III runda Pucharu Polski KPZPN 2023/24 - okręg toruński
Środa 4 października 2023
Sokół Radomin – Olimpia II Grudziądz 2:5 (1:3)
Bramki: Paweł Jachowski 2 (19, 77) - Dominik Fabiś (39), Agwan Papikyan (42), Filip Okraska (45), Oriol Gomez Abreu (52), Damian Kwiryng (54)
Środa 11 października 2023, g. 16
Sparta Brodnica – Elana Toruń 0:3 (0:0)
Bramki: Maciej Rożnowski 2 (48, 61), Jakub Stawski (59)
Mustang Ostaszewo – wolny los
Cyklon Kończewice – wolny los
IV runda Pucharu Polski KPZPN 2023/24 - okręg włocławski
Środa 11 października 2023, g.16
Zdrój Ciechocinek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:1 (0:0)
Bramka: Kieran Ollivierre (65, wolny)
(sędziował: Adam Kraśnicki)
Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń 2:4 (0:3)
Bramki: Patryk Wojtylak (73 karny), Rafał Jankowski (89) - Adrian Nowak (4), Kamil Nowicki 2 (13, 50), Paweł Kwaśniewski (32)
(sędziował Piotr Ciesielski)
Start Stawki - Tłuchowia Tłuchowo 1:3 (0:1)
Bramki: Łukasz Rutecki (59) - Damian Lubak (34), Mariusz Cichowlas 2 (80, 82)
(sędziował Tomasz Perliński)
Skrwa Skrwilno - Lider Włocławek 3:0 (2:0)
Bramki: Michał Laskowski (6), Adrian Kulwicki (39), Jakub Trędewicz (56)
(sędziował Adrian Sławkowski)
IV Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg bydgoski (3/4.10.023)
Piast Kołodziejewo – Notecianka Pakość 2:0 (0:0, 0:0)
Bramki: Marcin Wojciechowski (91), Dawid Deresiewicz (107)
Pogoń Mogilno – Cuiavia Inowrocław 2:1 (0:1, 0:1)
Bramki: Piotr Mroziński (71), Wiktor Mrówczyński (113) - Gabriel Silva (6)
GLKS Dobrcz-Wudzyn – Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:2 (0:0)
Bramki: Fabian Trynkiewicz (80) - Mateusz Kordyla (72), Filip Rzepecki (86)
Wda Świecie – Start Pruszcz 4:2 (0:0)
Bramki: Michał Kalitta 2 (84, 102), Oskar Januszewski (90+1), Oskar Kubiak (108) - Wiktor Majer (88), Aleksander Karbowski (90+3)
Wda kończyła w "9". Czerwone kartki: Daniel Widz (43 min) i Jakub Ratkowski (80 min)
Dąb Barcin – Tarpan Mrocza 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Gryglewicz (12) - Mateusz Oczkowski (69), Hashidate Tsubasa (83)
Budowlany KS Bydgoszcz – Polonia Bydgoszcz 1:2 (1:0)
Bramki: Hubert Raczkowiak (41) - Marceli Bereznowski (74), Maciej Sieradzki (90+3, z karnego)
Środa 11 października 2023, g. 15:45
Sędziowie Bydgoszcz – MUKS CWZS Bydgoszcz 1:10 (0:4)
Bramki: Michał Sander (64) - Maksymilian Stróżyński 2 (1, 43), Igor Gabrych (44, samobójcza), Tomasz Kociński (30), Mikołaj Januszewski (53), Michał Pawlak 3 (58, 59, 60), Mikołaj Januszewski (73), Mikołaj Filipczak (85)
Zespoły w 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN 2023/24
- Zawisza Bydgoszcz - obrońca tytułu (okręg Bydgoszcz)
- Piast Kołodziejewo (okręg Bydgoszcz)
- Wda Świecie (okręg Bydgoszcz)
- Pogoń Mogilno (okręg Bydgoszcz)
- Pol-Osteg Pomorzanin Serock (okręg Bydgoszcz)
- Tarpan Mrocza (okręg Bydgoszcz)
- Polonia Bydgoszcz (okręg Bydgoszcz)
- MUKS CWZS Bydgoszcz (okręg Bydgoszcz)
- Mustang Ostaszewo (okręg Toruń)
- Cyklon Kończewice (okręg Toruń)
- Olimpia II Grudziądz (okręg Toruń)
- Elana Toruń (okręg Toruń)
- Skrwa Skrwilno (okręg Włocławek)
- Wisła Dobrzyń (okręg Włocławek)
- Tłuchowia Tłuchowo (okręg Włocławek)
- Orlęta Aleksandrów Kujawski (okręg Włocławek)
Mecze 1/8 finału zaplanowano na 2/3 marca 2024 roku. Losowanie par odbędzie się 25 stycznia 2024 roku w Bydgoszczy.
1/4 finału maja odbyć się 17 kwietnia (środa), półfinały 22 maja, a finał 19 czerwca 2024 roku (środa).
Dotychczasowe wyniki
I Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg włocławski
Środa 30 sierpnia
Ziemowit Osięciny - Orzeł Służewo 2:3 (0:0)
Bramki: Kamil Pyczka (77), Rafał Gawroński (88) - Bartłomiej Kacprzak (57), Michał Piotrowski 2 (64, 82)
Środa 6 września
Start Radziejów - MGKS Lubraniec 3:1 (1:0)
Bramki: Kacper Kmieć (11), Mariusz Rzewódzki (51), Dominik Kościński (56) - Miłosz Afeltowicz (71)
II Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg włocławski
Środa 13 września 2023
Orzeł Służewo - Skrwa Skrwilno 1:2
Bramki: Michał Piotrowski (56) - Jakub Trędewicz (78, karny), Michał Laskowski (83, wolny)
Start Radziejów - Start Stawki 0:5 (0:3)
Bramki: Michał Górski (16), Michał Witkowski (30), Tomasz Szablewski (34), Michał Witkowski (56), Mateusz Trojanowski (88)
III Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg włocławski
Środa 27 września, początek godzina 16:30
Sadownik Waganiec - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (0:1)
Bramki: - Łukasz Witucki 2, Sebastian Fido
Start Stawki - Kujawianka Izbica Kujawska 4:3 (2:1)
Bramki: Paweł Zaranek 2 (8, 35), Tomasz Szablewski (80), Michał Górski (87) - Kamil Kuropatwiński 2 (38, 74), Ryu Ueno (51)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Lider Włocławek 1:5 (1:3)
Bramki: Dawid Wojtczak (13) - Adrian Kowalski (2), Jan Dobko 2 (24, 36), Igor Trzciński (72), Bartosz Kutrzepa (86)
Skrwa Skrwilno - Łokietek Brześć Kujawski 3:0 (1:0)
Bramki: Karol Pawelec (34), Jakub Okoński (50), Jakub Fałdowski (73)
Wisła Dobrzyń - Lech Rypin 4:0 (1:0)
Bramki: Paweł Kwaśniewski (45), Sebastian Raniszewski 2 (65, karmy, 67), Sebastian Krajewski (86)
Kujawiak Kruszyn - Tłuchowia Tłuchowo 0:9 (0:3)
Bramki: Kacper Rybacki 2 (49, 74), Damian Lubak 2 (20, 61), Adrian Bieńkowski (36), Jarosław Kułaga (37), Jakub Żółtowski (75, karny), Szymon Winiarkiewicz (79), Luka Redek (77)
LTP Lubanie - Kujawiak Kowal 1:4 (0:1)
Bramki: Łukasz Różański (88) - Paweł Behlke (4), Łukasz Grube (48, głową), Piotr Szablewski (65, głową), Patryk Wojtylak (89)
Zdrój Ciechocinek - Lubienianka Lubień Kujawski 4:1 (0:0)
Bramki: Dawid Mikołajczak 2 (48, 85), Alan Kałuża (56), Marcin Majchrzak (90+1) - Kamil Ambrożewicz (70)
III Runda Pucharu Polski K-PZPN 2023/24 - okręg bydgoski
Wtorek 12 września 2023
Orłowianka Orłowo – Piast Kołodziejewo 1:3 (1:2)
Bramki: Kamil Ugorski (8) - Alan Jędrzejczak (11) Jakub Jaszcz (20), Filip Lewandowski (90)
Spójnia Białe Błota – Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:4 (1:1, 2:2)
Bramki: Eryk Osuch (11), Hubert Baranowski (83, karny) - Krzysztof Szal 2 (71, karny, 96), Radosław Mik (85), Michał Kozłowski (102)
Środa 13 września 2023
Notecianka Pakość – Kujawy Markowice 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Mozgawa (29), Bartosz Goczkowski (87)
Szubinianka SISU Szubin – Pogoń Mogilno 1:5 (1:1)
Bramki: Marek Gwit (4) - Szymon Meller 2 (17, 53), Wiktor Mrówczyński 2 (69, 90+1), Michał Jaworski (90+3, samobójcza)
Unia Gniewkowo – Cuiavia Inowrocław 1:2 (1:0)
Bramki: Łukasz Cięgotura (12) - Damian Zagórski (69), Gabriel Silva (89)
Nowym trenerem Cuiavii został we wtorek Dawid Zamiatowski. Zastąpił Piotra Gruszkę z którym inowrocławski klub po dwóch latach rozwiązał kontrakt.
