MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wojsko sprzedaje stare pojazdy ze swoich magazynów! Na sprzedaż trafiły antyki z PRL-u. Ceny od 2,5 tys. zł

red.
Agencja Mienia Wojskowego - przetarg. Wojsko sprzedaje antyki ze swoich garaży! ZIŁ130 z 1978 czy STAR 660 z 1970 roku. Takie perełki dostępne są na najnowszym przetargu Agencji Mienia Wojskowego. Samochody i sprzęt z demobilu czekają nabywców w Olsztynie . Co jeszcze? Sprawdź!

Zobacz te oferty! Zdjęcia samochodów i ceny - kliknij TUTAJ!

Wojsko sprzedaje pojazdy z epoki PRL-u! Cześć z nich to niemal zabytki

Już 6 marca olsztyński oddział Agencji Mienia Wojskowego rozstrzygnie przetarg na powojskowy sprzęt i pojazdy. Tym razem na nabywców czeka sporo niemal zabytkowych pojazdów. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Zobacz te oferty. Wejdź w galerię:

Szczegóły przetargów

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Olsztynie przy ul. Kasprowicza 1 - 06.03.2024 r., godz. 11:00.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Szczegóły, wraz z numerem konta, znajdziemy na stronie Agencji Mienia Wojskowego.

Osoby, które wpłaciły wadium zostaną dopuszczone do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. Oferent traci złożone wadium i prawa wynikające z wyboru jego oferty, jeżeli nie uiści ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia go o przyjęciu jego oferty, uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

Wadium złożone przez oferentów, których oferty nie zostały przyjęte, będzie zwrócone nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia przetargu. Wadium złożone przez nabywcę ulega zarachowaniu na poczet ceny nabycia.

Wojsko sprzedaje stare pojazdy ze swoich magazynów! Na sprze...

Ofertę należy złożyć (przesłać/doręczyć) w kancelarii Oddziału Regionalnego w Warszawie, ul. Chełmżyńska 9, w terminie do dnia 26.08.2022 r. do godziny 11:00. Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie.

W razie ustalenia, że kilku oferentów zaoferowało tę samą cenę, prowadzący przetarg postanawia o kontynuowaniu przetargu w formie licytacji.

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na katowice.naszemiasto.pl Nasze Miasto