Mateusz Gruźla

avatarMateusz Gruźla

Tychy
gruzlamateusz@gmail.com

Polityka prorodzinna a kryzys demograficzny

2012-11-22 18:16:14

W niedzielę 25 listopada 2012 roku o godz. 18.00 w salkach przy parafii pod wezwaniem Świętego Krzysztofa w Tychach będzie gościł europoseł Tadeusz Cymański. Spotkanie będzie pod hasłem: Polityka prorodzinna a kryzys demograficzny – szanse i zagrożenia.

Czy rodzinie grozi zapaść? Jak wspomóc polską rodzinę? Jakie poradziły sobie z wyzwaniem demograficznym państwa Europy Zachodniej. Tadeusz Cymański jedna z najlepiej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny politycznej , poseł do Parlamentu Europejskiego. W życiu jak i w polityce jest wierny swoim tradycjonalistycznym poglądom, opowiada się za tradycyjnym modelem rodziny i tak też wychowuje swoje dzieci. Od początku swojej drogi politycznej związany z prawą stroną sceny politycznej, zaczynając od działalności w Stronnictwie Konserwatywno-Ludowym, aż do chwili obecnej – w Parlamencie Europejskim reprezentuje Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.W niedziele w Tychach przedstawi konkretne rozwiązania ustawowe o powszechnym systemie świadczeń rodzinnych, darmowych żłobkach i przedszkolach, bezpiecznej szkole, mieszkaniach dla młodych małżeństw, bezpiecznej pracy dla młodych matek.

Jesteś na profilu Mateusz Gruźla - stronie mieszkańca miasta Tychy. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj