Nova Mikołowska – 166 mieszkań w II etapie już w sprzedaży

Materiał informacyjny Activ Investment Sp. z o.o.
Z początkiem maja Activ Investment rozpoczął sprzedaż drugiego etapu inwestycji Nova Mikołowska w centrum Katowic. Oferta powiększyła się o 166 mieszkań o powierzchniach od 27 do 109 m².

Nova Mikołowska to jedna z nielicznych inwestycji mieszkaniowo – usługowych realizowanych w ścisłym centrum Katowic. W ramach projektu powstają dwa budynki mieszkalno – usługowe w z 323 mieszkaniami oraz 20 lokalami usługowymi. Budowa i sprzedaż pierwszego z nich nieustannie trwa od drugiej połowy 2020 roku. Do sprzedaży właśnie trafił II etap. Sprawdź listę mieszkań

- W tym momencie mamy sprzedanych ponad 50% mieszkań w budynku B, znajdującym się od strony ulicy Strzeleckiej. Biorąc pod uwagę wczesny etap budowy jest to bardzo dobry wynik, który zachęcił nas do poszerzenia oferty o kolejne 166 mieszkań z budynku A już teraz. Wśród nich znajdują się mieszkania 1,2,3 i 4 pokojowe z tarasami o powierzchniach do prawie 40 m². – mówi Monika Kudełko dyrektor ds. komunikacji i strategii marketingowej.

- Inwestorów zadowoli fakt, że do oferty powróciły najbardziej popularne małe mieszkania 2 pokojowe o powierzchniach do 38 m2, które w budynku B wyprzedały się w pierwszej kolejności. – dodaje. Sprawdź listę mieszkań

Nova Mikołowska jest inwestycją unikatową w Katowicach pod względem lokalizacji. Budynek zlokalizowany jest blisko uczelni wyższych (w promieniu 2 km znajduje się ich aż 6) dworca oraz rynku, do którego spacer zajmie nie więcej niż 15 minut. Atutem jest także rozwinięta sieć połączeń komunikacyjnych. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się 2 minuty od inwestycji.

Tu podaj tekst alternatywny

Zielone skwery dla mieszkańców

Nad projektem budynków i zagospodarowania terenu pracowało wielu specjalistów dla których stworzenie nowych przestrzeni miejskich, w tym przestrzeni miejskich w formie zielonych skwerów było kluczową ideą. Na powierzchni ponad 2300 m² zaprojektowane zostały atrakcyjne tereny zielone obfitujące w różnego typu nasadzenia drzew, krzewów, traw ozdobnych oraz bylin zarówno dostosowanych do warunków miejskich jak i cennych przyrodniczo. Na 5 placach (3 miejskich oraz 2 prywatnych dla mieszkańców inwestycji) łącznie zostanie zasadzonych ponad 40 drzew.

Deweloper z doświadczeniem

To już czwarta inwestycja realizowana przez Activ Investment w Katowicach. Deweloper jest znany na Śląsku z inwestycji przy ul. Krzywoustego, kompleksu mieszkalno – usługowego Cztery Wieże oraz Osiedla Karoliny.

Więcej informacji:
www.mieszkaniaWcentrum.pl

Dodaj ogłoszenie