,04%)
-
6
Jerzy Marian Bednarz
261
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
-
3
Przemysław Tomasz Olborski
202
(0,07%)
-
4
Iwona Joanna Husarz
684
(0,25%)
-
2
Krystyna Barbara Wiecha
466
(0,17%)
-
1
Stanisław Szota
1 126
(0,40%)
-
5
Izabela Katarzyna Trzaska
855
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Witold Janusz Klepacz
2 931
(1,05%)
-
2
Justyna Katarzyna Janosik
3 119
(1,12%)
-
3
Joanna Jadwiga Ślusarczyk
1 315
(0,47%)
-
4
Marcin Tomasz Krzykawski
574
(0,21%)
-
9
Tadeusz Antoni Kmiecik
684
(0,25%)
-
8
Teresa Ewa Zielińska
663
(0,24%)
-
5
Krzysztof Szlachta
1 378
(0,49%)
-
6
Grażyna Gąsecka
502
(0,18%)
-
7
Robert Adam Kurasiński
187
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Katarzyna Anna Tomala
2 605
(0,94%)
-
1
Anna Elżbieta Styczeń
4 909
(1,76%)
-
2
Patrycja Magdalena Zmelty
568
(0,20%)
-
6
Agnieszka Wnuk
5 133
(1,84%)
-
4
Zbigniew Jan Pikos
608
(0,22%)
-
5
Adam Jarosław Kowalewski
801
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Wioletta Zarychta-Surówka
6 804
(2,44%)
-
1
Maria Materla
33 206
(11,92%)
-
4
Marcin Henryk Kozik
6 108
(2,19%)
-
7
Łukasz Curyło
5 599
(2,01%)
-
3
Aleksander Remigiusz Wencel
5 981
(2,15%)
-
5
Bożena Grażyna Szydlik
4 268
(1,53%)
-
8
Krzysztof Sylwester Fijałkowski
1 814
(0,65%)
-
6
Beata Elżbieta Cieślik
5 930
(2,13%)
-
9
Jadwiga Baczyńska
6 514
(2,34%)