Dąb Barcin – Noteć Gębice 2:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Gryglewicz (67), Mateusz Kranz (81) - Filip Bednarek (8)
Tucholanka Wiese Tuchola – Wda Świecie 0:8 (0:3)
Bramki: Jakub Węgrzyn (29), Jakub Bollin (33), Damian Rybacki (34), Oskar Graczyk (65), Szymon Kozłowski 2 (70, 90), Michał Kalitta 2 (79, 84, karny)
Victoria Niemcz/Osielsko – Polonia Bydgoszcz 0:5 (0:1)
Bramki: Robert Frasz (44), Adam Łotoszyński (48), Patryk Nitka (53), Maciej Sieradzki (76), Jakub Makowski (90+1)
Krajna Sępólno Krajeńskie – Start Pruszcz 0:5 (0:1)
Bramki: Wiktor Majer (13), Michał Igliński (52), Dmytro Chernushkin (59), Jakub Krukowski 2 (79, 86)
GLKS Dobrcz-Wudzyn – Rawys Raciąż 6:2 (5:0)
Bramki: Robert Rydzyński (9, karny), Adrian Brzeziński 2 (23, 38), Fabian Trynkiewicz 2 (42, 45), Tomasz Siuda (76), - Nikodem Sikora 2 (81, 88)
Tarpan Mrocza – Chemik Moderator Bydgoszcz 2:1 (0:0)
Bramki: Kamil Żylski (56), Tsubasa Hashidate (90) - Patryk Perliński (90+2)
Zawisza II Bydgoszcz – Budowlany KS Bydgoszcz 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Ejankowski (11) - Sebastian Włodarczyk (18), Eduard Hasanov 2 (47, 49).
Środa 20 września 2023
MUKS CWZS Bydgoszcz – Unia Solec Kujawski 2:1 (1:0)
Bramki: Maksymilian Stróżyński (19), Igor Oleksy (90+3, karny) - Sergii Kravchenko (75)
Kolegium Sędziów Bydgoszcz - Orzeł Kcynia 4:0 (0:0)
Bramki: Michał Sander (51), Kamil Komada 2 (76, 81), Kacper Makowski (87)
III runda Pucharu Polski KPZPN 2023/24 - okręg toruński
Wtorek 12 września 2023
Olimpia II Grudziądz – Chełminianka Chełmno 5:1 (1:1)
Bramki: - Mateusz Skowroński
(17:00)
Środa 13 września 2023
Mustang Ostaszewo – Victoria Czernikowo 2:1 (0:1, 1:1)
Bramki: Patryk Piotrowski 2 (80, 105) - Dariusz Adamski (14, karny)
Piast Beczkopol Łasin – Sokół Radomin 0:2 (0:1)
Bramki: Krzysztof Czajkowski (12), Maciej Łuszczyński (57)
Flisak Złotoria – Cyklon Kończewice 3:3 (1:1) karne: 4:5
Bramki: Robert Wesołowski 2 (19, 65), Mateusz Pietrowski (80) - Kacper Orczykowski 2 (25, 90+2), Tomasz Śliwiński (57)
Karne: Mateusz Pietrowski, Andrii Donets, Miłosz Korpalski, Piotr Milewski - Jarosław Mańka, Dominik Kwiatkowski, Łukasz Sikorski, Filip Pudlewski, Karol Pawlik
Legia Chełmża – Elana Toruń 0:5 (0:1)
Bramki: Maciej Rożnowski (2), Jay Jaskólski (62), John Makowiecki 2 (49, 65), Kacper Kamiński (73)
Victoria Lisewo – Sparta Brodnica 2:5 (0:3)
Bramki: Szymon Marks (57), Patryk Bączkowski (90) - Arkadiusz Kozłowski 3 (16, 31, 77), Maciej Tuptyński (12), Brendon Pereira (86).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?