Sandra Gozdur
Wielki Mecz TVN vs WOŚP. Gwiazdy na boisku i tłumy kibiców na trybunach [ZDJĘCIA, RELACJA] Paweł Wiśniewski
W niedzielę, 9 września 2018, na stadionie Legii Warszawa odbył się kolejny Wielki Mecz. Na boisku zmierzyły się drużyny: TVN oraz WOŚP. Na trybunach z kolei pojawiło się blisko 30 tysięcy małych i dużych kibiców. Wygrała drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, ale tak naprawdę zwyciężyli wszyscy, bo cel tej imprezy był bardzo szczytny. Byliście na meczu? Szukajcie się na zdjęciach. W naszej galerii znajdziecie zarówno gwiazdy, grające na boisku, jak i tłumy fanów na trybunach.

Wielki Mecz 2018 rozpoczął się o godz. 17. Tradycyjnie na murawie stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3. Na boisku zmierzyły się drużyny TVN oraz WOŚP. Żółtymi dowodził Grzegorz Kajdanowicz, natomiast czerwonymi Jurek Owsiak.

Tłumy kibiców i wyrównana gra
Wielkie emocje były już od samego początku. Tłumy kibiców przybyłych w niedzielne popołudnie na Stadion Legii bawiły się rewelacyjnie. Zdania co do wyniku były podzielone, bo na przemian słychać było okrzyki „TVN” oraz „Orkiestra”. Na trybunach zasiadło blisko 30 tysięcy fanów niesamowitych wrażeń.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dwa gole dla zespołu Owsiaka zdobył Łukasz Karda. Emocje jeszcze bardziej wzrosły w drugiej połowie, bo kilka minut po jej rozpoczęciu drużyna TVN strzeliła gola. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

O końcowym wyniku zadecydowały natomiast rzuty karne. Zdecydowanie był to ulubiony moment dla wszystkich kibiców. Wtedy emocje sięgały zenitu. Lepsza okazała się drużyna Jurka Owsiaka, która wygrała wynikiem 4:2.

Szczytny cel
Chociaż wygrała drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to tak naprawdę zwyciężyli wszyscy, ponieważ ten mecz odbył się w szczytnym celu. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego Wielkiego Meczu przekazane zostaną na zakup karetki noworodkowej dla Kliniki Neonatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Wielki Mecz 2018 poprawili Filip Chajzer i Agnieszka Woźniak-Starak, a swoje występy muzyczne zaprezentowały Margaret oraz Cleo.