Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022. Memy po meczu Polska - Arabia Saudyjska. Szczęsny nowym ministrem obrony!

Tomasz Kuczyński
Za nami emocjonujące starcie Polska - Arabia Saudyjska. Po golu Zielińskiego w pierwszej połowie i bezbłędnym strzale kapitana polskiej drużyny w 82 minucie, Polska wygrywa 2:0. To drugi mecz na mundialu w Katarze. Niekwestionowaną gwiazdą dzisiejszego spotkania był Wojciech Szczęsny, przez internautów ogłoszony nowym Ministrem Obrony Narodowej! Zobacz najlepsze MEMY po spotkaniu reprezentacji Polski.

Polskich kibiców ucieszyło ofensywne ustawianie drużyny Czesława Michniewicza z dwoma napastnikami Robertem Lewandowskim i Arkadiuszem Miliekiem.

Internauci odnotowali niewłaściwe flagi na grafice na początku transmisji telewizyjnej. Katarski realizator najwyraźniej zapomniał zmienić je po meczu Tunezji z Australią.

Polacy bardzo szybko zobaczyli trzy żółte kartki.

Kiedy w 40. minucie Piotr Zieliński zdobył gola po podaniu Roberta Lewandowskiego internet oszalał!

Jeszcze większa euforia zapanowała, gdy w doliczonym czasie Wojciech Szczęsny obronił rzut karny i dobitkę! „Jedenastka” została podyktowana po wątpliwym faulu Krystiana Bielika.

Polacy prowadzili do przerwy 1:0. W drugiej połowie Arabia atakowała, ale to Polska miała poprzeczkę po główce Milika, a w słupek trafi Lewandowski.

Kiedy Robert Lewandowski wpakował na 2:0 było wiadomo, że tej wygranej nikt nam nie zabierze! To pierwszy gol "Lewego" w mundialach. Lewandowski uronił łzę, a później mógł zdobyć drugą swoją bramkę, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Katar 2022. Memy po meczu ...