ZDJĘCIA KIBICÓW z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn. Fani przy Bukowej przeżyli wielkie emocje!

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Karina Trojok
Fani przy Bukowej przeżyli wielkie emocje. Kibice GKS Katowice niemal eksplodowali radością, gdy w piątej doliczonej minucie sędzia uznał jednak gola na 2:1. Zobaczcie zdjęcia z trybuna na Bukowej z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn.

1.651 kibiców pojawiło się na meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn. Ci, którzy pojawili się na Bukowej na pewno nie żałowali, bo mecz trzymał w napięciu do ostatnich sekund. O zwycięstwie ekipy Rafała Góraka zadecydowała analiza VAR w 95 minucie!

Seria słabych występów GieKSy nie zniechęciła jej fanów. Atmosfera na Bukowej pomagała piłkarzom w przetrwaniu trudnych chwil, a tych znowu nie brakowało. Zwłaszcza po zaskakującej wyrównującej bramce dla gości i w doliczonym czasie gry, gdy czas gospodarzom uciekał, ale oni nie ustawali w atakach.

W nagrodę kibice GKS Katowice doczekali się zwycięstwa i ucieczki zespołu ze strefy spadkowej. A już w najbliższej kolejce czekają ich derby z GKS Tychy.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn.