GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1:1. GieKSa traci zwycięstwo w 93. minucie gry. Gol bramkarza!

GKS przegrał dwa ostatnie mecze przed własną publicznością
GKS przegrał dwa ostatnie mecze przed własną publicznością Mikołaj Suchan
GKS Katowice tylko zremisował z Olimpią Grudziądz 1:1. Wyrównująca bramka dla gości padła w doliczonym czasie gry. Strzelił ją głową bramkarz - Michał Wróbel!

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!

Gospodarze prowadzili do 40. minuty gry. Z prawej strony dośrodkował Przemysław Pitry, a Grzegorz Fonfara z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Michała Wróbla.

Bramkarz gości zrewanżował się za to w niezwykły sposób. W trzeciej minucie doliczonego czasu grym gdy już wydawało się, że GieKSa ma trzy punkty, Wróbel, strzałem głową, doprowadził do remisu!

15. kolejka 1 ligi [ZAPOWIEDŹ, TABELA]. GKS Katowice zagra u siebie,GKS Tychy i Polonia na wyjeździe