Koncerty Katowice 2021. Letnie Brzmienia: Zawiałow, Dąbrowska, Zalewski i inni. Sprawdź program i daty koncertów

Materiał informacyjny Eventim
W Katowicach odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na śląskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Anię Dąbrowską, Darię Zawiałow czy Krzysztofa Zalewskiego. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł.

Zdjęcie z Wrocławia z 2020 roku
W Katowicach odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na śląskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Anię Dąbrowską, Darię Zawiałow czy Krzysztofa Zalewskiego. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł. Zdjęcie z Wrocławia z 2020 roku Mariola Żołądź
Hurra! Od czerwca do sierpnia 2021 r. w ramach Letnich Brzmień w Hali Parkowej w Katowicach odbędą się koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na Śląsku wystąpią tym m.in.: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Ania Dąbrowska, zespół Mikromusic i inni. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Ile będą kosztować bilety na koncerty w Katowicach? Wszystkie informacje znajdziecie w artykule poniżej.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za dobrą muzyką i plenerowymi wydarzeniami. W Katowicach odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na śląskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Anię Dąbrowską, Darię Zawiałow czy Krzysztofa Zalewskiego.

Koncerty, Katowice. Kto jeszcze wystąpi latem?

To dopiero pierwsze ogłoszenia organizatorów a z pewnością lista gwiazd wydłuży się o kolejne, wyczekiwane przez fanów, nazwiska artystów. Na ten moment wiadomo, że w Katowicach zagrają:

Letnie Brzmienia 2021 - ceny biletów i karnetów na koncerty w Katowicach

Bilety na Letnie Brzmienia w Katowicach i innych miastach można kupić w cenie od 59 zł. Jest także opcja wykupienia karnetów w cenie 249 zł. W ramach karnetu otrzymujecie 3 kody, które upoważniają do wyboru 3 koncertów w ramach trasy Letnie Brzmienia 2021 (nie obowiązują na zestaw Bitamina + Miętha + Vito Bambino).
Karnety można kupować na stronie: eventim.pl/letniebrzmienia.

Jak skorzystać z karnetu?
Zobacz instrukcję:

Dzieci na koncertach
Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek dziecka musi zostać jednak potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Letnie Brzmienie 2021 w Katowicach - program

Letnie Brzmienia a Katowice

Projekt Letnie Brzmienia wspiera realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju Miasta Katowice. „ (…) To plan rozwoju świata składający się siedemnastu podstawowych celów, dotykających aspektów zarówno gospodarczych, społecznych, jak i środowiskowych. Ujęte w Agendzie 2030 intencje są niezwykle ambitne i stanowią prawdziwe wyzwanie. Zostały przygotowane na podstawie wyników przeprowadzonych wcześniej konsultacji społecznych, przy zaangażowaniu wielu podmiotów na świecie, których głosy koncentrowały się na potrzebach najbiedniejszych i najsłabszych jednostek.” Więcej o projekcie przeczytać można na katowice.eu.

Koncerty - ważne informacje

Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Z uwagi na obecną sytuację - należy na bieżąco śledzić informacje w social mediach i na stronie wydarzenia oraz powiadomienia mailowe ze strony bileterii eventim.pl.

Szczegółowe informacje, komunikaty, informacje o zmianach koncertów znajdziesz na stronie wydarzenia www.letniebrzmienia.pl

Koncerty 2021 a COVID-19. Zasady bezpieczeństwa

Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach Facebookowych, ale jak zapowiadają organizatorzy:

Miejsca, w których odbędą się Letnie Brzmienia leżą w sercach miast. Charakteryzuje je ogromna przestrzeń, dzięki której uczestnicy będą mogli czuć się bezpiecznie i zachować zalecany dystans.

Koncerty w Katowicach - lato 2021

Podobne koncerty udały się już w ubiegłym roku. W 2020 roku w Starym Browarze w Poznaniu i we Wrocławiu odbyły się muzyczne wydarzenia z zasadami zachowania reżimu sanitarnego. Fani mogli brać udział w koncertach z zachowaniem dystansu społecznego - każdy uczestnik mógł bawić się w wyznaczonej przestrzeni. Wielu z nich podkreślało, że to zupełnie nowe doznanie i bardzo ciekawy odbiór muzyki.

Letnie Brzmienia 2021. Regulamin koncertów, organizator

Regulamin Imprezy Letnie Brzmienia 2021 jest dostępny na: goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia.

Organizatorem cyklu koncertów Letnie Brzmienia jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Katowice, Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek i Szlak Śląskiego Bluesa. Sponsorem wydarzenia została Galeria Katowicka.

Koncerty w Katowicach. Kto wystąpi? Sprawdź:

Letnie Brzmienia, koncerty w innych miastach w Polsce. Kto wystąpi?

W ramach ogólnopolskiej trasy, od czerwca do sierpnia 2021 r. w największych polskich miastach (Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław) odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na scenie pojawią się m.in.:

 • Nosowska,
 • sanah,
 • Krzysztof Zalewski, promujący najnowszy album “Zabawa”,
 • MROZU porywający pop-soulową “Aurą”,
 • duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko,
 • KRÓL (w niektórych miastach), zagra materiał ze swojej najnowszej płyty “Dziękuję”,
 • Kuba Badach - ze znakomitymi interpretacjami piosenek Andrzeja Zauchy, w projekcie “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”,
 • BRODKA,
 • LemON,
 • Daria Zawiałow,
 • Jazz Band Młynarski-Masecki,
 • oraz wielu innych.

Letnie Brzmienia 2021. Koncerty w Polsce, sprawdź kto, gdzie i kiedy zagra:

Letnie Brzmienia 2021 zakończą się koncertem w Warszawie.

Wielki finał na PGE Narodowym

Zwieńczeniem całego cyklu koncertów będzie Letnie Brzmienia Festiwal - dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 sierpnia 2021 na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Na dwóch scenach wystąpią nie tylko wybrani artyści znani z całego cyklu, ale też młodzi wykonawcy. Więcej informacji o festiwalu pojawi się wkrótce.

Zobacz, kto zagra na Śląsku:

W Katowicach odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na śląskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Anię Dąbrowską, Darię Zawiałow czy Krzysztofa Zalewskiego. Ceny biletów rozpoczynają się od 59 zł.

Zdjęcie z Wrocławia z 2020 roku

Koncerty Katowice 2021. Letnie Brzmienia: Zawiałow, Dąbrowsk...

Letnie Brzmienia 2021 w Katowicach odbędą się w Hali Parkowej, Kościuszki 90 - mapa, dojazd:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na katowice.naszemiasto.pl Nasze Miasto