Wybierz region

Wybierz miasto

  Unijne Hity 10-lecia - zobacz, jak zmienił się Twój region!

  W tym roku mija 10 lat odkąd Polska znalazła się wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny plebiscyt w którym wspólnie wybierzemy: 10 Unijnych Hitów!

  W plebiscycie zaprezentujmy między innymi skarby kultury i przyrody uratowane dzięki funduszom unijnym, a także baseny, nową drogę rowerową, mini zoo, odrestaurowany zamek, kamienicę na Starym Rynku, przedszkola i place zabaw. Pokażmy wszystko, co w skali mikro i makro złożyło się na to, że dzisiaj w Polsce żyje się bezpieczniej, wygodniej i po prostu lepiej.

  Co należy zrobić, aby zgłosić Unijny Hit? Wystarczy za pomocą formularza poniżej przesłać zdjęcie inwestycji unijnej ze Śląskiego, która Waszym zdaniem zasługuje na specjalne wyróżnienie wraz z jej krótkim opisem. Zgłaszać mogą zarówno osoby, które biorą udział w jej realizacji, jak i mieszkańcy regionu.

  Dziesięć inwestycji, które uzyskają największą ilość głosów zostaną przedstawione w specjalnym wydaniu Naszego Miasta 22 maja oraz otrzymają dyplom.
  Dodatkowo, najlepsza z nich, którą wyłonicie w trakcie głosowania, otrzyma okolicznościową statuetkę - Unijnego Hitu Śląskiego!

  Na zgłoszenia czekamy do południa 19 maja. Etap głosowania potrwa od 12 do 19 maja do północy. Codziennie będzie można oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 1 głos za pomocą Facebooka (ten głos będzie liczony pięciokrotnie)

  Zapraszamy do udziału!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Kto powinien zostać prezydentem Katowic? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Kto powinien zostać prezydentem Katowic? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Wybory samorządowe już 21 października 2018 r. Kto powinien zostać prezydentem Katowic? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie przedwyborczej. Oddaj głos na...