Młody zielony jęczmień w Green Magma pokarm Bogów

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Mody jęczmień, dostępny w kapsułkach, tabletkach i proszku, w pełni zasłużył sobie na miano boskiego pokarmu. Znany i spożywany od tysięcy lat, jest uznawany za najbardziej wszechstronny i najobficiej zaopatrzony przez naturę produkt. Ma silne działanie odchudzające i odżywcze. Młody jęczmień zalecany jest nawet dla niemowlaków, jak i osób w podeszłym wieku.

ZOBACZ KONIECZNIE:
MŁODY ZIELONY JĘCZMIEŃ NA ODCHUDZANIE sprawdź na www.zdrowiemarket.pl <<< KLIKNIJ

Młody jęczmień w kapsułkach to najwygodniejsza forma czystego, skoncentrowanego ekstraktu jęczmienia. Zawiera witaminy, mikroelementy i aminokwasy, również te rzadko występujące w innych produktach żywieniowych.

Bardzo dobrej jakości, czysty jęczmień można nabyć bezpośrednio u producenta i dystrybutora naturalnych suplementów na odchudzanie – firmy Wish. Więcej o „Młodym Jęczmieniu Premium+ w kapsułkach” tutaj -> www.zdrowiemarket.pl

Młody jęczmień w kapsułkach
Młody jęczmień w tabletkach (ale nie tylko, bo dostępny jest również w proszku do przygotowania z wodą) obdarza bogactwem swoich składników jedynie pod warunkiem, że został odpowiednio wyprodukowany. Tylko dobrej jakości procesy technologiczne nie niszczą wartościowych składników delikatnego, młodego jęczmienia.

A młody jęczmień ma ich w każdej kapsułce całe mnóstwo. Ma 11 razy więcej wapnia niż mleko krowie, dzięki czemu chroni przed odwapnieniem kości i opóźnia osteoporozę.

Młody jęczmień w tabletkach zawiera 5 razy więcej żelaza niż popularny szpinak. Regularne spożywanie zielonego, młodego jęczmienia w kapsułkach wzmacnia organizm i powoduje zwiększenie procesów dotlenienia komórek.

Młody jęczmień – moc w pigułce
Młody jęczmień w kapsułkach, polecany jest w okresach przesilenia wiosennego i innych stanach zmęczenia. Jest bezpieczny i łagodny w działaniu nawet dla osób osłabionych.

Młody jęczmień jest bombą witaminową. Zawiera 7 razy więcej witaminy C, niż pomarańcza i całe mnóstwo witamin z grupy B.

Powoduje odkwaszenie organizmu, zapobiegając w ten sposób przykrym dolegliwościom, wynikającym z nadmiernego zakwaszenia, częstego przy dzisiejszej diecie, bazującej na produktach przetworzonych.

Starożytne ziarno mocy
Choć młody jęczmień znany jest od tysięcy lat, swoją popularność zawdzięcza japońskiemu badaczowi, który przeżył w napromieniowanej Hiroszimie kilkadziesiąt lat. Szukając antidotum m.in. na choroby popromienne testował wraz z zespołem wiele różnych substancji. Były to głównie wyciągi z traw i zbóż.
Młody jęczmień okazał się jednym ze smaczniejszych, bezpieczniejszych bo nie uczulających i najbardziej odżywczych substancji.

Wygodny młody jęczmień w tabletkach
Do dziś w Japonii młody jęczmień sprzedawany jest w formie koktajlu, często przyrządzanego bezpośrednio przy Klientach, dla zachowania pełnych wartości odżywczych.

Bo w przypadku młodego jęczmienia – łatwo o utratę takich wartości. Stąd ważny wysokiej jakości proces produkcji. Młody Jęczmień Premium+ w kapsułkach firmy Wish, to produkt spełniający najbardziej rygorystyczne normy technologiczne.

Więcej inforamcji na stronie www.zdrowiemarket.pl

Młody Jęczmień Premium+ 600mg to życiodajna natura, zaklęta w kapsułkach .

Dodaj ogłoszenie