Twoja wystawa w CKK - REGULAMIN konkursu

Łukasz Malina
Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa warunki konkursu zatytułowanego "Twoja wystawa w CKK", którego przedmiotem jest twórczość podlegająca zasadom określonym w poniższym regulaminie.

§ 1
Postanowienia ogólne

Organizator
Organizatorem Konkursu "Twoja własna wystawa" zwanego dalej Konkursem na łamach gazety Nasze Miasto oraz serwisu slask.naszemiasto.pl jest „Polskapresse” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, Oddział Prasa Śląska, ul. Baczyńskiego 25 a, 41-203 Sosnowiec.

§ 2
Główne założenia konkursu

1. Tematyka Konkursu – tematem przewodnim Konkursu "Twoja wystawa w CKK".
Zadaniem autorów jest zaprezentowanie swoich prac artystycznych przed komisją konkursową.

2. Głównym założeniem konkursu jest umożliwienie twórcom zaprezentowania swoich prac przed szerszą publiczności.

§ 3
Warunki konkursu określające zasady uczestnictwa

1. Konkurs ma charakter otwarty – mogą wziąć w nim udział wszyscy, z wyjątkiem pracowników Polskapresse Sp. z o.o. i spółek zależnych.
2. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne (dalej „Uczestnicy”), będące użytkownikami portalu NaszeMiasto (slask.naszemiasto.pl).Jest to jednoznaczne z akceptacją regulaminu ww. serwisu i zawartego w nim zapisu o wymogu pełnoletności użytkownika.
3. Każdy z autorów może przesłać jedno zgłoszenie.
4. Zdjęcia prace należy przesyłać na adres konkurs.slaskie@naszemiasto.pl
5. W treści maila/listu elektronicznego należy podać: Imię i nazwisko, oraz numer telefonu kontaktowego.
6. Nadesłane prace nie spełniające warunków określonych w regulaminie, nie zostaną zgłoszone do konkursu.
7. Ostateczna interpretacja niniejszych warunków uczestnictwa przysługuje wyłącznie organizatorowi Konkursu.
8. O przyjęciu wysłanych odpowiedzi na Konkurs decyduje data nadesłania pracy.
9. Nadesłanie zgłoszenia do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem autora.
10. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.

§ 4
Terminarz Konkursu

Terminarz przebiegu konkursu:
- rozpoczęcie Konkursu, nadsyłanie prac: 16.11.2012 do 7.12.2012 do godz.: 12:00
- publikacja zgłoszeń na łamach slask.naszemiasto.pl od 16.11.2012
- plebiscyt internetowy na łamach slask.naszemiasto.pl od 10.12.2012 do 21.12.;2012 do godz: 12:00
- rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników –21.1.2012 ok. godz.: 13.00

§5
Kwalifikacja prac
1. O zakwalifikowaniu prac do konkursu decyduje redakcja portalu NaszeMiasto.pl
2. Do konkursu mogą zakwalifikować się wyłącznie prace zgodne z warunkami konkursu ogłoszonymi w serwisie NaszeMiasto.pl, oraz zawartymi w niniejszym regulaminie.

§6
Głosowanie
1. Głosować można na stronie www.slask.naszemiasto.pl.
2. Każdy czytelnik może oddać z jednego IP w ciągu 24 godzin maksymalnie 5 głosów.
§ 7
Zasady przyznawania nagród
1. Wyboru Laureatów Konkursu dokonają czytelnicy oddając głos na stronie www.slask.naszemiasto.pl

2. Decyzja Jury o wyłonieniu Laureata jest ostateczna i wiążąca, chyba że Jury uzyska wiarygodną informację, że treść wybranych Zadań Konkursowych narusza prawa osób trzecich lub jej autor w jakikolwiek sposób naruszył postanowienia niniejszego Regulaminu. Jeżeli taki Laureat został wybrany, Jury może wstrzymać wydanie Nagrody do czasu wyjaśnienia wątpliwości.

3. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu przez Laureata Organizator może żądać zwrotu nagrody rzeczowej.

4. Decyzja Jury jest ostateczna i wiążąca.

5. Uczestnik, który został pozytywnie zweryfikowany i uzyskał prawo do nagrody, zwany jest Laureatem.

§7
Nagroda:

Nagrodą w konkursie jest wystawienie pracy laureata w Galerii Pojedynczej w Centrum Kultury Katowice połączona z wernisażem.

§ 8
Postanowienia końcowe

1. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Polskapresse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 41, 02-672 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000002408 z kapitałem zakładowym w wysokości 41.503.000,00 PLN, NIP 522-01-03-609 dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia ewentualnych zwycięzców oraz przekazania ewentualnych nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Polskapresse Sp. z o.o., a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne do wzięcia udziału w konkursie.

2. Polskapresse Sp. z o.o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Polskapresse Sp. z o.o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Polskapresse Sp. z o.o. na piśmie.

3. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża nadto zgodę na publikację imienia i nazwiska oraz na otrzymywanie od Polskapresse Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Polskapresse Sp. z o.o. adresy e-mail lub numery telefonów, informacji handlowej od Polskapresse Sp. z o.o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Polskapresse Sp. z o.o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Polskapresse Sp. z o.o. na odrębnych zasadach.

4. Nadesłanie odpowiedzi oznacza akceptację warunków Konkursu i Regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do Organizatora konkursu.

5. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być składane wraz z uzasadnieniem na adres Polskapresse sp. z o.o. Oddział Prasa Śląska ul. Baczyńskiego 25A, 41-203 Sosnowiec w terminie 7 dni od dnia zakończenia konkursu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego). Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.

6. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

7. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dyskwalifikowania prac niespełniających wymogów zawartych w Konkursie.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do niewydania nagrody w przypadku pozostającego w związku z Konkursem naruszenia przez Uczestników przepisów Regulaminu lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

9. Zwycięzca jest zwolniony z obowiązku płacenia podatku od nagrody. Jeśli jednorazowa wartość wygranej nie przekracza kwoty 760 zł, a konkurs był organizowany i emitowany (ogłaszany) przez środki masowego przekazu takie jak prasa, radio, telewizja, przychód uzyskany przez podatnika w postaci nagrody będzie wolny od podatku.

Podstawa prawna: ustawa z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 r. nr 14, poz. 176 ze zm.).

10. W kwestiach nieuregulowanych znajdują zastosowanie odpowiednie postanowienia Kodeksu Cywilnego.

11. Wszelkie spory powstałe na tle wykonania niniejszego Regulaminu rozstrzyga Sąd właściwy dla siedziby Organizatora.

12. Niniejszy Regulamin dostępny jest do wglądu w serwisie internetowym NaszeMiasto.pl oraz w siedzibie organizatora konkursu, w Sosnowcu przy ul. Baczyńskiego 25A.

13. Organizator plebiscytu nie przewiduje możliwości wypłacenia ekwiwalentu pieniężnego zamiast nagród.

14. Organizator przewiduje możliwość przedłużenia Konkursu oraz zmiany regulaminu, o czym Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową na adres wskazany przez Uczestnika w formularzu rejestracyjnym.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu bez powiadomienia Uczestnika.

16. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora jest:
Wioletta Niziołek

16. Wszystkie wątpliwości dotyczące konkursu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres organizatora, bądź e-mail: konkurs.slaskie@naszemiasto.pl

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3