Gdzie odbędzie się Sylwester z Polsatem 2019/2020? Czy tak, jak przed rokiem - na Stadionie Śląskim? A może impreza powróci - jak w latach poprzednich - na plac przed Spodkiem? Te pytania, mimo że zbliżamy się do połowy listopada, wciąż pozostają bez odpowiedzi. Wiemy natomiast, kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem...

Sylwester z Polsatem 2019/2020


Gdzie odbędzie się Sylwester z Polsatem 2019/2020? W Katowicach czy na Stadionie Śląskim? W ubiegłym roku Sylwestrowa Moc Przebojów gościła na Stadionie Śląskim, bo w Katowicach - w Spodku i sąsiednim Międzynarodowym Centrum Kongresowym - trwał Szczyt Klimatyczny COP24.

Gdzie sylwestrowa zabawa odbędzie się na koniec tego roku? Oficjalnej informacji wciąż nie ma. Wiadomo natomiast, że przedstawiciele Katowic rozmawiają z organizatorami Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019.

- Rozmowy trwają, ale żadna umowa nie została jeszcze podpisana – słyszymy w katowickim magistracie.


Stroną w tych rozmowach jest również Stadion Śląski. - Nie mamy jeszcze żadnej informacji – ucina temat Adam Pawlicki, kierownik działu komunikacji społecznej Stadionu. Ale… - Stadion jest rozważany w tym kontekście – przyznaje.

Szczegółów nie chce też jeszcze zdradzić Telewizja Polsat.

Sylwester z Polsatem 2019: kto wystąpi?


Mimo że nie wiadomo, gdzie odbędzie się impreza, wiemy kto na niej wystąpi. Oczywiście organizatorzy nie ujawnili jeszcze listy wszystkich gwiazd, ale stopniują już napięcie. Pierwszych wykonawców ogłoszono w trakcie dwóch kolejnych programów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

I tak wiadomo, że jedną z gwiazd Sylwestra z Polsatem 2019/2020 będzie Long & Junior, zespół disco polo, który zasłynął hitami „Tańcz, Tańcz, Tańcz" czy „Osiemnastka".

Kolejną gwiazdą ma być zagraniczny zespół La Bouche, czyli muzyczny duet stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray, założony w 1994 roku , który ma na swoim koncie takie utwory jak „Be my lover" czy „You won't forget me".Na ostatnim Sylwestrze z Polsatem bawiło się 40 tys. osób


Dodajmy, że Sylwester z Polsatem w Katowicach organizowany jest od 2015 roku. Zawsze przy udziale i finansowaniu miasta Katowice.W 2018 roku do organizacji wydarzenia dołączył Urząd Marszałkowski, a imprezę sylwestrową przeniesiono na Stadion Ślaski. Powodem był Szczyt Klimatyczny COP24, który w grudniu odbywał się w Katowicach w Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a jedną z hal ustawiono również na placu przed Spodkiem.

Co prawda COP24 odbywało się na początku grudnia, ale demontaż wszystkich wybudowanych na potrzebę wydarzenia hal trwał kilka tygodni, a w związku z tym Sylwestra trzeba było zorganizować w nowej lokalizacji.

Sylwester z Polsatem na Stadionie Śląskim przyciągnął 40 tys. osób. Na scenie wystąpili między innymi Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Sławomir, Enej, Ewa Farna, Cleo, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży i Feel, była też frontmanka zespołu Boney M oraz zespół The Show A Tribute to Abba.


Wiadomości Katowice, Wydarzenia Katowice

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!