Przygotowanie Imprezy

avatarPrzygotowanie Imprezy

Katowice
Jesteśmy agencją artystyczną zajmującą się profesjonalną organizacją wszelkiego rodzaju imprez, w tym premium events, imprez plenerowych, wyjazdów integracyjnych, konferencji i kongresów. Organizujemy też wesela, które są szczególnym momentem w życiu człowieka, oferujemy piękne przygotowanie sali, w tym dekoracji ślubnych również na samochodzie i w kościele. Ślicznie przystrajamy stoły z krzesłami, przygotowujemy oprawę muzyczną, z DJ’em lub zespołem muzycznym do wyboru!

Kim jesteśmy..

2015-01-23 19:40:59

Organizatorami – wszelkiego rodzaju imprez. Na życzenie naszych klientów możemy przygotować premium eventy, imprezy integracyjne i plenerowe, konferencje, kongresy i wesela. Zajmujemy się stworzeniem scenariusza imprezy i jego kompleksową realizacją. Organizujemy imprezy wystarczająco długo by wiedzieć, że takie przedsięwzięcia wymagają doświadczenia, dużych nakładów energii i dokładnego zgrania wielu osób, wszystko to oferujemy naszym Klientom.

Profesjonalistami – w każdym calu, w naszej pracy nie ma miejsca na niedociągnięcia i opóźnienia, bo niepowodzenie lub złe zaplanowanie któregokolwiek z elementów eventu może być katastrofą. Dokładnie projektujemy każdy aspekt imprezy i dopracowujemy detale, kontrolujemy wszystkie etapy, tak aby finalnie każde wydarzenie było sukcesem, zarówno w Waszych oczach, jak i naszych.

Artystami – którzy wiedzą jak ważne w tej pracy, jest wczucie się w potrzeby Klienta, wybadanie jego gustów i oczekiwań oraz odpowiednia ich ekspresja, aby zorganizować event, który w pełni go zadowoli. Piękna dekoracja miejsca, pomysłowy i smaczny catering, odpowiednia oprawa muzyczna, wszystko to wymaga wysublimowanego smaku i wyczucia, dzięki którym każdy z wcześniej wymienionych elementów doskonale zgra się z resztą, tworząc harmonijny całokształt. Każda z organizowanych przez nas imprez jest unikalna, dokładamy starań, aby podkreślić jej wyjątkowy klimat.

Pasjonatami – naszej pracy. Lubimy ludzi i przebywanie z nimi, a nade wszystko dawanie im radości i wolności, dlatego dajemy z siebie wszystko. Każda dobrze zorganizowana impreza jest nie tylko powodzeniem w oczach naszych Klientów, ale i naszym małym zwycięstwem. Pasja nie pozwala nam stać w miejscu ani poddawać się monotonii, popycha nas, aby wciąż tworzyć jeszcze lepiej i sięgać jeszcze dalej, w końcu – sky is the limit!

Wizjonerami – którzy nie lubią działać według utartych schematów. Cenimy kreatywność, świeże podejście do tematu i nietypowe rozwiązania, poszerzamy nasze horyzonty, by móc zaoferować wam jak najwięcej możliwości realizacji eventów, które planujecie. Chcemy zaskakiwać zarówno samych siebie, jak i ludzi, dla których pracujemy. Wiemy, że oryginalność jest tym, co zapada w pamięć, a w dzisiejszym natłoku wrażeń zapamiętujemy coraz mniej, dlatego zrobimy wszystko, abyście Państwo zapamiętali nas jak najlepiej.

Zespołem – zgranych i zżytych ze sobą ludzi, którym możecie zaufać, a którzy z chęcią podzielą się z Wami doświadczeniem, kreatywnością i swoimi najlepszymi pomysłami.

www.przygotowanie-imprezy.pl

biuro@przygotowanie-imprezy.pl

tel: 720-877-177

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś na profilu Przygotowanie Imprezy - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj