Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAnna Fujak

Katowice

Prestiżowy Manager Pieniędzy - nowość w portfolio Partners Financial Services Polska S.A.

2013-06-07 11:41:17

Partners Financial Services Polska S.A. rozszerzyła swoją ofertę inwestycyjną o nowy produkt dedykowany dla klientów VIP. Prestiżowy Manager Pieniędzy to produkt skonstruowany wraz z Generali PPF Invest, oparty na czystych funduszach inwestycyjnych.

Prestiżowy Manager Pieniędzy dostępny jest wyłącznie dla klientów Partners Financial Services Polska S.A. Minimalna kwota jednorazowej wpłaty to min. 50.000 zł. oraz dopłat do produktu min. 10.000 zł.

„Prestiżowy Manager Pieniędzy jest uzupełnieniem dotychczasowej oferty inwestycyjnej. Jest to propozycja dla klientów wymagających, ceniących sobie możliwość wyboru i wpływu na zarządzanie własnymi środkami. Jednocześnie jego konstrukcja powoduje, że przy odpowiednim ustawieniu praktycznie sam „dba“ o pieniądze w nim zgromadzone.” – wyjaśnia Tomasz Pustówka, Sales Director Partners Financial Services Polska S.A. – “Dzięki niemu Klient ma możliwość uzyskania dobrych stóp zwrotu w każdych warunkach rynkowych. Produkt na przykład daje możliwość ustawienia bardzo niskiego ryzyka tak, że może być stosowany jako swoistego rodzaju alternatywa dla lokat bankowych. To bardzo ważne, zważając, że Rada Polityki Pieniężnej (RPP) ciągle obniża stopy procentowe i lokaty dla Klientów mających środki stają się mało opłacalne.” – dodaje Artur Marchwiarz, analityk inwestycyjny Partners Financial Services Polska S.A.

Wśród głównych cech Prestiżowego Managera Pieniędzy wyróżnić należy: zmniejszone ryzyko inwestycji poprzez dywersyfikację i możliwość uśrednienia ceny zakupu j.u. funduszy znajdujących się w PMP, dostęp do wszystkich funduszy oferowanych przez Generali PPF Invest, dużą elastyczność w dostosowaniu do sytuacji na rynkach finansowych, przejrzystość opłat oraz jednorazową lub częściową wypłatę zgromadzonych środków.

Więcej szczegółów na temat Prestiżowego Managera Pieniędzy uzyskać można u doradców Partners Financial Services Polska S.A.

Jesteś na profilu Anna Fujak - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj