Mistrzostwa świata Elity w hokeju na lodzie Czechy 2024. Gdzie oglądać mecze Polaków?
Mecze mistrzostw świata Elity w hokeju na lodzie będą transmitowane w Polsacie Sport oraz w serwisie Polsat Box Go. Tam będzie można zobaczyć wszystkie mecze reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Czechach.
Mistrzostwa świata Elity w hokeju na lodzie 2024. Terminarz, szczegółowy program mistrzostw świata w Czechach
Faza grupowa
Grupa A (Praga)
Szwajcaria - Norwegia 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Bramki: 1:0 Andrighetto (12), 1:1 Vikingstad (15), 2:1 Loeffel (25), 3:1 Senteler (29), 4:1 Scherwey (34), 5:1 Niederreiter (52), 5:2 Brandsegg-Nygard (59)
Czechy - Finlandia 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, rzuty karne 2:0)
Bramki z karnych: Kase, Cervenka
Wielka Brytania - Kanada (11.05, godz. 12:20)
Austria - Dania (11.05, godz. 16:20)
Norwegia - Czechy (11.05, godz. 20:20)
Finlandia - Wielka Brytania (12.05, godz. 12:20)
Dania - Kanada (12.05, godz. 16:20)
Austria - Szwajcaria (12.05, godz. 20:20)
Norwegia - Finlandia (13.05, godz. 16:20)
Szwajcaria - Czechy (13.05, godz. 20:20)
Dania - Norwegia (14.05, godz. 16:20)
Kanada - Austria (14.05, godz. 20:20)
Czechy - Dania (15.05, godz. 16:20)
Szwajcaria - Wielka Brytania (15.05, godz. 20:20)
Finlandia - Austria (16.05, godz. 16:20)
Kanada - Norwegia (16.05, godz. 20:20)
Wielka Brytania - Dania (17.05, godz. 16:20)
Czechy - Austria (17.05, godz. 20:20)
Dania - Szwajcaria (18.05, godz. 12:20)
Kanada - Finlandia (18.05, godz. 16:20)
Czechy - Wielka Brytania (18.05, godz. 20:20)
Norwegia - Austria (19.05, godz. 16:20)
Szwajcaria - Kanada (19.05, godz. 20:20)
Wielka Brytania - Norwegia (20.05, godz. 16:20)
Finlandia - Dania (20.05, godz. 20:20)
Austria - Wielka Brytania (21.05, godz. 12:20)
Kanada - Czechy (21.05, godz. 16:20)
Finlandia - Szwajcaria (21.05, godz. 20:20)
Tabela
M-ce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. | Szwajcaria | 1 | 3 | 5-2 |
2. | Czechy | 1 | 2 | 1-0 |
3. | Finlandia | 1 | 1 | 0-1 |
4. | Austria | 0 | 0 | 0-0 |
4. | Dania | 0 | 0 | 0-0 |
4. | Kanada | 0 | 0 | 0-0 |
4. | Wielka Brytania | 0 | 0 | 0-0 |
6. | Norwegia | 1 | 0 | 2-5 |
Grupa B (Praga)
Słowacja - Niemcy 4:6 (0:0, 2:3, 2:3)
Bramki: 0:1 Kahun (30), 0:2 Muller (33), 1:2 Hrivik (37), 2:2 Fehervary (39), 2:3 Kaelble (40), 2:4 Michaelis (45), 3:4 Hudacek (55), 3:5 Pfoederl (57), 3:6 Eder (59), 4:6 Sukel (60)
Szwecja - USA 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Bramki: 1:0 Eriksson (9), 2:0 Raymond (23), 2:1 Werenski (32), 3:1 Johansson (37), 3:2 Nelson (44), 4:2 Hedman (60), 5:2 Eriksson (60)
Francja - Kazachstan (11.05, godz. 12:20)
Polska - Łotwa (11.05, godz. 16:20)
USA - Niemcy (11.05, godz. 20:20)
Słowacja - Kazachstan (12.05, godz. 12:20)
Łotwa - Francja (12.05, godz. 16:20)
Szwecja - Polska (12.05, godz. 20:20)
USA - Słowacja (13.05, godz. 16:20)
Niemcy - Szwecja (13.05, godz. 20:20)
Kazachstan - Łotwa (14.05, godz. 16:20)
Polska - Francja (14.05, godz. 20:20)
Niemcy - Łotwa (15.05, godz. 16:20)
Słowacja - Polska (15.05, godz. 20:20)
Kazachstan - Szwecja (16.05, godz. 16:20)
USA - Francja (16.05, godz. 20:20)
Niemcy - Kazachstan (17.05, godz. 16:20)
Polska - USA (17.05, godz. 20:20)
Łotwa - Szwecja (18.05, godz. 12:20)
Niemcy - Polska (18.05, godz. 16:20)
Francja - Słowacja (18.05, godz. 20:20)
USA - Kazachstan (19.05, godz. 16:20)
Słowacja - Łotwa (19.05, godz. 20:20)
Szwecja - Francja (20.05, godz. 16:20)
Kazachstan - Polska (20.05, godz. 20:20)
Francja - Niemcy (21.05, godz. 12:20)
Łotwa - USA (21.05, godz. 16:20)
Szwecja - Słowacja (21.05, godz. 20:20)
Tabela
M-ce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. | Szwecja | 1 | 3 | 5-2 |
2. | Niemcy | 1 | 3 | 6-4 |
3. | Francja | 0 | 0 | 0-0 |
3. | Kazachstan | 0 | 0 | 0-0 |
3. | Łotwa | 0 | 0 | 0-0 |
3. | Polska | 0 | 0 | 0-0 |
5. | Słowacja | 1 | 0 | 4-6 |
6. | USA | 1 | 0 | 2-5 |
CZYTAJ TAKŻE: Piękniejsza strona kobiecej reprezentacji piłkarskiej. Poznajcie Pajor i koleżanki
Faza pucharowa
1/4 finału
1 drużyna z grupy A - 4 drużyna z grupy B (23.05, godz. 16:20, Praga)
1 drużyna z grupy B - 4 drużyna z grupy A (23.05, godz. 16:20, Ostrawa)
2 drużyna z grupy B - 3 drużyna z grupy A (23.05, godz. 20:20, Praga)
2 drużyna z grupy A - 3 drużyna z grupy B (23.05, godz. 20:20, Ostrawa)
1/2 finału
zwycięzca pierwszego ćwierćfinału - zwycięzca drugiego ćwierćfinału (25.05, godz. 14:20, Praga)
zwycięzca pierwszego ćwierćfinału - zwycięzca drugiego ćwierćfinału (25.05, godz. 18:20, Praga)
Mecz o 3 miejsce
26.05, godz. 15:20, Praga
Finał
26.05, godz. 20:20, Praga
"Szpila" i "Tiger" znowu spełniają marzenia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?