Olej kokosowy tłoczony na zimno nierafinowany extra virgin na talerz czy ciało?

Artykuł sponsorowany
Olej kokosowy to niezwykle wartościowy składnik diety, ale nie tylko. Oprócz właściwości odchudzających i normalizujących metabolizm, posiada jeszcze wspaniałe właściwości pielęgnacyjne. Stosowany na ciało, ujędrnia i odżywia skórę, a nawet potrafi skutecznie walczyć z długotrwałą grzybicą.

ZOBACZ KONIECZNIE:
ORYGINALNY 100 % OLEJ KOKOSOWY EXTRA VIRGIN TŁOCZONY NA ZIMNO

Wysoka jakość oleju kokosowego jest podstawą jego skuteczności. Wszystkie właściwości prozdrowotne zawiera jedynie olej kokosowy, tłoczony na zimno (tzw. masło kokosowe, olej kokosowy extra virgin). Taki olej ma delikatny aromat kokosowy i poniżej 25 stopni biały kolor i konsystencję, przypominającą smalec.
Pełnowartościowy nierafinowany olej kokosowy extra virgin oferuje firma Wish, specjalizująca się od lat w dystrybucji i produkcji naturalnych produktów, stymulujących zdrowie i zdrowe odchudzanie. Tutaj więcej o oleju kokosowym firmy Wish - www.zdrowiemarket.pl.

Olej kokosowy na nadwagę
Szczególnie osoby, które mają problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej w formie otyłości, czy nadwagi powinny sięgnąć po olej kokosowy. Olej skutecznie wspomaga redukcję wagi, obniża również poziom złego cholesterolu i zwiększa odporność.

Jak wynika z badań, przeprowadzonych na uniwersytecie w Brazylii, zastosowanie oleju kokosowego w codziennej diecie, w ilości 30ml na dobę, wpływa na znaczną utratę nadprogramowych kilogramów. Efekt ten jest największy o osób, które borykają się z tzw. otyłością brzuszną, uznawaną za najniebezpieczniejszą dla zdrowia.

Cenne kwasy tłuszczowe, obecne w oleju kokosowym extra virgin sprawiają, że ma on również działanie antybakteryjne, antygrzybiczne, antywirusowe, a nawet antynowotworowe. W ostatnich latach przeprowadzono wiele badań, nad skutecznością oleju kokosowego w walce z różnymi chorobami, od grzybicy, nadwagi, cukrzycy, po nowotwory, a nawet HIV.

Tłuszcz z oleju kokosowego
Olej kokosowy extra virgin zawiera specyficzny rodzaj tłuszczu. To tzw. średniołańcuchowe tłuszcze, które rozkładają się inaczej niż inne tłuszcze roślinne i zwierzęce. W ciele nie powodują odkładania zbędnych kilogramów, tylko od razu są spalane i wydatkowane na energię. Dzięki ich spożywaniu mamy dostęp do szybkiej dawki energii, która jest bezpieczna dla naszej tuszy i dla naszego organizmu.

ZOBACZ KONIECZNIE:
ORYGINALNY 100 % OLEJ KOKOSOWY EXTRA VIRGIN TŁOCZONY NA ZIMNO

Jak wynika z badań naukowców (Neurobiology of Aging, 2006) podawanie tych właśnie trójglicerydów (tłuszczy) średniołańcuchowych wpłynęło na poprawę stanu zdrowia osób chorych na Alzheimera. Łatwoprzyswajalny olej kokosowy odżywiał mózg chorych, mający problem z przyswajaniem energii np. z glukozy.

Olej kokosowy zalecany jest też sportowcom. Szybki dostęp do zdrowej energii i łatwe jej spalanie, powodują, że olej kokosowy nie tylko chroni przed rozrostem tkanki tłuszczowej, ale wspomaga rozwój masy mięśniowej.

Pycha olej kokosowy
Olej kokosowy extra virgin jest nie tylko zdrowy, ale również bardzo smaczny. Z powodzeniem zastępuje masło na kanapce, mleko w kawie, a łyżeczka dodana do koktajlu, czy zupy sprawia, że nabierają aksamitnej konsystencji.

Może być stosowany również jako balsam, czy krem na twarz i ciało. Doskonale odżywi i ujędrni zmęczoną skórę. Zresztą od dawna jest w kosmetyce wykorzystywany. Ma właściwości wybielające zęby i może być używany jako składnik pasty do zębów. Naukowcy przekonują również o jego cennych właściwościach w regeneracji włosów, dzięki białkom, które łatwo przenikają do wewnętrznej struktury włosa.

Decydując się na kupno oleju kokosowego, warto zainwestować w olej najwyższej jakości – olej kokosowy nierafinowany extra virgin. Firma Wish – lider na rynku suplementów naturalnych - jest dystrybutorem oleju kokosowego extra virgin, o najlepszych parametrach technicznych i odżywczych. Tylko taki olej, nierafinowany ma pełne walory smakowe i właściwości prozdrowotne więcej na www.zdrowiemarket.pl.

Dodaj ogłoszenie