Wybierz region

Wybierz miasto

  THE DUMPLINGS w Rajzefiber!

  Rajzefiber Club
  Katowice, ul. 3 Maja/23/3, +48 60 324 14 61

  20:30 - 20:30 Czwartek, 18 grudnia

  Ostatni koncert w 2014 roku, a zarazem pierwszy koncert The Dumplings  jako trio na Śląsku już 18 grudnia w Rajzefiber!
  THE DUMPLINGS 
  Fenomen internetowy, który przerodził się w największą sensacją muzyczną 2013 roku w Polsce.
  Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem . Intensywność emocjonalna przełożona na teksty opisujące mikrokosmos relacji międzyludzkich z perspektywy młodych ludzi. Taneczny smutek,  chwytliwe melodie i antyteza gwiazdorstwa. Justyna Święs (śpiew i teksty) i Kuba Karaś (muzyka i teksty) udowodnili, że potrafią przemawiać własnym głosem bez niepotrzebnych kompromisów.
  Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na facebooku (aktualnie jest ich ponad 45 tysięcy) a wraz  z internetowym rozgłosem pojawiły się koncerty, których zagrali już około 70 od września 2013.
  2014 rok był dla zespołu czasem intensywnej pracy. W styczniu nagrywana była płyta w domowym studiu Bartosza Szczęsnego z Rebeki (który był producentem krążka). Piosenki The Dumplings znalazły się w fimie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim.  Powstała także muzyka specjalnie napisana przez Kubę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach.
  Premiera albumu „No Bad Days” (13.05.2014) zbiegła się z koncertami w Anglii na festiwalach Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton i Londynie. Płyta promowana była koncertowo przez całe lato i jesień 2014 (m.i.n Off Festival, Grape Festival na Słowacji czy United Island w Pradze) by w listopadzie 2014 zespół przeobraził się na koncertach z duetu w trio. Na żywo zespół wspiera Tomek Chadziński na instrumentach perkusyjnych. 
  Za dźwięk odpowiedzialna jest firma ADDSOUND http://www.addsound.pl
  Bilety 25 pln przedsprzedaż / 30 pln w dniu koncertu

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.