18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

1 liga wyniki [ZDJĘCIA]. Zwycięstwo GKS-u Katowice, porażki GKS-u Tychy i Polonii

M I
M I
25. kolejka I ligi nie była specjalnie szczęśliwa dla naszych drużyn. W środowej kolejce tylko GKS Katowice zdobył trzy punkty. Z kolei GKS Tychy i Polonia Bytom przegrały. 1 liga - zobacz wyniki naszych drużyn!

Jako pierwszy z naszych drużyn do rywalizacji stanął GKS Tychy. Zespół Piotra Mandrysza przegrał w Legnicy z Miedzią 1:2. Tym samym przerwał swoją passę sześciu spotkań bez porażki i stracił szansę na awans do ścisłej czołówki zaplecza Ekstraklasy.

Gospodarze po bramkach Grzegorza Bartczaka i Jakuba Grzegorzewskiego prowadzili do przerwy 2:0. Na kwadrans przed końcem kontaktowego gola, z rzutu karnego, strzelił Piotr Rocki. Na wyrównanie zabrakło jednak czasu i pomysłu.

Bytomianie doznali 19. porażki w sezonie. Tym razem w Gdynie ulegli Arce 1:3. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, po drugich żółtych kartkach boisko opuszczali Janusz Surdykowski i Paweł Odrzywolski. Honorowe trafienie w doliczonym czasie gry zaliczył, z rzutu karnego, Dawid Jarka.

Bramki dla gospodarzy strzelali Marcin Radzewicz, Mateusz Szwoch i Janusz Surdykowski.

Kolejne zwycięstwo odnieśli piłkarze katowickiego GKS-u. Podopieczni Rafała Góraka pokonali u siebie "mistrza jesieni" - Flotę Świnoujście. Obie bramki zdobył Deniss Rakels.