Jakość w 3D! Multimedialna ekspozycja McDonald’s w Katowicach

Artykuł sponsorowany
Multimedialna ekspozycja McDonald’s
Multimedialna ekspozycja McDonald’s
Udostępnij:
Już w najbliższy weekend przed Galerią Katowicką odbędzie się wyjątkowy pokaz McDonald’s wykorzystujący najnowsze techniki prezentacyjne. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s.

Jedyna w swoim rodzaju multimedialna ekspozycja McDonald’s jest zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Ekspozycja obejmuje 3 części:
• Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
• Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
• Gogle Vrizzmo 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

Goście będą oprowadzani przez pracowników McDonald’s w sobotę i niedzielę w godzinach 11:00 – 18:00. Wycieczka po wirtualnym świecie trwa około 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w krótkim teście oraz liczyć na jak najbardziej realny poczęstunek.

Mobilny pokaz McDonald’s odwiedzi w sumie 13 miast w całej Polsce. Odbywa się on w ramach akcji „Nasze produkty, Twoje pytania”, której ważnym elementem jest również strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dotyczą dostawców firmy i jakości produktów. Poprzez stronę użytkownicy mogą również zadawać pytania na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy.

***
McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działają 343 restauracje McDonald’s (w tym 119 z McCafé), które zatrudniają ponad 16 500 osób. 213 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Materiał oryginalny: Jakość w 3D! Multimedialna ekspozycja McDonald’s w Katowicach - Katowice Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie