Politechnika dalej jest najlepsza

(greg)
Po szóstej kolejce spotkań w Katowickiej Amatorskiej Lidze Siatkówki Kobiet nadal na czele tabeli znajdują się zawodniczki Politechniki Śląskiej. Do pięciu poprzednich zwycięstw siatkarki tej drużyny dorzuciły ...

Po szóstej kolejce spotkań w Katowickiej Amatorskiej Lidze Siatkówki Kobiet nadal na czele tabeli znajdują się zawodniczki Politechniki Śląskiej. Do pięciu poprzednich zwycięstw siatkarki tej drużyny dorzuciły kolejne dwie wygrane. W dwóch setach pokonały kolejno Spartakusa Katowice i TKKF Kobiety. Studencka drużyna ma teraz w swoim dorobku siedem wygranych meczów. Nie dość, że nikt jej jeszcze nie pokonał, to na dodatek nie straciła nawet seta.

W innych meczach szóstej kolejki KALSK po zaciętych spotkaniach TKKF Kobiety przegrały z Elektrownią Łaziska oraz z I Liceum Ogólnokształcącym z Mikołowa.

Wyniki 6. kolejki: TKKF Kobiety-Elektrownia Łaziska 1:2 (25:10, 17:25, 8:15), I LO Mikołów-TKKF Kobiety 2:1 (22:25, 25:20, 15:5), Politechnika Śl.-Spartakus Katowice 2:0 (25:23, 25:20), PŚl.-TKKF Kobiety 2:0 (25:23, 25:18).

Następna seria spotkań rozegrana zastanie dopiero 9 maja. Zmierzą się w niej kolejno Uniwersytet Śląski z UKS 27 Katowice, I LO Mikołów z UŚ, Elektrownia Łaziska z UKS 27 oraz UŚ z Akademią Ekonomiczną. Wszystkie mecze odbywają się w hali MOSiR przy ul. Józefowskiej 40.