Dodaj zdjęcie profilowe

avatarjacek

Katowice

50 nowych miejsc pracy w Sosnowcu!

2013-06-28 14:21:44

Zespół firmy Milmex z Sosnowca powiększy się do końca lipca o kolejne 50 osób –Poszukujemy chętnych do pracy w profesjonalnym dziale Call Center. Oczywiście oferta kierowana jest również do osób niepełnosprawnych, od lat aktywizowanych zawodowo i społecznie przez naszą firmę – mówi Monika Molisak, kierownik biura kadr Milmexu.

Rekrutacja prowadzona jest w ramach rozwoju kluczowego projektu Milmexu, jakim jest budowa wieloregionalnej, szerokopasmowej sieci dostępu do internetu pod marką NetMaks. Praca będzie polegać między innymi na telefonicznym kontakcie z klientami. Internet dostępny w sieci NetMaks dociera tam, gdzie dotychczas ludzie nie mieli do niego dostępu, lub był on bardzo ograniczony. Dodatkowo projekt jest wspierany środkami z Unii Europejskiej i przez pierwsze dwa lata, dostęp do internetu dla Klientów NetMaks jest darmowy. Paradoksalnie może to nieco utrudnić kontakt z klientem –Rzeczywiście bywa tak, że to co dla ludzi nowe, budzi ich niepewność. Dlatego szukamy kandydatów komunikatywnych, potrafiących wysłuchać klienta, wyczuć jego potrzeby oraz znaleźć wspólny język z rozmówcą – zdradza Monika Molisak. Oferta kierowana jest również do młodych osób, poszukujących wakacyjnej pracy lub chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe – W przypadku świeżo upieczonych absolwentów, możliwość pracy przy tak dużym projekcie otwiera im możliwości dalszego rozwoju oraz wzbogaca ich CV – przyznaje szefowa kadr Milmexu. Oprócz rekrutacji do działu Call Center, firma ma w planach rekrutację na inne stanowiska w tym m.in. do działów HR, marketingu, finansów oraz pionów technicznych.

Aplikacje można wysyłać na adres: praca@milmex.pl

***
Działalność NetMaksu realizowana jest z wykorzystaniem środków unijnych funduszy strukturalnych w ramach ogólnokrajowych i regionalnych Programów Operacyjnych, których celem jest walka ze zjawiskiem wykluczenia cyfrowego. Milmex posiada bogate koncesyjne zasoby telekomunikacyjne, stanowiące wieloletnie rezerwacje częstotliwości pasma 3,5 GHz. Z infostrady skorzystać mogą wszyscy objęci zasięgiem. Obecnie, po podpisaniu umowy, z Internetu NetMaks, można skorzystać za darmo.

Jesteś na profilu jacek - stronie mieszkańca miasta Katowice. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj