Termy na wyłączność dla gości hotelowych - wyłącznie podróże służbowe

Artykuł sponsorowany Hotel Bania
Termy na wyłączność dla gości hotelowych

Aquaparki znalazły się wspólnie z siłowniami i klubami fitness w kategorii podmiotów, których działalność została zawieszona do odwołania w związku z decyzją rządu. Zezwolono natomiast na funkcjonowanie basenów przy hotelach, co umożliwiło Hotelowi Bania stworzenie usługi niespotykanej dotąd na rynku.

Obecnie Goście Hotelu Bania mogą korzystać bez limitu z basenów i saun Termy Bania na wyłączność. To niepowtarzalna okazja, aby wypocząć w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku.

Dobroczynne właściwości wody termalnej, nasyconej bogactwem minerałów, oczyszczające z toksyn seanse saunowe, basen solankowy, wodne place zabaw, zjeżdżalnie i inne atrakcje dla dzieci… Łącznie ponad 2400 m2 lustra wody są do wyłącznej dyspozycji Gości Hotelu Bania.

Dodając termy na wyłączność do niskiego sezonu, czyli znacznie niższych cen, otrzymujemy zestaw, któremu naprawdę ciężko odmówić. Bardzo łatwo zwizualizować siebie w basenie na wyłączność, wypoczywającego w luksusowych wnętrzach góralskiego Hotelu Bania… Warto przejść od wizualizacji do realizacji takiego scenariusza i spędzić wyjątkowe chwile w Białce Tatrzańskiej.

Materiał oryginalny: Termy na wyłączność dla gości hotelowych - wyłącznie podróże służbowe - Gazeta Krakowska

Dodaj ogłoszenie