GKS Katowice - GKS Tychy 2:1

prass
Hokeiści GKS Katowice odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie. Tym razem pokonali GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:0, 1:1), który opromieniony piątkowym zwycięstwem z Dworami Unią teraz nie sprostał podopiecznym Jana Novotnego.

W połowie pierwszej tercji Marek Trybuś zagrał wzdłuż bramki do Tomasza Jóźwika, a ten z bliska dopełnił formalności. W trzeciej odsłonie Jóźwik ponownie sfinalizował podanie Trybusia i wydawało się, że katowiczanie spokojnie dowiozą zwycięstwo do końca.
Tymczasem w 56 min na ławkę kar powędrował Jerzy Bułka i goście potrzebowali tylko 47 sekund by zdobyć kontaktową bramkę.

- Dużo sił kosztował nas piątkowy mecz z Dworami. Mimo to mogliśmy wygrać. Zawiodła nas nieco skuteczność - stwierdził Adam Worwa, trener gości.

GKS Katowice - GKS Tychy 2:1 (1:0, 0:0, 1:1). Jóźwik 2 (10, 47) - Ślusarczyk (56). Sędziował: Włodzimierz Marczuk (Toruń). Widzów: 500. Kary: 14 - 8.

Katowice: Zając - Mareczek, Labryga, Hajnos, Słodczyk, Podlipni - Gil, Urban, Wołkowicz, Grobarczyk, Fonfara - Szymański, Bułka, Jóźwik, Trybuś, Pohl.

Tychy: Sobecki - Trzópek, Schubert, Sarnik, Słaboń, Ślusarczyk - Śmiełowski, K. Majkowski, Demkowicz, Koszowski, W. Majkowski - Gretka, Mejka, Frączek, Ryczko, Ziober - Woźnica.

1) Dwory 4 9 22-9

2) Stoczniowiec 4 9 14-12

3) Zagłębie 4 6 18-12

4) GKS Tychy 4 6 15-9

5) Podhale 4 6 12-15

6) GKS Katowice 4 6 10-15