Zobacz: Magic Malbork 2018 - iluminacja budynków w centrum miasta
ZOBACZ TEŻ: Magic Malbork 2018. Glinoludy dużą atrakcją - ludzie do nich lgną [ZDJĘCIA]
Wideo: Występ grupy Nephilim i Los Fuegos - Magic Malbork 2018
PROGRAM MAGIC MALBORK 2018 - SOBOTA, 11 SIERPNIA
Od 12.00 – magiczna strefa street food – Liga Food Trucków (parking Centrum 1)
14.00 – 15.30 – animacje i zabawy – Teatr Los Fuegos (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
16.00 – 16.30 – rytmy ulicy – Pokaz i warsztaty flamenco z muzyką na żywo – Luiza Romanowska z zespołem (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
16.00 – 20.00 – Magiczny Ogród Zabaw Dziecięcych (ogród Muzeum Miasta Malborka)
– program cyrkowo-teatralny „Przygody Pirata Drabinki” – Teatr Kubika
– warsztaty artystyczne, animacje, kolorowe makijaże i inne atrakcje
16.00 – 16.30 – pokaz kuglarski – Teatr Los Fuegos (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
16.00 – sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– tancerze breakdance – Sinior Skład Family
– rowerowe show – Jonasz Pakulski
– rolkarze – grupa Roll4all
16.00 – 20.00 – uliczne animacje – Glinoludy (ul. Kościuszki, teren imprezy)
16.30 – 16.40 – magiczna akrobatyka – Adagio Flycube (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
16.30 – uliczne animacje – „Barwny rejs Kapitana Drabinki” – Teatr Kubika (ul. Kościuszki)
16.40 – 17.00 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
17.00 – 17.30 – rytmy ulicy – warsztaty bębniarskie – Cocodjembe (plac przy kasach biletowych Muzeum Zamkowego w Malborku)
17.00 – 18.00 – Teatr na Walizkach, spektakl „Błazenologia” (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
17.20 – 17.40 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
17.40 – sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– tancerze breakdance – Sinior Skład Family
– rowerowe show – Jonasz Pakulski
– rolkarze – grupa Roll4all
18.00 – 18.30 – uliczne muzykowanie – zespół Klezmafour (ul. Kościuszki)
18.30 – 18.40 – magiczna akrobatyka – Adagio Flycube (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
18.40 – 19.10 – rytmy ulicy – Pokaz i warsztaty flamenco z muzyką na żywo – Luiza Romanowska z zespołem (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
19.00 – 19.20 – rytmy ulicy – Bucket Guys – gra na wiadrach (ul. Kościuszki)
19.00 – sportowa strefa akrobacji ulicznych (ul. Piastowska – odcinek m. rondem a mostkiem nad Młynówką)
– tancerze breakdance – Sinior Skład Family
– rowerowe show – Jonasz Pakulski
– rolkarze – grupa Roll4all
19.20 – 19.50 – rytmy ulicy – bębniarze Cocodjembe (ul. Kościuszki)
20.00 – 22.00 – uliczne animacje – Electric Octopus (ul. Kościuszki)
21.00 – 2.00 – nocna iluminacja budynków w centrum miasta (ul. Kościuszki)
20.00 – 22.00 – KONCERTY NA SCENIE (pl. Kazimierza Jagiellończyka)
KLEZMAFOUR
GOORAL
22.30 – MAGIC MALBORK NIGHT SHOW (widownia plenerowa przy ul. Parkowej) - wstęp płatny
– pokazy artystyczne, UV show, fire show, akrobaci, muzycy, laserowe show, pokaz sztucznych ogni
23.50 – koncert „Bieryt & Ruciński” (Sklepy Cynamonowe, ul. Piastowska)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?