Kibice szaleli na Bukowej! Mecz GKS Katowice - GKS Tychy 2:2 - zobacz zdjęcia trybun

Rafał Musioł
GKS Katowice - GKS Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Kibice dali z siebie wszystko.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
GKS Katowice - GKS Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Kibice dali z siebie wszystko. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Lucyna Nenow / Polska Press
SPORT. Derbowy mecz GKS Katowice - GKS Tychy to jeden z najważniejszych punktów sezonu. Na Bukowej nie było jednak kibiców gości, którzy ponoszą konsekwencje zachowania podczas spotkania z Widzewem. Zobaczcie zdjęcia kibiców podczas meczu GKS Katowice - GKS Tychy.

GKS Katowice - GKS Tychy Zdjęcia kibiców

Piorunujący początek spotkania GKS Katowice - GKS Tychy wprawił kibiców gospodarzy w amok. Po nieco ponad kwadransie gry gospodarze za sprawą goli Patryka Szwedzika prowadzili 2:0, a rywale sprawiali wrażenie oszołomionych.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Fani gospodarzy mocno dopingowali ich do gry, a każde udane zagranie kwitowane było brawami. Kibicom do gustu przypadły też nowe stroje piłkarzy w żółto-czarne pasy. Pomimo dwubramkowego prowadzenia przed drugą połową zapowiadały się kolejne wielkie emocje i tak też było. Katowiczanie nie takiego finału jednak się spodziewali. Prowadząc do 82 minuty stracili dwa gole w trzy minuty i dwa punkty zniknęły im sprzed nosa.

Dotychczasowy rekord frekwencji na Bukowej wynosił w tym sezonie 3.593 osobny na spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. W sobotę na górniczych derbach pojawiło się 2.750 widzów.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu GKS Katowice - GKS Tychy.

Kibice szaleli na Bukowej! Mecz GKS Katowice - GKS Tychy 2:2...