Kursy nurkowania i inne atrakcje w Katowicach

Artykuł sponsorowany
Po tygodniu ciężkiej pracy większość z nas w weekend dłużej śpi, ogląda dobry film i gotuje coś smacznego. Kolejny poniedziałek jednak nadchodzi zbyt szybko, uniemożliwiając nam przeżycie czegoś naprawdę niezwykłego. Jak nie zmarnować weekendu? Sprawdź sam.

Prezent Marzeń to inicjatywa, która zapewnia, że każdą chwilę życia można uczynić niezapomnianą. Sklep internetowy zawiera szereg ofert, które zrelaksują Twoje ciało i wzbogacą życie o nowe doświadczenia. Odkrywaj podróże w przestworzach, rezerwując loty na paralotni, szybowcem czy balonem, odważ się na skok ze spadochronem i na bungee, poznawaj świat ekskluzywnych trunków na wieczorowych kursach degustacji whisky, wina czy piwa, przejedź się superszybkimi autami rajdowymi i wyścigowymi, a na koniec zdecyduj się na pełne odprężenie, korzystając z masaży relaksacyjnych i zabiegów kosmetycznych. Wszystkie powyższe atrakcje odbywają się pod okiem profesjonalnych instruktorów oraz przy użyciu najlepszego sprzętu.

Mieszkańcy Katowic i okolic mogą poznać oferty dedykowane specjalnie dla nich. Miłośnicy przygód mogą zdecydować się na dwugodzinny kurs nurkowania pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Całość kursu zawiera w sobie część teoretyczną oraz praktyczną i odbywać się będzie na wodach basenowych lub basenopodobnych. Kurs jest świetnym pomysłem na prezent dla najbliższych (także sprawdza się jako upominek dla par).

Konkurs: z Naszym Miastem możesz wygrać nietypowy prezent – box dla niej lub dla niego z mnóstwem powyższych atrakcji do wyboru. Sam zdecyduj, co chcesz otrzymać! Aby wziąć udział w konkursie przejdź do formularza zgłoszeniowego i wyślij zdjęcie pasujące do hasła: „Nareszcie weekend!”. Pokaż, jak się bawisz w wolne dni oraz co Tobie sprawia największą przyjemność. Na zgłoszenia czekamy do 24 czerwca!

SZCZEGÓŁY KONKURSU

KLIKNIJ TUTAJ: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dodaj ogłoszenie