Polonia Bytom - GKS Katowice 1:1 [ZDJĘCIA]

ivan
Polonia Bytom - GKS Katowice
Polonia Bytom - GKS Katowice Mikołaj Suchan
Derby w I lidze zakończyły się remisem. Przez dłuższy czas spotkania mecz rozczarowywał. Z boiska wiało nudą. Wszystko wynagrodziła końcówka meczu. Czerwona kartka, zmarnowany karny i dwie bramki. Polonia Bytom - GKS Katowice 1:1, zobacz zdjęcia, czytaj relację!

Gorąco zaczęło się robić w 78. minucie. Kamil Białkowski w ciągu dwóch minut dorobił się dwóch żółtych kartek i wyleciał z boiska. Goście grali w przewadze.

Szybko ten fakt wykorzystali. W 82. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego precyzyjny strzał głową oddał Adrian Napierała i było 1:0.

Wydawało się, że już po emocjach. Tym bardziej, że cztery minuty później sędzia podyktował rzut karny dla GieKSy. Trznadel faulował Goncerza. Do piłki podszedł Pitry. Jego strzał obronił jednak Mateusz Mika. Podobnie było z dobitką Goncerza.

Dwie minuty później sprawdziło się stare piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Po rzucie wolnym, pięknym strzałem Bartosz Nowak doprowadził do wyrównania!

Oglądałeś mecz Polonia Bytom - GKS Katowice? Podziel się wrażeniami, skomentuj!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0