W Galerii Katowickiej trwa wielka loteria – Kopalnia Pozytywnych Emocji. Wybierz się na zakupy i zagarnij nagrody

Materiał informacyjny - GALERIA KATOWICKA sp. z o.o.
Centra Handlowe znów otwarte i z tej okazji Galeria Katowicka przygotowała świetną loterię - Kopalnia Pozytywnych Emocji. To oznacza wielkie wygrane, do zgarnięcia są m.in. karty podarunkowe, wycieczki i karnety do wesołego miasteczka. Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy do 25 maja zarejestrować swój paragon zakupowy za min. 50 zł.

Ogromne emocje w samym centrum Katowic! Od 10 maja w Galerii Katowickiej trwa super loteria Kopalnia Pozytywnych Emocji. Mogą wziąć w niej udział klienci, którzy do 25 maja zrobią zakupy w Galerii Katowickiej za min. 50 zł. Następnie należy zarejestrować swój paragon, odebrać kupon i wylosować jedną z super nagród. Do wygrania karnety do wesołego miasteczka, karty podarunkowe, a nawet wycieczki.

Loteria Pozytywnych Emocji trwa do 25 maja. Pamiętajcie Galeria Katowicka to miejsce spotkań, ciekawych atrakcji oraz rozrywki dla całej rodziny. Centrum Handlowe otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 21, w niedziele handlowe od 10 do 20 a w niedziele niehandlowe od 11 do 20. Warto pamiętać, że w ramach programu Katowicka dla Autyzmu w każdą sobotę od godz. 9 do 11 obowiązują ciche godziny. Codziennie między godz. 7 a 24, pierwsze dwie godziny korzystania z parkingu są bezpłatne. Powodzenia w loterii!

Dodaj ogłoszenie