Szkoła Jak Dom

avatarSzkoła Jak Dom

Katowice
Prywatna Szkoła Podstawowa "Szkoła jak dom" jest jedną z najbardziej nowoczesnych placówek oświatowych w całym województwie śląskim. W budynku, poza szkołą podstawową, mieści się też "Domowe przedszkole", gimnazjum "Amicus" i Liceum Ogólnokształcące im. M. Wańkowicza z programem matury międzynarodowej. "Szkoła jak dom" należy do Szkół Stowarzyszonych w UNESCO.

Zagraj w WOŚP razem z “Szkołą jak dom”

2012-12-04 11:46:25

Ponad 50 milionów złotych – taka suma została zebrana podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W uzyskaniu takiego wyniku pomagało 120 tys. wolontariuszy. To właśnie dzięki nim magia WOŚPu działa co roku. Jeśli i Ty chcesz się przyłączyć i pomóc w zbieraniu pieniędzy możesz zgłosić się do sztabu WOŚPu organizowanego w Prywatnej Szkole Podstawowej „Szkoła jak Dom”.

„Szkoła jak dom” już od kilku lat bierze udział w akcjach WOŚPu. Warto przypomnieć, że w zeszłym roku zebraliśmy około 28 tysięcy złotych! A w tym roku chcemy zebrać nawet więcej. Dlatego szukamy ochotników do wolontariatu w naszym sztabie. Jeśli nie chcesz być wolontariuszem i kwestować, możesz zostać sponsorem albo pomagać przy organizacji np.: transportu wolontariuszy. Będziesz też mógł wykazać się kreatywnością i pomóc nam ubarwić ten dzień w atrakcje i tym samym zebrać więcej pieniędzy. Każdy pomysł jest ważny, tak samo jak ważna jest każda złotówka. Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniądze będą zbierane nie tylko na ratowanie małych dzieci, ale także na pomoc osobom starszym. Cel jest więc szczytny, dlatego warto przyłączyć się do WOŚPu. Dołącz więc do sztabu naszej szkoły i pomóż nam rozdać jak najwięcej serduszek, które pozwolą pomóc jak największej liczbie dzieci!

Napisz do nas: wankowicz.wosp@gmail.com
facebook.com/ZSPKatowice

Jesteś na profilu Szkoła Jak Dom - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj