Galeria Katowicka Galeria Katowicka

Galeria Katowicka

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dwie nowe restauracje niebawem zostaną otwarte w Galerii Katowickiej – jedna z kuchnią włoską, druga z daniami z wołowiny. Obie będą się znajdowały na paterze GK.

Obecnie w Galerii Katowickiej działa kilka punktów serwujących fast foody, m.in. BurgerKing, KFC, McDonald’s, Sevi Kebab, kawiarnie – np. A. Blikle, Costa by Coffee Heaven, Starbucks, czy Pijalnia Czekolady E. Wedel - zaś na początku lutego otwarto tu restaurację Sushi Do.

Galeria Katowicka Trzy bezpłatne godziny na parkngu Galerii Katowickiej

- Wkrótce otwarte zostaną: Butchery&Grill, serwujący dania z wołowiny sprowadzanej specjalnie na zamówienie ze Szkocji, Irlandii oraz Japonii, a także Don Pep z pizzą, pastą i szerokim wyborem włoskich przystawek – poinformowało biuro prasowe GK. Pierwsza zajmie powierzchnię ok. 231 m kw. I będzie znajdowała się od strony ulicy 3 Maja. Druga – 123 m kw. - przy placu Szewczyka i w okresie wiosennym i letnim będzie wystawiała ogródek na zewnątrz GK.

Życie i styl

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kredytypodnosem (gość)

Witam

Potrzebujesz kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub hipotecznego?

W Naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kredytów oraz CHWILÓWEK do 2000Przykładowa rata:

50 000- 700 zł
100 000- 1250 zł

Kredyty do 150 000 do 150 mcy ( 12,5 roku)

www.kredytypodnosem.pl lub napisz do Nas katowice@kredytypodnosem.pl

Znajdziemy ofertę najlepszą dla Ciebie

jhgfd (gość) (Aga)

Pani A, nie każdy jest kurą domową jak pani i lubi godzinami stać nad garami, żeby coś zjeść. Niektórzy mają mózg i są zafrasowani innymi czynnościami niż gotowanie.

mnbvc (gość) (mirekk)

jeśli ci to przypomina waginę to radzę się udać do ginekologa... a jeśli jesteś mężczyzną to zmień kobietę na niezmutowaną