Sety pod kontrolą

(TOK)
Mecz z UKS Tempo Chełm Jaworznianie zaczęli mocno. Jednak łatwe uzyskiwanie przewagi (doszli nawet do 21:19 i 24:22) tak w pierwszym, jak i w drugim secie ,uśpiło" siatkarzy Energetyka i przegrali oni w obu końcówkach.

Mecz z UKS Tempo Chełm Jaworznianie zaczęli mocno. Jednak łatwe uzyskiwanie przewagi (doszli nawet do 21:19 i 24:22) tak w pierwszym, jak i w drugim secie ,uśpiło" siatkarzy Energetyka i przegrali oni w obu końcówkach. - Było już niewesoło, ale w trzecim secie odskoczyliśmy na 16:11 i nie oddaliśmy już prowadzenia - mówi Mariusz Łoziński, trener drużyny z Jaworzna. - Następne sety mieliśmy już pod kontrolą - dodaje Łoziński.

MCKiS Energetyk Jaworzno uplasował się na drugiej pozycji w swojej grupie, ale drużynę czekają jeszcze trzy ważne mecze, które ostatecznie zadecydują o jej miejscu w play-offach: z Hilkusem Olkusz, Wawelem Kraków i MOSiR-em Jasło. (JOR)

MCKiS Energetyk Jaworzno: UKS Tempo Chełm 3:2 (28:30; 23:25; 25:20; 25:20; 15:10).