Wkrótce w okolicy powstanie najlepszy sklep dla zwierząt!*

Materiał informacyjny Maxi Zoo
Maxi Zoo pojawi się w PH Homepark Rawa (obok IKEA) przy al. Roździeńskiego 97 w Katowicach. To już 2. sklep w Katowicach i 10. na Śląsku!

Życie bez zwierząt byłoby nudne. Nikt z właścicieli czworonoga nie wyobraża sobie dnia bez swojego pupila szczęśliwie merdającego ogonem o poranku lub wieczoru bez usypiającego mruczenia kota. Jednak przyjaźń ze zwierzakiem to również ogromna odpowiedzialność i obietnica troski o pupila. Zgodnie z tą filozofią działają sklepy Maxi Zoo, łącząc w swojej przestrzeni świat zwierząt i ludzi.

„W Maxi Zoo kochamy zwierzęta ze wzajemnością. I dokładamy wszelkich starań, by pomóc właścicielom jak najlepiej zadbać o ich pupili. W każdym z naszych sklepów.” – mówi Bartłomiej Łętocha, dyrektor sprzedaży w Maxi Zoo.

Kolejny taki sklep pojawi się w Homepark Rawa w Katowicach. Otwarcie planowane jest na 3 marca na godzinę 10.00. Na wszystkich Klientów w dniach 3–6 marca będzie czekać promocja -20% na cały asortyment, a dodatkowo wybrane produkty będzie można kupić nawet z 60% rabatem! Dodatkowo kupujący otrzymają torbę na zakupy Maxi Zoo oraz kupony promocyjne na kolejne zakupy. Zapraszamy do przyjścia wraz ze swoimi pupilami, na które zupełnie za darmo czekają przysmaki ze specjalnego regału z produktami na wagę!

Z miłości do zwierząt

W Maxi Zoo najważniejsze jest dla nas poprawienie komfortu życia zwierząt oraz ułatwienie ich właścicielom codziennej opieki nad swoimi pupilami. Sklepy działają zgodnie z filozofią „z miłości do zwierząt”, dlatego, by nie narażać ich na stres i dyskomfort, nawet pomimo dysponowania dużymi powierzchniami, Maxi Zoo nie decyduje się na sprzedaż w swoich sklepach żywych zwierząt. Zamiast tego organizuje akcje charytatywne, pomagając zwierzętom w okolicy oraz wspiera akcje ogólnopolskie, np. pomoc psim ratownikom pracującym w GOPR.

Kochane przez zwierzęta i ich właścicieli

W sklepach Maxi Zoo zwierzęta są mile widziane! Zawsze czekają na nie darmowe smakołyki oraz świeża woda. A na ich właścicieli porady od specjalistów oraz promocyjne ceny. W Maxi Zoo oferujemy ponad 6000 produktów dedykowanych różnym gatunkom zwierząt. Klienci znajdą m.in. aż trzynaście marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo, we wszystkich kategoriach cenowych. Każdy znajdzie coś dla siebie i swojego pupila. Nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli fachowych porad odnośnie diety czy pielęgnacji każdego zwierzaka, a także pomoże np. w zaniesieniu ciężkich zakupów do samochodu.

Przyjdź 3 marca razem ze swoim pupilem na otwarcie Maxi Zoo w Homepark Rawa w Katowicach i sprawdź, dlaczego nasze sklepy są „kochane przez zwierzęta”!

*Zwycięzca w konkursie TOP FOR DOG 2019 w kategorii „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY”.

Dodaj ogłoszenie