Rozwojowa Kreska

avatarRozwojowa Kreska

Katowice
Rozwojowa Kreska to miejsce, gdzie odnajdziesz poczucie bezpieczeństwa, pewność siebie i pozytywne wartości. Prowadzimy warsztaty rozwojowe dla dzieci i dorosłych. Pomagamy każdemu odkryć własne umiejętności i możliwości dzięki niekonwencjonalnym formom ekspresji - sztuce i ćwiczeniom plastycznym. Naszą misją jest rozwój twórczego myślenia i odkrywanie pozytywnych aspektów życia. Przyjdź, przyprowadź swoje dzieciaki i przyjaciół!

Akcja - Laurka dla Taty

2013-06-09 00:03:32

"Akcja - Laurka dla Taty" to warsztat plastyczny dla najmłodszych, który organizujemy z okazji zbliżającego się święta Tatusiów. Na warsztat zapraszamy dzieci, które lubią tworzyć i rysować, a przede wszystkich chcą podarować swojemu Tacie wyjątkowy prezent- stworzoną samodzielnie laurkę. W trakcie zajęć dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością i wyrobić indywidualny zmysł artystyczny.

Kiedy: 22.06.2013 godz. 12.00-13.00
Gdzie: Malowana Kawa ul. Krakowska 4 (nieopodal Rynku)
Mikołów

Cena: 20 zł Dziecko (od 5-8 r.ż)
Czas: do 1 h

Ponieważ w trakcie trwania warsztatu dla dzieci kawiarnia będzie cały czas czynna, a zajęcia odbywać się będą w ogólnodostępnej sali (z wyznaczonym miejscem) bardzo prosimy mamy (lub innego opiekuna) o obecność podczas warsztatu.

Zapisy:
Aleksandra Wiechuła: 694-20-53-00
Ewa Baranowska-Jojko: 501-687-922
Gwarancją miejsca na warsztatach stanowi dla Ciebie wysłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres: warsztaty@rozwojowakreska.pl
(Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń) , potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty na konto:
AliorBank: 47 2490 0005 0000 4530 6380 9619
Pamiętaj!
W przelewie proszę podać: imię i nazwisko dziecka za które wnoszona jest opłata oraz tytuł i datę warsztatu.
Dowód dokonania przelewu pokaż przed rozpoczęciem warsztatów.

ZAPRASZAMY!

Jesteś na profilu Rozwojowa Kreska - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj