Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z planszówkami

  Empik Silesia Megastore
  Katowice, ul. Chorzowska/107

  14:00 - 17:00 Sobota, 13 lipca

  • Wstęp wolny

  Weekend pod znakiem gier planszowych w Empiku Silesia, 13 lipca od 14:00 do 17:00 na klientow czekają najciekawsze planszowki. Przyjdźcie i zagrajcie!
  Wakacyjne spotkanie z planszowkami! W sobotnie popołudnie w Empiku Silesia cała rodzina może zasiąść przy planszowkach. Gry planszowe to już nie tylko rzucanie kośćmi i przesuwanie pionkow po planszy, ale rozbudowane oraz doskonale skonstruowane gry towarzyskie i strategiczne. Każdy chyba przyzna, że gry planszowe to fantastyczna zabawa i świetny trening dla umysłu. A przede wszystkim – interakcje z innymi osobami, wspolne przeżywanie emocji i spędzanie czasu w dobrym towarzystwie. Do wspolnej zabawy zapraszają Empik oraz wydawcy gier planszowych: Egmont i Trefl.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Z korporacji do Stumilowego Lasu. Jaką jesteś postacią z Kubusia Puchatka? QUIZ