MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Narysuj miasteczko Peronowo i wygraj nagrody dla siebie oraz swojej szkoły

RED
Narysuj miasteczko Peronowo i wygraj nagrody dla siebie oraz swojej szkoły. To konkurs Urzędu Transportu Kolejowego w ramach kampanii "Kolejowe ABC" po hasłem "Kierunek: Bezpieczeństwo". Zdjęcia prac plastycznych należy nadsyłać do 31 października 2022.

Należy przedstawić miasteczko Peronowo. Musi być na nim widoczny nosorożec Rogatek (bohater kampanii "Kolejowe ABC"), musi być logo akcji oraz - koniecznie - sytuacja ukazująca bezpieczne zachowanie na przejeździe drogowo-kolejowym, dworcu, peronie, w pociągu i innych obiektach kolejowych.

Pracę należy sfotografować (1 zdjęcie pracy papierowej lub 3 zdjęcia pracy przestrzennejczyli np. makiety), a następnie wysłać przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie https://kolejoweabc.pl/kierunek-bezpieczenstwo/. Oryginał należy zachować do czasu rozstrzygnięcia konkursu „Kierunek –Bezpieczeństwo”. Jest to warunek konieczny do otrzymania nagród.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-VI szkoły podstawowej. Ważne, by była to praca zbiorowa. Zespół może liczyć od 3 do 30 uczniów. Może to być cała klasa, mogą też uczestnikami konkursu być uczniowie z różnych klas lub kółko plastyczne, kółko techniczne, świetlica szkolna, itp.

Zwycięski zespół otrzyma:
* plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem o wartości 20000 zł(lub ekwiwalent w wysokości 20000 zł na inny sprzęt sportowy, jeśli infrastruktura szkoły uniemożliwia montaż),
* 3-dniowa zielona szkoła w wybrane miejsce,
* wyświetlenie zwycięskiej pracy jako elementu wideomappingu 3D podczas ogólnopolskiego wydarzenia,które odbędzie się 3 grudnia we Wrocławiu

Dla pięciu wyróżnionych zespołów przewidziano zestaw urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu wraz z montażem o wartości 5000 zł.

Dla wszystkich uczestników: opaski na rękę.

Organizatorem konkursu jest Urząd Transportu Kolejowego w ramach kampanii Kolejowe ABC II.
Wszystkie informacje, dokumenty oraz regulamin znajdują się na stronie: https://kolejoweabc.pl/kierunek-bezpieczenstwo/

od 12 lat
Wideo

Nowy pistolet MPS z Fabryki Broni "Łucznik"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Narysuj miasteczko Peronowo i wygraj nagrody dla siebie oraz swojej szkoły - Tychy Nasze Miasto

Wróć na katowice.naszemiasto.pl Nasze Miasto