Wybierz region

Wybierz miasto

  Kabanos

  MegaClub
  Katowice, ul. Żelazna/15, +48 79 259 23 49

  19:00 Sobota, 21 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Kabanos

  Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej. Grupa bez podpisanego kontraktu ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą polskiej sceny alternatywnej. Mają na swoim koncie kilka udanych tras koncertowych i dwie wydane (w tym jedna sprzedana w całym nakładzie) płyty. 10 marca 2012 odbyła się premiera ich trzeciego albumu "Kiełbie we łbie".

  Kabanos powstał w 1997 roku jako muzyczny żart dwóch kolegów z podstawówki. Ich początki to śpiewanie do podkładów z muzyki innych zespołów okraszone cytatami z filmów Stanisława Barei... Gdy ich przeróbki zrobiły furorę w radiu, pojawiły się pierwsze propozycje koncertowe, czego następstwem było uformowanie się organicznego składu muzycznego.

  23 kwietnia 2013 - premiera płyty zespołu pt. „Na Pudle”, zawierająca akustyczne wersje prawie wszystkich największych hitów Kabanosa. Wydawnictwo te zawiera 11 akustycznych wersji utworów znanych z poprzednich płyt i ep-ek, a także premierową kompozycję "Marysia". W skład instrumentarium weszły m.in. dwunastostrunowa gitara akustyczna, drumla, harmonijka ustna, cymbałki, kongi i pianino.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Produkt polski czy zagraniczny? [QUIZ]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.