Nowoczesne technologie w drzwiach zewnętrznych

Materiał informacyjny Feniks Media Group W.Ślaga, D.Wajs Spółka Jawna
Drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka domu, ale także gwarancja bezpieczeństwa. Oprócz najwyższej jakości materiałów, perfekcji wykonania i unikalnego designu powinny być wyposażone w skuteczne systemy zabezpieczające. Producenci ekskluzywnych drzwi zewnętrznych wykorzystują nowoczesne technologie w procesie produkcji oraz w zakresie nowoczesnych systemów bezpieczeństwa. Na innowacje stawia firma PARMAX, która jako pierwsza na polskim rynku zaimplementowała do drzwi zewnętrznych takie rozwiązania jak czytnik linii papilarnych oraz skaner twarzy.

Współczesna architektura coraz częściej sięga po nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na ich wykorzystywanie decydują się producenci, którzy cechują się innowacyjnością. Firma PARMAX od lat wyznacza trendy na polskim rynku drzwi zewnętrznych i wprowadza innowacyjne rozwiązania. To PARMAX jako pierwszy na rynku polskim w drzwiach zewnętrznych wprowadził dostawki glass, zawias pivot oraz najnowocześniejsze rozwiązania, które zrewolucjonizowały podejście do bezpieczeństwa, czyli czytnik linii papilarnych oraz skaner twarzy, który PARMAX oferuje jako jedyna firma w Polsce, a trzecia w Europie.

Czytniki linii papilarnych ekey

To jedno z najlepszych rozwiązań zapewniających dostęp do drzwi i do domu. Identyfikacja za pomocą linii papilarnych jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym. Stosowany w drzwiach zewnętrznych PARMAX ekey czytnik linii papilarnych integra 2.0, dzięki niewielkiej głębokości montażowej jest idealnym rozwiązaniem do zabudowy w drzwiach wejściowych. Obudowa czytnika cechuje się ładnym, prostokątnym kształtem i prostą, nowoczesną stylistyką oraz gustownymi kolorami, które użytkownik może dobrać do stylu swoich drzwi. Czytnik linii papilarnych integra 2.0 jest dostępny także ze zintegrowaną funkcją RFID do bezdotykowego otwierania kartą lub w wersji Bluetooth, w przypadku której wszystkie procesy administracyjne czytnika linii papilarnych wykonywane są za pomocą aplikacji ekey home.

Skaner twarzy

Najnowocześniejszy system otwierania, w który wyposaża swoje drzwi firma PARMAX, to skaner twarzy. Jesienią 2019 roku producent drzwi zewnętrznych klasy premium przetarł szlaki i jako pierwszy w Polsce jako zabezpieczenie wprowadził skaner twarzy. Identyfikacja twarzy jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem, ponieważ proces skanowania odbywa się niemal automatycznie, przez co wejście do domu przebiega i wygląda z zewnątrz tak, jakby gospodarz przez krótką chwilę obserwował gościa przez wizjer. Proces rozpoznawania twarzy trwa niecałą sekundę. Jest to przełomowa technologia, którą firma PARMAX zaadaptowała na potrzeby drzwi zewnętrznych.

Pierwszym modelem, w którym został zaimplementowany czytnik twarzy, są drzwi dębowe Top Design GLASS całoszklane, z dwiema dostawkami Glass. W tym przypadku czytnik twarzy znajduje się na skrzydle. Dodatkowe zastosowane zabezpieczenia to: zamek listowy automatic 3-punktowy, długa listwa zaczepowa zamka, która zwiększa ochronę przed włamaniem, czy zaczepy antywyważeniowe.

Dom to przestrzeń, w której powinniśmy się czuć swobodnie i bezpiecznie. Aby tak było, warto na etapie projektowania budynku i wyboru drzwi zewnętrznych decydować się na nowoczesne technologie, które podnoszą standard bezpieczeństwa. Drzwi zewnętrzne firmy PARMAX, wyposażone w takie systemy jak czytnik linii papilarnych czy skaner twarzy to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, najwyższą jakość i nietuzinkowy design.

Materiał oryginalny: Nowoczesne technologie w drzwiach zewnętrznych - Mazowieckie Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie