Specbud - prace remontowo wykończeniowe oraz budowalne

Artykuł sponsorowany SPECBUD
Firma Specbud ZUH posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług związanych z pracami remontowo-wykończeniowymi oraz budowlanymi. Działamy na terenie województwa opolskiego, małopolskiego oraz śląskiego.

BUDUJEMY I REMONTUJEMY OD A DO Z

Decydując się na budowę domu warto zastanowić się wcześniej nad jedną ważną kwestią – komu powierzysz jego stworzenie? Jeśli chcesz, możesz zaplanować budowę w taki sposób, że każdy jej etap zlecisz innej firmie, posiadającej wąskie specjalizacje. Możesz również zdecydować się na jedną firmę, która wykona dla ciebie wszystkie prace od A do Z. Jeżeli preferujesz ten drugi wariant – świetnie trafiłeś!

Nasza firma powstała w roku 2000, a u jej podstaw leży 30 lat doświadczenia w branży budowlanej oraz remontowo-wykończeniowej. Specjalizujemy się w zleceniach kompleksowych, obejmujących wszystkie prace, aż do pełnego wykończenia. Budujemy dokonałeś jakości domy i budynki, wraz z wykonaniem dachu oraz przygotowaniem wnętrz do stanu „pod klucz”. Wykonujemy również zlecenia z zakresu prac na elewacji.

DLA OSÓB PRYWATNYCH, FIRM, SEKTORU PUBLICZNEGO

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby prywatne, przedsiębiorców oraz firmy, także Państwowe. Realizujemy prace zarówno na prywatnych posesjach, jak i w biurach, obiektach przemysłowych, a także realizujemy zamówienia publiczne. Decydując się na nasze usługi możesz być pewien, że twoje zlecenie zostanie przygotowane z myślą o wszystkich twoich potrzebach i preferencjach.

Przykładamy dużą wagę do materiałów, których używamy w trakcie remontów i dbamy o to, by były to towary najwyższej jakości. Jednakże, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z potrzebnymi materiałami czy zakresem prac, który były wskazany w Twoim przypadku – nie bój się pytać. Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Mamy elastyczne metody pracy i potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego Klienta.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Bogusław Stępała tel. 505 910 022

mail: [email protected], [email protected]

Profil na Oferteo: https://specbud-zuh.oferteo.pl/

Profil na Panoramie Firm: https://panoramafirm.pl/%C5%9Bl%C4%85skie,,katowice,kozielska,12_2/specbud_z.u.h._boguslaw_stepala-srjxaw_jci.html

Dodaj ogłoszenie