Remont torowiska tramwajowego Katowice, Bytom: Prace remontowe potrwają do niedzieli, do godziny 22. W tym czasie zostały wprowadzone zmiany na liniach tramwajowych 0, 6, 11, 18, 19, 33, 39.
Remont torowiska tramwajowego Katowice, Bytom: czytaj jak do jutra będą kursować tramwaje
Linia nr 6 będzie kursować od przystanku Brynów Pętla do Słonecznej Pętli i za linię nr 19 od przystanku Plac Wolności do Słonecznej Pętli w Katowicach.
Linia nr 11 kursować będzie od Placu Wolności do Słonecznej Pętli w Katowicach oraz od Chebzia Pętli do Chorzowa Stadionu Śl.
Linia nr 19 realizować będzie kursy linii nr 6 i 19 na trasie od przystanku Bytom Politechnika Śl. do przystanku Chorzów Stadion Śl.
Remont torowiska tramwajowego Katowice, Bytom: została uruchomiona komunikacja zastępcza
Zostaną uruchomione dwie linie autobusowej komunikacji zastępczej: T-6 kursująca na trasie Katowice Rondo – Chorzów Stadion Śląski, T-19 kursująca na trasie Bytom Urząd Miasta – Stroszek Zajezdnia. Autobusy będą kursowały z częstotliwością co 15 minut i zatrzymywały się na istniejących przystankach autobusowych lub przystankach tymczasowych.
Przystanki linii T-6 w kierunku Chorzowa:
Katowice Rondo (stanowisko tymczasowe „pod Spodkiem”), Koszutka GIG, Słoneczna pętla, Katowice Morcinka(autobusowy), Katowice Chorzowska(autobusowy, zlokalizowany na ul. Sokolskiej przed skrzyżowaniem z ul. Chorzowską od strony ul. Morcinka), Dąb Huta Baildon(autobusowy), Dąb Kościół(autobusowy), WPKiW Wesołe Miasteczko (stanowisko tymczasowe), WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny, WPKiW Wejście Główne (stanowisko tymczasowe), Chorzów Stadion Śląski (stanowisko tymczasowe na ul. Parkowej).
Przystanki linii T-6 w kierunku Katowic:
Chorzów Stadion Śląski (stanowisko tymczasowe na ul. Parkowej), WPKiW Wejście Główne (stanowisko tymczasowe), WPKiW Wesołe Miasteczko (stanowisko tymczasowe), Dąb Kościół (autobusowy), Dąb Huta Baildon (autobusowy), Katowice Chorzowska(autobusowy; zlokalizowany na ul. Chorzowskiej przy „Banku Śląskim”), Katowice Rondo (stanowisko tymczasowe „pod Spodkiem”)
Przystanki linii T-19 w kierunku Placu Sikorskiego:
Stroszek Zajezdnia (tramwajowy),Stroszek Osiedle (autobusowy), Stroszek Targowisko (tymczasowy), Stroszek Pl. Żeromskiego (tramwajowy),Stroszek Kopalnia (autobusowy), Dąbrowa Miejska Centrum Handlowe (autobusowy),Dąbrowa Miejska Kościół (autobusowy), Bytom Odrzańska (autobusowy), Fałata (autobusowy), Legionów (autobusowy), Urząd Miasta.
Przystanki linii T-19 w kierunku Stroszka:
Bytom Urząd Miasta, Legionów (autobusowy), Fałata (autobusowy), Odrzańska (autobusowy), Dąbrowa Miejska Kościół (autobusowy), Dąbrowa Miejska (autobusowy), Centrum Handlowe (autobusowy), Stroszek Kopalnia (autobusowy), Osiedle (autobusowy), Stroszek Zajezdnia.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?