441 uczestników biegu City Trail nad stawami Barbara i Janina [WYNIKI, ZDJĘCIA]

LOTA
City Trail Katowice
City Trail Katowice Mat. Prasowe
441 zawodników przybiegło na metę w niedzielnym biegu z cyklu City Trail nad stawami Barbara i Janina w Giszowcu. Tradycyjnie bieg odbył się na 5-kilometrowej trasie.

Pierwsza na mecie wśród pań była Sylwia Ślęzak, która uzyskała wynik 18:18. Drugie miejsce zajęła Michalina Mendecka (18:27), a trzecie Julia Surman (20:54).

Zwycięzca zawodów – Damian Pasek – pokonał trasę w czasie 16:09. Drugie miejsce zajął Szymon Kotyla (16:25), który jest najgroźniejszym rywalem Damiana w walce o wygraną w „generalce”. Trzeci był dzisiaj Mateusz Włostowski (16:33).

Ostatni już bieg CITY TRAIL Katowice odbędzie się 19 marca. Podsumowanie edycji jest zaplanowane na 30 marca.

Przypomnijmy, że zawody CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to ogólnopolski cykl, który odbywa się - poza Katowicami - także w dziewięciu innych miastach: Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.